Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelionės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 lapkričio 02 - 18:54

Vilnius-Baltstogė-Varšuva-Vroclavas-Praha-Brno-Olomuocas-Kostelec na Hane-Katovicai-Varšuva-Vilnius. Iš viso apie 3 K km per savaitę. Partneris viską atliko be priekaištų :wub: Be mažiausių užsiožiavimų. Lenkijoj iš sutiktų gal 5 patrulių vienas "pasiskolino" 100 zlotų už 70 km/h "na terenie zabudovanym"... Lenkijos keliai iš tikrųjų baisūs, bet ne taip, kaip įsivaizdavau :D Važiuoti nenuobodu - visada lenki tu arba lenkia tave. Tokie šykštūs įspūdžiai... Dar acigaudinėju :wacko:
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 lapkričio 02 - 20:35

Nu ner taip blogai toj Lenkijoj ( pagarba lenkams ), a kiek numynei sumoje km? O mentams daug mokejai, ten virsytas 10km/h kainuoja 10 zlotu, taigi daugink is 7 :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 02 - 20:43

Nu ner taip blogai toj Lenkijoj ( pagarba lenkams ), a kiek numynei sumoje km? O mentams daug mokejai, ten virsytas 10km/h kainuoja 10 zlotu, taigi daugink is 7 :beer:

numyne apie 3 stukas gi raso auksciau :)
o bauda matyt uz tai,kad vaziavo per kokia plyta(30zlotu) ir dar ant 70(70zlotu),tai ir gavo :lol:

Beje Snatchai galejai klubieti aplankyti prahoj...buciau kabakus gerus parodes,kur mergu daug klubuose zinotum...o dabar kaltink save :P
  • 0

#4 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 lapkričio 02 - 20:46

Tai nedaug nuvare, as per sav 5000 nuvariau su pilna masina irgi nieko nenutiko tik komutatorius nusprogo ir tox jausmas kad tiltas issiskete, bo pastoviai perregruzas buvo ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#5 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 02 - 23:12

o as su 306 1.4 issisketusiu tiltu per 10 dienu 5800km 140km/h be jokios problemos ( nu tik padanga nusibruzino del issisketusio tilto, bet daugiau neissiskete :) )
  • 0

#6 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 04:13

as vieno nesuprantu.. negi tokia didele tikimybe, kad per 3-5 kKM ar net 8 kKM mashina turi butinai sugesti?
  • 0

#7 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 10:16

as vieno nesuprantu.. negi tokia didele tikimybe, kad per 3-5 kKM ar net 8 kKM mashina turi butinai sugesti?

Gi cia peugeot :blush: :beer: :beer: Staigmenu kupinas automobilis :lol:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#8 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 11:06

Snatch, kada per pietus galėtum įspūdžiais pasidalint. Yra noras vasarą palėkt kokiu maršrutu, tai bandau visų kas turi patirties pasklausinėt :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#9 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 11:10

Snatch, kada per pietus galėtum įspūdžiais pasidalint. Yra noras vasarą palėkt kokiu maršrutu, tai bandau visų kas turi patirties pasklausinėt :rolleyes:

Kol pats nepabandysi - tiksliai nezinosi kaip buna, be to niekad nepasikaroja tokie dalykai, nors klaidu galima isvengti, ir apskritai faina mintis pavazineti po europa! :beer:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 11:25

Nu tep. Ale pradžiai nesinori labai toli į Europą trenktis <_< Iki Baltstogės su migu buvau net du kartus palėkęs ir nieko, nesugriuvo... :huh: :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 13:48

100 zlotų atidaveu už 20km/h viršytą leistiną maximalų greitį "apstatytoje teritorijoje" - suprask mieste. Tai įvyko prie sienos su Čekija. p.s. 2 Darka - tai kad tu pietauji pagal laikrodį... 2 acidal - pasiimk žydrą "būgną" (10Kč) 2 violetinis - tikslas kelionės buvo visai kitas, ne mergos ir tūsai buvo galvoj...
  • 0

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 13:57

p.s. 2 Darka - tai kad tu pietauji pagal laikrodį...

Tai jeigu žinai, kad neisi namo pietintis tai gali paskalambint iš anksto ir viskas. Šiaip aš galiu bet kada. Bet man sėdėt nežinant ar tu namie ar čia valgysi tai aš taip ir iki darbo pabaigos neėdęs liksiu :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 lapkričio 03 - 14:56

p.s. 2 Darka - tai kad tu pietauji pagal laikrodį...

Tai jeigu žinai, kad neisi namo pietintis tai gali paskalambint iš anksto ir viskas. Šiaip aš galiu bet kada. Bet man sėdėt nežinant ar tu namie ar čia valgysi tai aš taip ir iki darbo pabaigos neėdęs liksiu :D

Oki doki taip ir darom.
  • 0

#14 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 lapkričio 08 - 04:48

as vieno nesuprantu.. negi tokia didele tikimybe, kad per 3-5 kKM ar net 8 kKM mashina turi butinai sugesti?

Didele mlia

jei masina sena

Kas neskaite ar pamirso - priminsiu - per pora savaiciu i 605 buvo sukista ~2K Lt kad vaziuotu be problemu

po keliu dienu, tik ivaziavus i Cekija, uz 1000 Km nuo paskutinio remonto, sekmadienio pAVAKARE, PER PATI MANO GIMTADIENI, NEPRIVAZIAVES pRAHOS ANAS UZHSILENKE :ph34r: :ph34r:

daugiau komentaru reikia?
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#15 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 08 - 08:57

jo idomu butu suzinoti kas uzsilenke :wacko: kaip sprendei problema ir kiek sutrumpino marsruta problemos sprendimo kastai?
  • 0

#16 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 08 - 15:55

uoaj uoaj. as su savo ŽTi variau i ukraina viena karta tik pasiemes po nuostabiai levo kebulo remonto ir su skersai stovinciu galiniu tiltu, antra karta - is vakaro masinos kondicija isgasdines tuvlitos meistrelius. ir nieko. Nu ir as jaunas buvau. dabar su tokiom masinom manes niekas is vilniaus centro neistemptu ^_^ o mano draugeliui neseniai Austrijoj nupuvo keliu metuku mersas. variklis pasibaige. tai zmogelis dziaugiasi... :o "amzina masina"...
  • 0

#17 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2009 spalio 11 - 18:31

Mano pirmoji kelionė irgi buvo iki Prahos su 405. :wub:
  • 0

#18 Petruchia

Petruchia
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Automobilis:Peugeot 206GTI

Parašyta 2009 spalio 14 - 11:13

rugpjucio pabaigoj su savo 206 nuriedejau 4700km per 2 atostogavimo savaites . Vaziavom Siauliai- Varsuva-Bratislava-Viena-Zagrebas-Zadaras(ir daug kur kitur Kroatijoj ir pakeliui)- Zagrebas-Budapestas- Krokuva-Varsuva-Namai :) Technika atitarnavo puikiai, neturiu nei menkiausio nusiskundimo, neparode jokiu kaprizu B) Vaziavom dviese, nepaisant to kad masina maza vietos uzteko ir mums ir daiktams per akis :)
  • 0

#19 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 16 - 22:09

As su savuoju nebent iki Latvijos dristu palekt: Jurmala, Ventspilis, Ryga... Kazkaip tolimesniom kelionem truksta ryzto :)
  • 0

#20 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 kovo 17 - 14:11

As su savuoju nebent iki Latvijos dristu palekt: Jurmala, Ventspilis, Ryga... Kazkaip tolimesniom kelionem truksta ryzto :)

A ty kodėl nėra ryžto? Vairuot tingisi ar kas? :)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0