Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ieškau laužyno, kuris galėtų išrašyti utilizavimo pažymą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2016 kovo 10 - 14:43

Jei ji bus isregistruota, o ne sustabdytas dalivavimas eisme, nieko uz ja moket ir nereikes... Juk cia ir daroma viskas del apskaitos, kad nuo visokiu bobuciu automatiskai issiregistruotu masinos, kuriu jau senai nera ir kad uz jas nereiktu moket mokescio jei jis bus priimtas... Tegul ji su isregistruotu tech pasu nors 20metu pas tave stovi uz ja moket nereikes, jei ji nenaudojama..., reiks moket turto mokesti uz tas kuriuos tures T.A. ir draudima, tai yra uz tas masinas kuriuos turi teise dalyvauti eisme... ;]

ne nu pipec... nusiperki masina uz limona, nepraeini technikines, nedraudi ir tipo ja nuo taves kaip turta nukabina? Pofke viska teisingai desto...

Masina bus isregistruota, bet kaip turtas jis vis tiek bus prirasytas tau.


  • 0

#22 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2016 kovo 10 - 15:40

Apie kokias dar ekspertizes čia? Čia gi jokios avarijos nėra fiksuotos ar dar kokia pakeitimai, dėl kurių ekspertizės reiktų, mašina irgi seniausiai Lietuvoje. Jei jau išregistruota, tai varai į TA su senais negaliojančiais dokumentais ir senais numeriais ir gauni naują TA ant tų pačių senų numerių ir dokumentų.

Ar paskui reiks apžiūros, ar reiks keisti techninį pasą ir numerį, dar nežinau, nes taip ir stovi kieme pastatyta, teisėto savininko iki Regitros nenusitempiu... bet jau dviem mašinom taip pastačiau.

O viena buvo tik sustabdyta savo noru, bet dar neišregistruota, tai kadangi dokumentai ir numeriai galiojantys, tai po draudimo ir TA, reikėjo tik nuimti sustabdymą, ką padariau be problemų internetu.

Neskaičiau ankstesnių komentarų. Tiesiog pakomentavau tokią situaciją, kai automobiliui yra uždrausta dalyvauti eisme (po eismo įvykio). Tuo pačiu norėjau pasakyti, kad registracijos sustabdymas (išregistravimas) teisiniu požiūriu skiriasi nuo draudimo dalyvauti eisme.


  • 0

#23 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 kovo 10 - 19:22

O aš dar noriu pridėti, kad registracijos sustabdymas ir išregistravimas taip pat skiriasi :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#24 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 10 - 21:38

O aš dar noriu pridėti, kad registracijos sustabdymas ir išregistravimas taip pat skiriasi :)

Registracijos sustabdymas ir yra daromas, kad neisregistruotu auto jei pvz., dabar as jos nenaudoju

(nera T.A., Civilinio draudimo)...


  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#25 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 kovo 10 - 21:45

Taip, pas mane tokių sustabdytų dabar trys keturratės TP ir dvi dviratės TP. Pražioplinau vienos keturratės TP datą, kai galėjau pratęst pirminį sustabdymą (ne savo noru kur daromas, o tiesiog pasibaigus), tai išregistravo :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#26 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 10 - 22:27

ne nu pipec... nusiperki masina uz limona, nepraeini technikines, nedraudi ir tipo ja nuo taves kaip turta nukabina? Pofke viska teisingai desto...

Masina bus isregistruota, bet kaip turtas jis vis tiek bus prirasytas tau.

pagal dabartine schema nemanau, kad masinos kaina turetu itakoti kazka, pas mus yra kalbama apie visotini mokesti (o tai reiskia visiems vienodas, nesvarbu ar mano masina uz 200Eur, ar tamstos uz 100000Eur, jei mes dalivaujam eisme su juom mokesim vienodai ir tai is dalies teisingai...

O ta masina kuri niekur nevaziuoja, logiskai ji nieko netersia, neduoda jokios naudos, nestovi bendram kieme, aplamai nezinia, ar ji kur ne uzsieni, ar senai po presu...(Jei ji isregistruota, kodel uz ja reikia moketi... ?) Bent jau dabar viskas yra destoma taip ir nemanau, kad kazkas keisis...

Pagal tamstos pamastima cia turetu but jau prabangos mokestis..., apie toki pas mus dabar jau nieks nekalba... ;]

 


Taip, pas mane tokių sustabdytų dabar trys keturratės TP ir dvi dviratės TP. Pražioplinau vienos keturratės TP datą, kai galėjau pratęst pirminį sustabdymą (ne savo noru kur daromas, o tiesiog pasibaigus), tai išregistravo :)

 

Pas mane daugiau... :D , bet jei ivestu ta mokesti ir jis butu neadekvatus, pats begciau issiregistruoti ta savo turta... ;]


Šį pranešimą redagavo Edis_Vln: 2016 kovo 10 - 22:29

  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#27 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2016 kovo 11 - 11:19

pagal dabartine schema nemanau, kad masinos kaina turetu itakoti kazka, pas mus yra kalbama apie visotini mokesti (o tai reiskia visiems vienodas, nesvarbu ar mano masina uz 200Eur, ar tamstos uz 100000Eur, jei mes dalivaujam eisme su juom mokesim vienodai ir tai is dalies teisingai...

O ta masina kuri niekur nevaziuoja, logiskai ji nieko netersia, neduoda jokios naudos, nestovi bendram kieme, aplamai nezinia, ar ji kur ne uzsieni, ar senai po presu...(Jei ji isregistruota, kodel uz ja reikia moketi... ?) Bent jau dabar viskas yra destoma taip ir nemanau, kad kazkas keisis...

Pagal tamstos pamastima cia turetu but jau prabangos mokestis..., apie toki pas mus dabar jau nieks nekalba... ;]

 


 

Pas mane daugiau... :D , bet jei ivestu ta mokesti ir jis butu neadekvatus, pats begciau issiregistruoti ta savo turta... ;]

As turejau omenyje, kad manyti, jog masina isregistruota reiskia jos netureti, yra klaidinga. Ir isregistruota masina supjauscius ir pridavus i metalo lauza, negaunant utilizavimo pazymos, reiskia kad masina fiziskai egzistuoja kaip turtas tik apribotas jos dalyvavimas eisme.


  • 0

#28 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 11 - 15:26

As turejau omenyje, kad manyti, jog masina isregistruota reiskia jos netureti, yra klaidinga. Ir isregistruota masina supjauscius ir pridavus i metalo lauza, negaunant utilizavimo pazymos, reiskia kad masina fiziskai egzistuoja kaip turtas tik apribotas jos dalyvavimas eisme.

Jo..., o jai as ją į Afriką pardaviau..., ar paskandinau ežere, ar ,kad ir garaže ji pas mane stovi... :) Kas ta patikrins ir kas įrodys, kad ji ne Afrikoj... 😀 Koks skirtumas, ar ji išregistruota, kaip į metalo laužą, ar kaip pardavimui, ar dar kaip..., faktas tas jei ji išregistruota mokesčio jokio už ja mokėt nereikės... 😉
Man atrodo apie tą mes čia šnekam...

Šį pranešimą redagavo Edis_Vln: 2016 kovo 11 - 15:51

  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#29 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 kovo 11 - 15:58

Jo..., o jai as ją į Afriką pardaviau..., ar paskandinau ežere, ar ,kad ir garaže ji pas mane stovi... :) Kas ta patikrins ir kas įrodys, kad ji ne Afrikoj... Koks skirtumas, ar ji išregistruota, kaip į metalo laužą, ar kaip pardavimui, ar dar kaip..., faktas tas jei ji išregistruota mokesčio jokio už ja mokėt nereikės...
Man atrodo apie tą mes čia šnekam...

Šnekam apie tai, kad jei turėjai turto ir saugiai jo nesunaikinai (pateikęs Regitrai utilizacijos pažymą) vadina jį toliau turi.


  • 0

#30 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 12 - 19:01

Šnekam apie tai, kad jei turėjai turto ir saugiai jo nesunaikinai (pateikęs Regitrai utilizacijos pažymą) vadina jį toliau turi.

Man pvz. tą pažymą gauti jokiu bėdu jei aš mašinos ir kelis metus neturiu..., bet dar karta pasikartoju, jokio skirtumo, kaip mašina išregistruota su pažyma, ar be jos... ;]


Šį pranešimą redagavo Edis_Vln: 2016 kovo 12 - 19:02

  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#31 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 kovo 12 - 20:10

Man pvz. tą pažymą gauti jokiu bėdu jei aš mašinos ir kelis metus neturiu..., bet dar karta pasikartoju, jokio skirtumo, kaip mašina išregistruota su pažyma, ar be jos... ;]

Na jei tau jokio skirtumo kiek masinu kabo ant tavo vardo Regitros iskaitoj, tai nezinau.


  • 0

#32 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 12 - 22:10

Na jei tau jokio skirtumo kiek masinu kabo ant tavo vardo Regitros iskaitoj, tai nezinau.

Ant manes kabo, tiek kiek as manau, kad man yra poreikis ju tureti, o kai bus mokestis ir jei jis bus neadekvatus as jas nusikabinsiu... ;]


  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#33 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2016 kovo 12 - 22:21

del isregistravimo..tai - isregistruota auto principe bet kas ja apdraudes, pravares TA ir sukurpes pirkimo pardavimo sutarti gali uzregistruoti savo vardu,jei tik transp. priemone nera policijos ieskoma, buvusio savininko dalyvavimas nebutinas, netgi jei jis nedeklaraves perleidimo..cia yra istatymo spraga ir su kolegom esam ja isbande, be problemu uzregistrave isreginta auto, kitu vardu, be buvusio savininko deklaravimo ar dalyvavimo procese..taip kad is esmes isregistruota auto nera tavo turtas, kol tu jo vel nepriregistruoji..nepriklausomai nuo vertes.

Kas del utilizavimo, tai isveziau siuksles is kiemo i sena, gera "Jungala"..uz siuksles aisku moka 20eur uz tona, bet kai i buvusios auto kevala prikrauni visas siuksles is rusio, plastmases, sedynes, padangas ir visa kita mesla, kurio ner kur det, tai skaitau tai, kad dar gauni kazka yra sazininga zinant siandienines metalu kainas..kadangi metalas nera mano pagr veikla, tai as patenkintas, kad bent kazkas pasieme, nes kitos metalynkes tai sneka kaip susitare: "isrink plastmases, sedynes, kilimus, ratus ir visa kita, tada jau paimsim"...bet tai kur man det ta siukslyna..taigi jei kam reiks ka vezti rekomenduoju "jungala", kaip buvo vieninteliai Kaune, kurie neissidirbineja, taip ir liko, net ir siuo metu ne itin lengvu metalistams.:)


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#34 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2016 kovo 13 - 10:22

del isregistravimo..tai - isregistruota auto principe bet kas ja apdraudes, pravares TA ir sukurpes pirkimo pardavimo sutarti gali uzregistruoti savo vardu,jei tik transp. priemone nera policijos ieskoma, buvusio savininko dalyvavimas nebutinas, netgi jei jis nedeklaraves perleidimo..cia yra istatymo spraga ir su kolegom esam ja isbande, be problemu uzregistrave isreginta auto, kitu vardu, be buvusio savininko deklaravimo ar dalyvavimo procese..taip kad is esmes isregistruota auto nera tavo turtas, kol tu jo vel nepriregistruoji..nepriklausomai nuo vertes.

Kas del utilizavimo, tai isveziau siuksles is kiemo i sena, gera "Jungala"..uz siuksles aisku moka 20eur uz tona, bet kai i buvusios auto kevala prikrauni visas siuksles is rusio, plastmases, sedynes, padangas ir visa kita mesla, kurio ner kur det, tai skaitau tai, kad dar gauni kazka yra sazininga zinant siandienines metalu kainas..kadangi metalas nera mano pagr veikla, tai as patenkintas, kad bent kazkas pasieme, nes kitos metalynkes tai sneka kaip susitare: "isrink plastmases, sedynes, kilimus, ratus ir visa kita, tada jau paimsim"...bet tai kur man det ta siukslyna..taigi jei kam reiks ka vezti rekomenduoju "jungala", kaip buvo vieninteliai Kaune, kurie neissidirbineja, taip ir liko, net ir siuo metu ne itin lengvu metalistams. :)

O kur ta Jungala yra? :)


  • 0

#35 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2016 kovo 13 - 10:48

uab "jungalas".ivedi i googla ir randi.:)


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#36 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2016 kovo 13 - 11:07

Kai taip visiem rekomenduoji (ar reklamuoji), tai tikėjausi daugiau nei nukreipimo į google, bet ačiū :)

 

O aš šiaip Kaune rekomenduoju laužyną, esantį už Birželio 23-iosios ir Patizanų gatvių sankryžos (už degalinės), tik nežinau, ar jie patys atvažiuoja, nes visada pats veždavau. :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2016 kovo 13 - 11:13

  • 0

#37 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 kovo 13 - 11:56

Birželio-23 gatvei berots neturi su kuo atvažiuoti pasiimti.
Aš tarkim visada kiek turėjęs reikalų tai su kusakowskiu dirbdavau, kai nevienus metus bendradarbiauju tai man su jais jokiu problemų nėra kilę.


  • 0

#38 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 kovo 13 - 13:33

Esu buvęs tame kuusakoskyje, kur netoli Pažaislio. Patiko, kad svorį ekrane rodė. Senokai tai buvo, bet vėl prisikaupė krūva chlamo, tai įtariu vėl ten pat keliaus viskas. O jei atsiras daugiau plastmasių, nei metalo, tai ir į Jungalą kreipsimės.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#39 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 kovo 13 - 21:14

del isregistravimo..tai - isregistruota auto principe bet kas ja apdraudes, pravares TA ir sukurpes pirkimo pardavimo sutarti gali uzregistruoti savo vardu,jei tik transp. priemone nera policijos ieskoma, buvusio savininko dalyvavimas nebutinas, netgi jei jis nedeklaraves perleidimo..cia yra istatymo spraga ir su kolegom esam ja isbande, be problemu uzregistrave isreginta auto, kitu vardu, be buvusio savininko deklaravimo ar dalyvavimo procese..taip kad is esmes isregistruota auto nera tavo turtas, kol tu jo vel nepriregistruoji..nepriklausomai nuo vertes.

 

Na va, visiskai teisingai... ,tik del spragos nepritariu...,

Anokia cia spraga, cia ir yra taip padaryta, kad zmonems si reikala butu kuo paprasciau susitvarkyti, juk si sistema atejo is ES pas mus ir ten viskas taip...

Juk jei pvz. is DE, ar IT, ar t.t. masina isregistruota ten, pildom ta pacia pirkimo pardavimo sutarti

(tik ju salies) nuo buvusio savininko ir viskas... 

O kaip cia butu jei reiktu i regitra kartu parsitempt Vokieti, ar Itala... :doh:


Šį pranešimą redagavo Edis_Vln: 2016 kovo 13 - 21:14

  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#40 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 kovo 13 - 22:34

O tas nėra gerai, kai perekupcikas paduoda naujam savininkui vokišką kauferį.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0