Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kas kaip ruosia auto ziemai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 spalio 24 - 19:26

Hmm,

Tai gal mane kas atkalbes pries ziema valyti, shlifuoti, poliruoti mashina. Valyti reikia (murzilka kazkokia tapo jinai), tai galvoju gal praeiti pagal visa programa, nes senokai jau nagai niezti. Ar bus blogai?

Btw, kas nors bande detis purvasargius lietuviskus is senuku. Kazkaip krypo man akys uzsideti juos, tik nenoriu daug leisti jiems. O senukuose kaina normali?

ziemai masina naudinga manau tik vaskuoti,purvas taip nesilaiko
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Svečias_PROOF_*

Svečias_PROOF_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 24 - 21:47

As irgi jau paruosiau,manasis 406 jau su zieminem padangom,neuzsalacanciu skysciu ir tt tik idomu kokio stiprumo bus ziema
  • 0

#23 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 spalio 24 - 23:49

Padangas permeciau spalio 16 d., taip kad anksciau uz Franci :P . Su skysciais jokiu problemu nera, tad belieka tik isimesti guminius kilimelius, o pries tai gal dar masina issivalyti, bo zemiu kaip po bulviaksasio B)
  • 0
Roots to roots

#24 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 spalio 28 - 18:03

Padanga uzsiaviau, ziemines ^_^ graspikus, vienos ziemos senumo. Sako kita savaite bus ziema... :huh:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#25 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 spalio 28 - 18:15

Sako kita savaite bus ziema... :huh:

Eik eik :o
Pagal mane dar neturetu but :unsure:
Bent jau shamanai dar sako kad bus panasus oras...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#26 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 spalio 28 - 18:43

Eik eik :o
Pagal mane dar neturetu but :unsure:
Bent jau shamanai dar sako kad bus panasus oras...

Inetas rodo kitos savaites vidury -1 ir kritulius (nu tipo dar lietus nupaisytas :unsure: ), zinom mes ta lietuviska lietu lapkricio menesi... :ph34r: , o keiciausi del to kad paskui paskutini momenta eilese stumdytis nereiketu ir ryta radus sniega - keiktis. B)
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#27 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 spalio 28 - 18:50

Eik eik :o
Pagal mane dar neturetu but :unsure:
Bent jau shamanai dar sako kad bus panasus oras...

Inetas rodo kitos savaites vidury -1 ir kritulius (nu tipo dar lietus nupaisytas :unsure: ), zinom mes ta lietuviska lietu lapkricio menesi... :ph34r: , o keiciausi del to kad paskui paskutini momenta eilese stumdytis nereiketu ir ryta radus sniega - keiktis. B)

O pas mane rodo apie +5 :unsure:
O keist del busimu eiliu tai protingas prendimas :beer:
As ir daba vis bandau prisiruost nusipirkt padugnes ir apaut karuti :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#28 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:03

Nu prognozes ir lieka prognozemis, o vat kaip pasakytu dede Kursis, jau nuo +7 reikia detis ziemines padugnes, bo jos (vasarines) praranda visas savo gerasias savybes ir tt. Nu dar ir KET reikalavimai. Dar ir Darka primine siandien LR Greitkeli paskaityti, o ten raso kad sudinu kitaisku kaliosu bus maziau ir jie brangs, o geru lietuvaiciai per maazai uzsizapasijo, tai atejus laikui gali pritrukti (liks tik po 300 lt uz kaliosa), o man dar viena komplekta 306 pirkti reikia... <_<

Vat ka tauta mano apie situos pirelius? (cia 306 galvoju deti)
Posted Image :blush:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#29 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:18

Paskaiciau apie jas (padangas), ir manau reiks ieskoti geresniu, nu ir brangesniu :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#30 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:19

Vat ka tauta mano apie situos pirelius? (cia 306 galvoju deti)

A ko nenori imti pvz Vredestain, Uniroyal (su senesniu Gislaved'u rastu) ar kokiu Hankook? Prisimenant, kad pireliai pigiai kastuoja tik pagaminti brazilijoj, as vistik bevelyciau si varianta atmesti.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#31 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:23

Paskaiciau apie jas (padangas), ir manau reiks ieskoti geresniu, nu ir brangesniu :ph34r:

O vot su skaitymais gaunasi kartais...negerai...

Pries 3 metus, Nokian Hakka Q buvo top padangos, visose imanomose kategorijose pasirodziusi labai puikiai....Deja, 3 sezonu patirtis parode, jog anos yra labai didelis blogis ant slapio asfalto....kol ratai sukasi - stabdo. Tik ratai uzsiblokuoja - toks ispudis, kad masina nuo kalniuko su rogutem paleido :wacko: - pasipriesinimo nerasta beveik jokio.....Tiesa, ant ledo ir sniego jos labai gerai elgiasi
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#32 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:27

A ko nenori imti pvz Vredestain, Uniroyal (su senesniu Gislaved'u rastu) ar kokiu Hankook? Prisimenant, kad pireliai pigiai kastuoja tik pagaminti brazilijoj, as vistik bevelyciau si varianta atmesti.

Kolega, gal gali man durnam patikslinti - tu teigi, kad Pirelliai šūdini, ar teigi, kad pigūs Pirelliai šūdini? Bo aš mąstau imti iš A1 Pirellius Winter Carvingus dygliuotus po ~200Lt už vieną. Dar nuolaidėlę prisitaikyčiau ir būtų padorus variantas. Bet dar nevėlu mane atkalbėti. Konstruktyviai, t.y., su alternatyviais pasiūlymais :beer:
  • 0

#33 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 spalio 28 - 19:30

Uniroyal (su senesniu Gislaved'u rastu)

O tie Uniroyal tai kaip pilnai vadinasi?
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#34 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 28 - 20:21

Kolega, gal gali man durnam patikslinti - tu teigi, kad Pirelliai šūdini, ar teigi, kad pigūs Pirelliai šūdini? Bo aš mąstau imti iš A1 Pirellius Winter Carvingus dygliuotus po ~200Lt už vieną.

as nemanau, kad braziliski pireliai is esmes turi buti blogi. pvz, geriausia continentalio gamykla stovi rumunijoj.

as asmeniskai 3 metus vazineju su turkiskais GY NCT5 ir jie man atrodo puikus :)

sudinumas dazniausiai priklauso nuo modelio, o zieminiai pireliai ner blogi.


kaip kazkada minejau, melgos bazej ieskokite dedes tomo ir pasakykit, kad esat is peugeot klubo. jis prisizadejo taikyt nuolaidas.

p.s. siuo metu jis aisq gali buti daugokai uzimtas -_-
  • 0

#35 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 spalio 28 - 20:25

Ankstchiau nezhinojau kitokios markes akrame Pirelliu. T.y. ir vasarines ir zhiemines drozhiau pirellius ir buvau LABAI LABAI patenkintas. Ypatc kryptinemis nedygliuotomis zhieminemis, modelio dabar nepamenu. Beje pagamintos buvo berods ispanijoj.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#36 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 28 - 20:53

Pries 3 metus, Nokian Hakka Q buvo top padangos, visose imanomose kategorijose pasirodziusi labai puikiai....Deja, 3 sezonu patirtis parode, jog anos yra labai didelis blogis ant slapio asfalto....kol ratai sukasi - stabdo. Tik ratai uzsiblokuoja - toks ispudis, kad masina nuo kalniuko su rogutem paleido  :wacko: - pasipriesinimo nerasta beveik jokio.....Tiesa, ant ledo ir sniego jos labai gerai elgiasi

nu negal padangos labai geros but visais atvejais .. -_-
as asmeniskai labai patenkinc Q uskem, o ant slapio aksfalto zinodamas ju savybes, keiciu vaziavimo stiliu: atidziau, atsargiau ...

kadais pirktas 205 buva su 3 m senumo Pirelliais (lygtais Winter Sport), buvau labai patenkintas, ir "suvazinejus" jas ieskojau pirkt ...deje ju kainos man buva per dideles :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0