Peršokti prie turinio


Nuotrauka

2.1td 80kw pjauną generatoriaus diržą

2.1td generatoriaus diržas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Bariukas

Bariukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 12
  • Automobilis:Peugeot 806 2.1td

Parašyta 2016 kovo 01 - 09:52

Sveiki kolegos, jau esu nesuvokimo stadijoje ir nebežinau ko griebtis su savo Peugeot 806, nes mašina puiki, o generatoriaus diržas beveik per du metus penktą syki susikutoja siūlais ir lenda po pagrindiniu, o tada jau aiški situacija... Reik motoro kompensatorių remonto ir panašiai...
KLAUSIMAS: Gal kažkokia bėda yra pagrindinė kodėl graužia generatoriaus taip diržą???
Diržas paskutinį sykį keistas apytiksliai prieš 5000 km.
  • 0

#2 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2016 kovo 01 - 14:51

mano 2,1 td  :pug: tas pat buvo, supjove du dirzus, nors ir buvo keistas generatoriaus itempejas tas kur su kojele, skyvu kreivumas, itempeju isklerimas, tai pagrindine priezastis, del kuriu kencia dirzas, dar antifrizas, tepalai jei papuola neprideda stiprybes. dabar gerai, ka dariau? pakeiciau spyruokle, kuri yra po vairo stiprintuvo siurbliuku, vienas galas, apatinis, jo is virsaus nesimato, butu istrukes, ivores nerasta tik metalas, dar meistriukas patare nutekinti skyvus,t.y. skyvu virsuneles padaryt ne tokius astrius. atseit nuo senumo nusmailejo, ir pjauna dirza.tuo nelabai tikejau,kad pades tas skyvu tekinimas , zinojau,kad trapeciniu dirzu skyvus tekina, bet ,kad ploksciu dirzu skyvus tekina tai nzn. :hmm: pas mano :pug: ,  vienas dirzas suka viska ir kondiske, tai nutekino visus skyvus ,isskyrus kondiskes.


  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#3 Bariukas

Bariukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 12
  • Automobilis:Peugeot 806 2.1td

Parašyta 2016 kovo 01 - 22:04

Na dėl skyvu manau tekinimo tiesos yra:)) tai po šitų darbų kaip suprantu susitvarkė/


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0