Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Q? Ar sunkiai remontuotinas isvertimas 605?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 gegužės 06 - 09:53

Zodziu kaip rudeni dariau suvedima meistras sake kad vieno rato (priekinis, vairuotojo puses) isvertimas 2 laipsniais didesnis nei turetu buti i lauko puse. Siaip ir vizualiai matosi. Dabar viso to pasekoje pastebejau kad biski pjaunasi tos padangos vidine puse. Tai klausimas butu toks, ar sunkiai tas reikalas pataisomas, ar reikalingas geometrinis viso kebulo lyginimas. Esu kazka girdejas apie pakabos asies guolius. Ar cia yra kas bendro? Siaip as kaip ne specas ziuredamas is apacios nelabai ysikertu kur kas ten galetu ta isvertima pareguliuoti. P.S. Kiek ziurinejau nesimato kad butu kazkur stipriau dauzta, ta pati ir servise sake.
  • 0
chūinja

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 gegužės 06 - 10:04

Man kažkada kai suvedimą darė irgi sakė - reikėtų "tampyt"... Bet vistiek loxai suvedimą padarė... :angry: Tai ir netampiau pas juos... Nors reikėtų šiaip vistik susitvarkyt normaliai... :ph34r: Jaučiu iš algos reix pradėt važiuoklę tvarkyt, nes nesenai pastebėtas nestabilumas > 100km/h ... :unsure: oi oi oi ... masina rudyja pinigais nelyja mano atlyginimas jau kelinti metai nekyla... :wacko:
  • 0

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 gegužės 06 - 10:05

Del 605'o nepasakysiu nieko, taciau 405'am isvirtimas reguliuojasi tik ant kebulo geometrijos stendo....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 gegužės 06 - 10:15

Del 605'o nepasakysiu nieko, taciau 405'am isvirtimas reguliuojasi tik ant kebulo geometrijos stendo....

eee,
jei tik taip tai turbut ir pamirsiu tuos laipsnius. Nes neypatingai stipriai grauzia, galima drasiai vaziuoti karta per metus padangas vietomis sukeiciant :)
  • 0
chūinja

#5 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:35

kulinar: biski nesuprantau jei ka, tai tau dare suvedima ir vistiek paliko rata isvirtusi 2 laipsniais daugeu nei rek, ar neisejo isvirtimo sureguliuot i prastais metodais ant stendo??? praeita savaite po vairo koloneles restauracijos numyniau i ARX shkodos servisa (Acidalo kazkada recommended) ir uz 35 rublius sureguliavo priekini suvedima/isvirtima.
  • 0

#6 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:40

kulinar: biski nesuprantau jei ka, tai tau dare suvedima ir vistiek paliko rata isvirtusi 2 laipsniais daugeu nei rek, ar neisejo isvirtimo sureguliuot i prastais metodais ant stendo???
praeita savaite po vairo koloneles restauracijos numyniau i ARX shkodos servisa (Acidalo kazkada recommended) ir uz 35 rublius sureguliavo priekini suvedima/isvirtima.

Man dare suvedima, ta suvedima ir padare. taciau vieno rato isvertimas 2 laipsniai daugiau nei reik ir tie meistrai sako neissivaizduojam kaip padaryti kad to nebutu. Siaip paprastai tai patvarko su amortizatoriaus pakraipymu, ale sako cia nieko nesuprantam. Ytariu kad reiks pavaziuot ir man i ta skodos servisa, gal ka tie labiau supras :).
  • 0
chūinja

#7 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:42

praeita savaite po vairo koloneles restauracijos numyniau i ARX shkodos servisa (Acidalo kazkada recommended) ir uz 35 rublius sureguliavo priekini suvedima/isvirtima.

moonas čia pasakytų "O tu dantis kai pasitikrint nori irgi pas okulistą eini?" :lol: :lol: :lol:
  • 0

#8 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 gegužės 06 - 12:25

moonas čia pasakytų "O tu dantis kai pasitikrint nori irgi pas okulistą eini?" :lol: :lol: :lol:

Nesakysiu, nes ARX servisas garsėja tuo, kad gerai suvedima daro :P
  • 0

#9 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 17:13

mamutas> :P :P
  • 0

#10 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 gegužės 06 - 17:22

Ishvirtima dazhiausiai tenka reguliuoti ant atstatimo stakliu. Vien uzhvarymas ant ju 400Lt kainuoja. Velnias zhino ar verta? Padangu lyg ir neturetu del to drozhti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#11 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 gegužės 06 - 18:25

Ishvirtima dazhiausiai tenka reguliuoti ant atstatimo stakliu. Vien uzhvarymas ant ju 400Lt kainuoja. Velnias zhino ar verta? Padangu lyg ir neturetu del to drozhti.

R U sure del kainos? :huh: Man berods sake ~150-200 pinigu kainuos... :blink:
  • 0

#12 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 08:38

Man ta pati problema buvo, tik man dar ir ratas buvo pastumtas i vidu, tai susukus vaira liesdavo posparni. Nuvaziavau pas meistriuka, kuris turi savo garaze pasidares stenduka, tai jis man uz 50Lt. viska atitampe.
  • 0

#13 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 gegužės 07 - 11:22

Man ta pati problema buvo, tik man dar ir ratas buvo pastumtas i vidu, tai susukus vaira liesdavo posparni. Nuvaziavau pas meistriuka, kuris turi savo garaze pasidares stenduka, tai jis man uz 50Lt. viska atitampe.

O cia kur? Ir as noriu koordinaciu. 50 tai jau labai mazai, ale ir 100 drasiai butu galima paaukoti.
  • 0
chūinja

#14 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 11:56

kulinar> a toi ko pas tave tas ratas isvirtes, jei mashina nebuvo dauzyta? tai turbut kazkas gerai per bordiurus prasinese :huh:
  • 0

#15 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 gegužės 07 - 11:58

Ishvirtima dazhiausiai tenka reguliuoti ant atstatimo stakliu. Vien uzhvarymas ant ju 400Lt kainuoja. Velnias zhino ar verta? Padangu lyg ir neturetu del to drozhti.

R U sure del kainos? :huh: Man berods sake ~150-200 pinigu kainuos... :blink:

Pas mane irgi vienas kelmas ish vietos ishejes, tai klausiau ARX'e kiek kainuotu atitempimas, tai ir sake, kad vien uzhvarymas 400Lt atseis.

O kur tas po 50Lt? Shiapi problemu lyg nera (ratu nedrozhia, i shona netraukia), bet jei PIGIAI IR GERAI, tai gal ir susitvarkyti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#16 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 12:58

Cia shiaip Panevezio raj, zmogelis turi stenda susirentes namie, bet daro ganetinai normaliai, tik tau manau gali buti toloka iki jo, bet jei ka tai nr. galesiu duoti.
  • 0

#17 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 gegužės 07 - 12:59

kulinar> a toi ko pas tave tas ratas isvirtes, jei mashina nebuvo dauzyta?
tai turbut kazkas gerai per bordiurus prasinese :huh:

Na ko gero kad kelmas bus ar koks akmuo. Nes ziurejo pries perkant draugas is serviso tai nieko ytartino nerado. Sonas brauktas buvo, taciau tik nuo priekiniu dureliu ir pakankamai aukstai.
Ir seip is apacios ziurint nieko ytartino namatau, taciau 2 laipsniai vistiek is kazkur yra :).

O padanga grauzia taciau labai silpnai. Todel uz 500lt. tikrai nelyginsiu, o jei rasciau pigiau tai pasireguliuociau.
  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0