Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Silikono išėmimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Gendalfas

Gendalfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 307cc

Parašyta 2015 spalio 02 - 11:12

Sveiki,

 

Neradau tokios temos pas jus, bet jei tokia yra, nepykit, kad kartojuosi.

 

Prieš keletą savaičių įsigijau peugeot ir noriu spėti pasidaryti poliravimą kartu su nano danga iki žiemos. Susitikau su poliruotoju, kuris apžiūrėjo automobilį, ranka perbraukęs per tarpdurius, bagažinės prajomus iškart pasakė, kad viskas yra dengta silikonu, yra riebu, ir norint poliruoti pirma reikia išsivalyti tuos silikono likučius. Su vidumi tas pats, jis blizga, bet yra riebus, taip pat purkšta ar tepta silikonu. Žmogus patarė važiuoti į plovyklas ir kokius 3-4 kartus plauti mašina rūgštiniu, o ne šarminiu plovimu. Nuvažiavus į porą plovyklų ir paklausus, nelabai suprato žmonės ko aš noriu. Beieškant informacijos internete, radau pasisakymus, kad silikoną gerai nuvalo IZOPROPILAS bei NEFRASAS. Bet ar nepakenks lakui, dažams tokie tirpalai?

 

Kas esat susidūrę su tuo?

Labai reikalingi patarimai

Ačiū


  • 0

#2 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 spalio 02 - 15:45

kas cia per poliruotojas jei siulo rugstimi plauti :fool:  jam su smegenelem netvarka.

O patarimas-ieskok kito poliruotojo,silikonas ar betonas..ispindejo ir tiek,jei jam maiso,ka sunku su nefrasu ir popieriu prasieiti... :doh:


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#3 Gendalfas

Gendalfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 307cc

Parašyta 2015 spalio 02 - 17:09

Siūlė ne tai, kad su tiesiogine rūgštimi, bet rūgštinį pH turinčiu šampūnu. Bet kokiu atveju, skambėjo keistai.
O dėl nefraso gal savarankiškai nusipirkus pabandyt prasivalyt?
  • 0

#4 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 spalio 02 - 17:22

Siūlė ne tai, kad su tiesiogine rūgštimi, bet rūgštinį pH turinčiu šampūnu. Bet kokiu atveju, skambėjo keistai.
O dėl nefraso gal savarankiškai nusipirkus pabandyt prasivalyt?

nieko tu nepirk,nesamone,dauguma polir pastu  silikona savyje turi,as nekalbu kad vasku dengia,ieskok kito meistro,na ir pats gali ja nusipoliruoti, pasta perki 3m ir arba rankomis arba masinele nupaliruosi,as visad pats poliruoju jei netingiu ir laiko ikvepimo yra


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 spalio 02 - 20:11

Jei teisingai supratau, perekupas pri#ujarino prajomus silikono, nes tingėjo gerai išvalyt. Blizga - reiškia ok? Tas pats, kaip tuo silikonu apaerozolintas variklis, kai šlangos blizga, it mašiniukas iš gamintojo muziejaus parvarytas...

 Jei silikono daug, tai net paprastai poliruojant nuo jo apsivelia šaiba, polirolis taškosi į šalis, o dažų (ar lako) paviršius taip ir neatsigauna. Viena iš silikono blogybių - traukia dulkes it magnetas. Jau po kelių dienų po pasilikonavimo, paviršius ima atrodyti murzinas. Ypač, jei pabraukai pirštais, ar kokiu murzinu skuduru. Nefrasas - nekenksmingas dažams, greitai džiūsta, bet pilnai išvalyti silikoną gali prireikti nemažo litražo to nefraso ir glėbio skudurų. Geriau naudočiau vaitspiritą. Jis irgi nepavojingas dažams, ilgiau neišgaruoja, tuo geriau priima į save silikoną. Vienas praėjimas vaitspiritu sumirkytu skuduru, kitas - sausu.

P.S. tas onano poliravimas - opiumas liaudžiai. Kaip ir magnetai ant kuro padavimo šlangos... :wh:


Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2015 spalio 02 - 20:13

  • 0
... labai piktas diedas...

#6 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 spalio 03 - 07:35

Jimmy,

benzas bus ir pigiau ir efektyviau,o valyti ne skuduru reikia o tuolet.poperiumi,su skudurais tik ismazosi

Ziuriu tau tas spiritas labai itiko,man tai jis ir smirda kaip saliarka ir riebaluotas


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 spalio 03 - 08:01

Jimmy,
benzas bus ir pigiau ir efektyviau,o valyti ne skuduru reikia o tuolet.poperiumi,su skudurais tik ismazosi
Ziuriu tau tas spiritas labai itiko,man tai jis ir smirda kaip saliarka ir riebaluotas

Kadangi man auto kosmetika ne svetima, tai tik galiu 100x pritart Ramus, tai daryciau su benzinu, nei dazam kenkia, nei paciam rankas apsvilt chemija. Pigu (pakaks 1 ltr), greita ir garantuota. Tik netrink su siurksciu audeklu, gali priaidirbt tiek, kad nebebus lako sluoksnio ispoliruot marso kanjonus.

Sar yra toks dalykas kaip "Nerta truck washer". Net jei perdaug perdozuosi, lako itrukimai pabals. Turiu as 40ltr to skyscio, ima viska, bet su protu naudot (principas i kibira 30ml) ir plauni kaip su sampunu.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2015 spalio 03 - 08:05

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 spalio 03 - 19:13

Jimmy,

benzas bus ir pigiau ir efektyviau,o valyti ne skuduru reikia o tuolet.poperiumi,su skudurais tik ismazosi

Ziuriu tau tas spiritas labai itiko,man tai jis ir smirda kaip saliarka ir riebaluotas

Aš ir nesiūlau gremžti senais džinsais su visais guzikais ir kniedėm. Sena medvilninė paklodė glosto švelniai it mamulė prieš miegą... :ax:

Dėl vaito ir benzo kvapų tai dar galima pasiginčyt. Galim padaryt eksperimentą: aš laikau nosį virš vaitspirito kibiro, tu - virš benzo kokias 5 min. Va tada ir pažiūrėsim, kuris pirmas uždainuos....

Vaitas negali būti "riebaluotas", nes aš jį naudodavau už nuriebalintoją prieš dažymą. Apsigauti galima dėl jo lėto garavimo ir ilgo blizgėjimo. Be kita ko, būdavo dažnas variantas, kai atvarydavo perekupai ilgokai neparduodamas lupenas dėl smulkių kėbulo defektų, o prieš tai pasidarbavę greitploviu silikoniniu skysčiu, poliroliu ir vašku principu "sviestu košės nepagadinsi". Kaip tokią paruošti dažymui, jei iš visų plyšių (moldingų ir rankenėlių) tas celiulitas lenda? Net plovimas šampūnu su kercheriu nepadėdavo. Va tada senas geras dėdė Vaitspiritas Potapyčius iš bėdos ir ištraukdavo...

O plovimo benzu vengiu dar nuo žigulinių laikų. Ypač, jei neesi įsitikinęs, ar nėra neseniai dažyta su kokiu Sadolin'u. Anas šviežias nuo benzo imdavo ir prarasdavo blizgesį. Aišku, dabar jau gal juo nebedažo, bet kaip sako - kartą barščiais apsvilęs ir pro kopūstų lauką eidams pučia.........


  • 0
... labai piktas diedas...

#9 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 spalio 07 - 15:56

Nesiruosiu as gincytis su ponu,

man benzas yra benzas,plaunu benzu kuro sistemos detales ultragarsineje voneleje,rezultatas puikus,visokius skyscius esu bandes,tame tarpe ir vaita,tad drasiai galiu pareiksti,benzas tikrai tiek nuriebina tiek pasalina nesvarumus,tuo paciu nekenkia nei lakuotiems pavirsiams nei akrilu dazytiems,ir sinet.dazams,oro kompresoriaus zarnas nuriebina puikiai ir t.t.


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#10 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 spalio 07 - 16:24

Acetonu kažkuriai buvau gražų nasosą padaręs ant nedažyto buferio.


  • 0

#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 spalio 07 - 19:00

Nesiruosiu as gincytis su ponu,

man benzas yra benzas,plaunu benzu kuro sistemos detales ultragarsineje voneleje,rezultatas puikus,visokius skyscius esu bandes,tame tarpe ir vaita,tad drasiai galiu pareiksti,benzas tikrai tiek nuriebina tiek pasalina nesvarumus,tuo paciu nekenkia nei lakuotiems pavirsiams nei akrilu dazytiems,ir sinet.dazams,oro kompresoriaus zarnas nuriebina puikiai ir t.t.

Tai aš ir nesistengiu užginčyt. Kožnam savo. Būtų pigesnis, siūlyčiau etilo spiritu valyt. Ir švaru, ir linksma... ;]


  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0