Peršokti prie turinio


Signaturos downgreidas ar upgreidas...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:13

Tai va, su giliu liudesiu pranesu, kad mano senasis 306 jau turi nauja seimininka... Aliau, gal vertetu is "musu auto" ismesti mano ex nuotraukas? O as - "nauja" auto. Deja, ne prancuziskas... Galutini apsisprendima nuleme poreikis (universalas arba minivenas) ir kaina (universalas). Kadangi automobiliuka parvare pazistamu pazistamas :) ir joje nebuvo slepti defektai, tai nuleme, kad "tapau" opelistu. Beje, su 806 Marijampoles turguje ne kas... Ir siaip gana "problematiska" rasti. O 605 universalu, deja, nesu mates... Ir siaip, M. turgus ganetinai pasikeites. Syrpotebas, kainos nurodytos eksportui. Kai kuriu masinu savininkai net nesisneka del kainos, kai suzino jog lietuvelej bus vazinejama (tokiu atveju pvm sudaro extra 2-4 t. lt) Geresne zinia yra ta, kad pas ta pati pilieti yra uzsakytas 306 automatas. Esu perspetas, kad gali tekti laukti iki puses metu, kol atsiras na, beveik "idealus" masinux. Todel labai viliuosi, kad "kraujo" broliai manes neignoruos ir neuzblokuos priejima prie web saito. :) Nuosirdziai jusu, nelaimingas MR.
  • 0

#2 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:16

Nu neimk i shirdi - supus tas opelis, nusipriksi peugeot vel ;) :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#3 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:18

Nu neimk i shirdi - supus tas opelis, nusipriksi peugeot vel ;) :D

:) tikiuosi, kad tai ivyks greiciau...
  • 0

#4 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:28

nieko nesuprantu :blink:,MR iskeitei gera universala i truputi didesni universala ir dar opeli :wacko:
  • 0

#5 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 gegužės 06 - 11:32

nieko nesuprantu :blink:,MR iskeitei gera universala i truputi didesni universala ir dar opeli :wacko:

As irgi ta pati sakau... Norejai autobusiuko, o pirkai vel ta patai, ka pardavei...

Nuotraukas palik - primins tau ir mum, kur saknys, taip sakyt :)
  • 0

#6 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 13:35

2 MR - vatafak tau užėjo :blink: :mad: :blink: :D
  • 0

#7 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 13:54

[quote name='lordas' date='May 6 2003, 11:32 AM'] [quote name='bono' date='May 6 2003, 11:28 AM'] nieko nesuprantu :blink:,MR iskeitei gera universala i truputi didesni universala ir dar opeli :wacko: [/quote]
Nu, persokau per 2 klases (iki limuzinu), o tai pakankamai normaliai jauciasi. Ta prasme, maximalus poreikiai uz minimalia kaina.
Nu, neiperku as 807, ir viskas. O seno, tiksliau padeveto, uz pageidaujama kaina ir bukle nelabai randu. vat ir gaunasi...
As, kaip tikras strategas, atsitraukiu, pergrupuoju finansus, o tada... vel ipuolima. :P
Esu optimistas ir tikiu, kad nespes sis opelis "ant mano ranku" nusibaigti.
  • 0

#8 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 14:03

Tai aš gi tau rėkeu: IMK PARTNERĮ! O tu, blin... :( Limuzino mat prisireikė jam... :D
  • 0

#9 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 gegužės 06 - 14:42

MR> reikejo bishki ilgiau paieskot, butum tikrai rades. Labai jau greitai tu cia norejai susisukt.
  • 0

#10 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 15:18

Tai aš gi tau rėkeu: IMK PARTNERĮ! O tu, blin... :(

ALT'e apziurinejau partneri, bet apart aukstesniu lubu, kazko ypatingo neradau. :)
  • 0

#11 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 15:34

ou je. tam reikia pavaziuoti. :wub: arba desimt kartu ilipt- islipt. arba isvaziuot i kelione. arba toki ciuciuka, kaip snatch, pabandyti instaliuoti. nors jo ciuciukas ir i mano 205 tilpo... :wacko: pries isigydamas, kasmet su Zibinto partneriu prisukdavau apie 1000 km, bet isigijes tvarkinga komplektacija, buvau maloniai nustebintas. sakykime, lukesciai buvo pranokti.
  • 0

#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 16:05

Tai aš gi tau rėkeu: IMK PARTNERĮ! O tu, blin... :(

ALT'e apziurinejau partneri, bet apart aukstesniu lubu, kazko ypatingo neradau. :)

Taigi tau bagažnyko reikėjo, ar sofos? :o
  • 0

#13 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 06 - 16:32

[quote name='Snatch' date='May 6 2003, 04:05 PM'] [/QUOTE]
Taigi tau bagažnyko reikėjo, ar sofos? :o [/quote]
Nepyk :) Tiesiog zengiau zingsni atgal, kad paskui padaryciau 2 i prieki. B)
  • 0

#14 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 gegužės 07 - 08:24

O, balta omega universalas!!!. Taigi shikarna masina. Jei dar lietus ratus gerus uzmest, tai....... Tik viskas su salyga, kad pacinkuota..:)
  • 0

206


#15 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 08:54

O, balta omega universalas!!!. Taigi shikarna masina. Jei dar lietus ratus gerus uzmest, tai....... Tik viskas su salyga, kad pacinkuota..:)

nors vienas normalus ivertinimas. :P Cia turbut kadeto GSi nostalgija? :)
Siaip tai masinuks vietomis naturaliai parudyjes. Neispydarastintas (cia buvo vienas is pagrindiniu privalumu). 1 seimininkas (Vibromax Gmbh). Nu, kaip uz 2.6 euro, sakyciau, normalus variantas... Laikinai... iki rinkimu... :) (tada vel gyvenimas prades gereti B) )
  • 0

#16 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 gegužės 07 - 09:06

1 seimininkas (Vibromax Gmbh).

Nezinau ar cia tik man, bet "Vibromax" man asocijuojasi su intymiomis prekemis ;) :D
  • 0
Scenario planning

#17 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 09:12

1 seimininkas (Vibromax Gmbh).

Nezinau ar cia tik man, bet "Vibromax" man asocijuojasi su intymiomis prekemis ;) :D

cic nekrikshtai! labai normali ir gera masina (su dewgono pamineta salyga, bet nebutinai). vietos daug, varikliai patvarus viskas ciki. sveikijimai su ikirinkimine masina :)
  • 0

#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 09:14

1 seimininkas (Vibromax Gmbh).

Nezinau ar cia tik man, bet "Vibromax" man asocijuojasi su intymiomis prekemis ;) :D

Cia tik tau... ^_^
  • 0

#19 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 10:20

[quote name='Chechenas' date='May 7 2003, 09:06 AM'] [/QUOTE]
Nezinau ar cia tik man, bet "Vibromax" man asocijuojasi su intymiomis prekemis ;) :D [/quote]
:) As irgi is pradziu taip galvojau. Isokau i ineta ir... nusiraminau. :D Pasirodo,jie turi kazka "bendro" su keliu tiesimo technika. O ten taip pat vibracija reikalinga... :lol: Daugiau info www.vibromax.de ;)
Nors pavadinimas tikrai originalus. Todel ji paliksiu...
  • 0

#20 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 07 - 12:25

MR> manau sulauksi taug merginu demesio :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0