Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 coupe langas problema !


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Evaldinio20

Evaldinio20
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe 2.7Hdi V6

Parašyta 2016 vasario 12 - 16:13

Sveiki galbut teko kada susidurti su problema kai coupe langas atidarius duris nenukrinta ir uzdarius duris nepasikelia? esme tokia jis nejuda is vietos atidarius uzdarius duris lyg prisales.Jeigu masina uzvesta langas su miktuku spaudziant leidziasi zemyn,pasikelia ,bet jeigu uzdarau langa pilnai iki virsaus jis paima ir automatiskai nusileidzia iki puses  galimas ir toks variantas tarkime islipu is masinos langas buna nuleistas  spaudziu uzrakinti masina su pulteliu ilgiau palaikau miktuka tada uzsirakina masina ir automatiskai langas kyla i virsu ir pakiles iki virsaus jis ima ir nusileidzia vel iki puses Vairuotojo puses cia toks dalykas vyksta.Keleivio puseje viskas gerai vaiksto. 

 

  • 0

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2016 vasario 12 - 16:51

Buvo ir pas mane, nenusileido, po keliu dienu praejo :D Tiesa, man uzsidarius nebenusileidzia... Tai paleisdavau zemyn, uzdarydavau duris, o tada su mygtuku uzdarydavau langus.


  • 1

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 Evaldinio20

Evaldinio20
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe 2.7Hdi V6

Parašyta 2016 vasario 12 - 17:09

Va va ir as dabar taip padares esu :D man buvo akumoliatorius visiskai mires,pultelis neberegavo as duris su raktu atrakinau tada pakroviau akumoliatoriu ir stai ziuriu langas nejuda ,pries tai nepastebejau kad langas nesukrito duris bandziau uzdaryti tai vos neiskrito is smugio :D pasirodo jie pakrenta pakyla kai gauna elektros,as galvoju jeigu nepraeis kame reples ? gal Daviklis ?


  • 0

#4 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 vasario 12 - 17:31

Sveikas, reikia adaptuotiboer naujo valdyma(jei ne gedimas). Ijunk degima, nuleisk langa iki galo, pakelk iki virsaus (ne su auto o lenkviau keldamas mygtuka kad neatmestu i apacia) ir laikyk pakeles 40s. Tada pilnai nuleisk, jei neoadeda, kartok procedura 4 kartus iki tol, kol ant automatinio uzdarymo, nebenuleis pats lango iki galo, jei jau nebenusileis automatiskai pakiles, tada turi ir prisikelt uzdarius patys :) Jei nepades, tada bedoa kitur.
  • 1

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#5 Evaldinio20

Evaldinio20
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe 2.7Hdi V6

Parašyta 2016 vasario 12 - 19:12

Na stai viskas tvarkoje jau :) Didelis dekui ( LAIMONUI ) ,pasiulymas padejo dabar viskas puikiai veikia :) itakos turejo akomuliatoriaus nusekimas,tada kaip Laimonas minejo reikejo uzprogramuoti langa. :) Didelis dekui ( SANIS ) uz atsiliepta zinute :)


  • 1




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0