Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuro matuoklis 605 ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2004 spalio 25 - 00:33

Siaip kuro matuoklis pas mane toki sh.. mala kad buna per simta km suryja 20 litru po to per simta atgal 15 supila etc. Cia pugu beda ar tik man pasiseke? ir kaip juos remontuot?
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 25 - 10:13

Pas mane dabar su 405 analogiška situacija, bet kiek išsiaiškinau, bake esanti fignia veikia gerai, o durniuoja pati kuro rodyklė skydelyje. Gerai, kad nors lemputė suveikia laiku :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2004 spalio 25 - 10:40

Siaip kuro matuoklis pas mane toki sh.. mala kad buna per simta km suryja 20 litru po to per simta atgal 15 supila etc. Cia pugu beda ar tik man pasiseke? ir kaip juos remontuot?

jei pas tave elektroninis daviklis (dega skaiciukai), tada turetu durniuot PC, nes jis tik duomenis paima is bako, o po to viskas skaiciuojamas palai purkstukus (atrodo ka taip man vienas dujininkas bande paaiskint)
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#4 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2004 lapkričio 12 - 15:20

Siaip kuro matuoklis pas mane toki sh.. mala kad buna per simta km suryja 20 litru po to per simta atgal 15 supila etc. Cia pugu beda ar tik man pasiseke? ir kaip juos remontuot?

sprendziant kaip elgiasi pas mane p406 tai cia bus peugeot sloga, kai praeis ziema bandysiu isdraskyt davikli bako ir ziuret gal ten pakase kas suni
  • 0

#5 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 11:19

jei pas tave elektroninis daviklis (dega skaiciukai), tada turetu durniuot PC, nes jis tik duomenis paima is bako, o po to viskas skaiciuojamas palai purkstukus

Nevisai.
Is bako pasiim pradinius duomenis o po to PC skaiciuoja pagal oro srauto matuokles duomenis
Del to netgi su dujomis vazinejant benzinas radikaliai "mazeja", kai pirmakart dujas istates pradejau vaziuot po pusvalandzio skambinau i BRC Leonidui ir saukiau "Ka cia pridirbot" :lol:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#6 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 13:39

Pas mane puge 605 degalu rodo displejuje, t.y. skaiciukus. As ir vos infarkto negavau kai pamaciau jog vaziuojant dujom benzinas kaskur teka :) taip bereikalo dar 20 l bendzo uzsipyliau. :wacko: Po uzpylimo keikiau peza koki pusvalanduka B) nes benzo vietoi 25l gavosi 40 :) Zodziu bereikalo isleidau ~70lt. O dar pries tai keleta kartu pakelei sustojau visa baka isglosciau, isvuosciau, slangutes apciupinejau :blush:
  • 0

#7 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 14:43

Nuimi nuo akumo klema, vel uzdedi ir tikra kuro kieki matai :). Jei yra beda moraline, tai tumbleri isistatai :) Aisku jei beda vaziuojant dujom ir matuojan benza.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 03 - 14:44

  • 0
chūinja

#8 Svečias_jarioma_*

Svečias_jarioma_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 04 - 10:04

ant mano p605,tai ta rodykle irgi truputi grybauja,vazineji vazineji nukrenta ji tarkim nuo 50litru iki 40,pasiziuri pravaziavau tik kokiu 80km,tada kazkaip tai uzgesini, uzkuri ir rodo kokius 45litrus,tai skaiciuoju tik taip is kilometru o ne is rodykles :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0