Peršokti prie turinio


Nuotrauka

pamastymai apie 205 vasaros susitikima


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2016 gegužės 30 - 18:04

As kaip ir kasmet vel su savo pasiulymais kazka daryti kitaip ir pasistengti pasidaryti kiek solidesni rengini. Apie viska nuo pradziu:

data - kaip ir kasmet - zoliniu savaitgalis. siemet turim 3 dienas, rugpjucio 13-15.

taigi planas:

vilnieciai sestadieni ryte planuociau apie 9 val. pajuda is vilniaus link kauno. jei is kauno butu prisijungianciu (tikiuosi kad butu), jie prisijungtu akropolio virsutinej aikstelej, kur butu galima pasidaryti kelias tikrai manau neblogas foto .

nuo akroplio pajudam panemunes keliu, aplankom raudones ir panemunes pilis. ten velgi fotosesijos. gal net, jei pavyktu sutarti, ju kiemuose. 

kazkur tam kely suradus tinkama aikstele pasidaryt piknika ir papietauti. toliau testi kelione i smalininkus. 

smalininkuose pasinaudoti skierkos pasiulymu ir pasivazinet kartais. visi, net ir tie kas vairuoja dyzeliu, cia butu lygiaverciai konkurentai. o ir technika neturetu galimybes sugesti :)

issimatavus ilgius toliau tesiam kelione i ventes raga. ten vel mintis prasytis iki pat svyturio nuotraukoms ir pan. is ventes rago judeti link galutinio tasko - pervalka arba nida, kuri pasiektumem manau ne anksciau 9 val. vakaro variantai du, nes kainos ir visa kita gan zenkliai skiriasi, o atstumas beveik ne.

vakare zinoma pabaliavoti. sekmadienio ryta jei pavyks sutarti nulekti i nidos oro uosta ir palakstyti dar karta. tik cia kyla didelis klaustukas, nes ji vel pradejo naudoti maziem lektuvam leistis. o jei ir nepavyktu tikrai rastumem ka nuveikti, aplankyti ar tiesiog pabuti prie juros. visa laisvalaiki jau imanoma eigoje susiorganizuot, nes pagal mano ideja viso meeto vinis butu sestadienio kelione. 

manau ir antrosios puses tikrai sutiktu sudalyvauti sitam reikale, gal net su vaikais.

dabar apie skaicius. kelione is vilniaus i nida ~420 km. atgal ~350.

kainos: kartodrome jei vaziuojam daugiau nei 10 zmoniu 10min treniruote/kvalifikacija ir 15min lenktynes 22eur zmogui.

keltas i neringa automobilis+vairuotojas 11.05 eur. papildomas keleivis 0.8 eur. vaikam nemokamai.

ivaziavimas i neringa 20 eur automobiliui

nakvyne pervalkoje poilsio namuose baltija 10 eur para zmogui kambary su bendrais patogumais. gal yra galimybe 4 vietu kambariui su patogumais. toks kambarys 43 eur parai. cia placiau apie poilsio namus http://www.priejuros...e-baltija-4323/

nakvyne nidos kempinge suaugusiam 6.5eur parai, vaikui 3.5 eur parai. automobilis 5 eur parai. palapine iki 4 vietu 5 eur parai.

 

noriu suzinoti kas pasiraso tokiai kelionei? nakvyne pervalkoje reiktu kuo greiciau rezervuoti ir susimoketi uzstata.


  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#2 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 30 - 19:23

As prisijunkciau manau, gal ir su antra puse. Kadangi 205 neturiu tai man tinka visi praktiskai variantai. Dėl nidos, biski gazdinuosi kainom ten, na bet jei daugumai tinka toks variantas tada galiu pasirasyti ir as :)

Kitas variantas, kazkas tokio kaip cia tik ne prie juros baigti kelione arba gal ne nidoj o tarkim kad ir sventoji? manau kazkiek pigesnis variantas butu. Zinau kas privaciam kieme namelius kelis turi ir name kambarius nuomoja, kainu tiksliu nezinau bet manau butu galima kazka sutarti tikrai.

 

Kas dėl manes tai man tinka ir prie ezero kokio ar pan. Bet siaip is esmes trip'o ideja man tinka.


  • 0

#3 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2016 gegužės 30 - 19:51

nu as cia mostelejau plana max. jei zinai kur tikrai pigiau sventojoj, siulyk. svarbu kad butu norinciu, o jau taskus sudesim bendrom jegom. 205 dar yra laiko isigyt, arba gal is edzio issinuomot :)


  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#4 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 30 - 20:02

Su salyga kad ieskau seimyniskesnes masinos tai 205 kolkas atkrenta, viena kur buvo praziopsojau, daugiau normaliu variantu nera kurie man tiktu ir patiktu ir labai pinigines neskriaustu :)
Vis dairausi, bet jei lakstymam tai gero nereikia, o jei rimta daigta ilgam tai tik G arba C TI :D

 

del sventosios pasidomesiu kaip ten kas ir su kuo valgoma ir kiek kainuot galetu.


  • 0

#5 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2016 gegužės 31 - 06:48

Liuks, man ideja labai patinka :-)
Del kartu,bent jau as, is kartu be 3 vaziavimu neisvaziuoju, bet dia jau vietoj ka5ysim, kiek noresim, tiek vaziuosim.
Del nidos,ntai mane irgi siek tiek gazdina ju kainos, manau kad ir be nidos galim apseit, bet jei kitiem tiktu, zinoma vaziuociau kartu.
Seetadienio vakaro baigtis butu smagu kazkur prie lauzo, gal pasidairyt kokios platesnes pievos prie vandens telkinio, ir nakvot palapinese visiem, nebent kazkam tai sukelia dideli diskomforta :-)
  • 0

#6 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 31 - 07:37

Netoli nuo smalininku salyginai yra vistycio ezeras. Galima ten galvoti. Zinau sodyba ir prie pat gera, bet kaina gali kandziotis. Yra nameliai su pirtimis ir kubilais. Vietos palapinems daug, baidares ir pan.
  • 0

#7 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2016 gegužės 31 - 08:30

Pagirtinas Cheiniko pasiūlymas :beer:


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#8 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2016 gegužės 31 - 12:36

Malonu, kad yra pritarianciu idejai. Tai yra bendras renginys todel viska galima derinti. tiesiog noriu pabandytio igyvendinti roadtripo ideja. todel labai noreciau isgirsti visu potencialiu dalyvu pasisakymus nesvarbu uz ar pries. tiesiog tam kad tiksliau zinoti preliminaru dalyviu skaiciu. tuo labiau, kad ta pati kartodroma reikia uzsakyti is anksto, kad paskui nebutu tuo metu kokios nors imones svente ar kazkas panasaus ir netektumem tos galimybes.

tai ir pradedu sarasa: 

cheinikas+debeselis+vaikai


Šį pranešimą redagavo Cheinikas: 2016 gegužės 31 - 12:36

  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#9 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 31 - 12:43

Ugnius + Augusta


  • 0

#10 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2016 gegužės 31 - 21:23

Kad kol kas pamastymai liktų pamastymais ikišiu ir aš savo trigrašį.

Dėl datos. Ne vienais metais žolinės kliuvo kaip festivaliais, vestuvėmis, raliu ir t.t. užimtas savaitgalis. 2012-2014 buvo nusistovėjęs pirmasis rūgpjūčio savaitgalis, pernai buvo per žolynes (iš esmės todėl, kad organizuoti meetas pradėtas liepos pabaigoje) ir viskas buvo puiku. Manau ištikimiausiems dalyviams nesvarbu kada, bet gal reiktų prabalsuoti arba labiau aptartį šį klausimą.

Dėl vietos. Gal ir per daug metų trinam tą pačią vietą, bet tolimiausias lietuvos kraštas? Ką mes iš to turim? Taip, pakeičiam vietą, aplankom dvi pilis ir nusifotkinam prie švyturio. Bet... Blogiau nei ilga kelionė gali būti tik ilga kelionė su daug sustojimų. Apie tai, kad kankinti vaikus visą dieną mašinoje aš net nekalbu, bet ir pats kratytis visą dieną nenoriu. Gal vienas kitas dalyvis (aš pvz) važiuos su kondicionierium aprūpinta mašina, bet jei esmė sukasi apie 205 tai 10 valandų kelionė, vienas vakaras vietoje ir kita dieną atgal, neatrodo patraukliai.
Ko aš asmeniškai norių iš 205 meeto: kuo daugiau laiko praleisti entuziastų kompanijoje. Laiko galima atlošti važiuojant penktadienį vakare arba mažinant atstumą.

Alternatyvos:
B. Girdėjau puikių atsiliepimų apie žieminio meeto vietą. Atstumas geras, aerodromas neišbandytas, daug komforto ir t.t. Gal dew patikrintų kokios galimybės , kainos, t.t.
C. Jei jau lėkti toli, ne vienais metais buvo siūloma paklibinti Lenkus. Variantai pasienyje tiek vienoje, tiek kitoje pusejė. Laiko dar yra.
A. Juliaus variantas kuriam nubalsavūs ar pritarūs daugumai manau pasirašyčiau ir aš.

Galim padaryti balsavimą kur balso teisę turėtų kiekvienas kadanors buvęs nors vienam 205 vasaros susitikime.

Tiek mano pamastymų. Po daugiau nuomonių ir kažkokio bendro sprendimo skelbiam temą, pradedam registraciją ir laukiam.

P.S. kalbant apie atskirą renginį (205 road trip etc...) aš belenkaip už. Auksinį rudenį tikrai sėsčiau pas ką nors į 205 kaip keleivis. Man su Adomo dyzeliu iki parduotuvės nuvažiuoti jau nuotykis.
  • 0
kažkaip.....

#11 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 gegužės 31 - 21:25

Netoli nuo smalininku salyginai yra vistycio ezeras. Galima ten galvoti. Zinau sodyba ir prie pat gera, bet kaina gali kandziotis. Yra nameliai su pirtimis ir kubilais. Vietos palapinems daug, baidares ir pan.

Tas salyginai apie 100km briedkeliu.


  • 0

#12 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 31 - 22:46

iki juros daugiau :) tai kaip ir nera labai didelės bedos.

 

Kas dėl road trip idėjos, man ir mintis tokia kad gal atskirai ją reiktų pasidaryti. na bet čia jau daugumos nuomonei ir aš linkęs pritarti.

 

Žiemos meeto vieta man labai patiko. ir vandens telkinys prie pat. aerodromas tik klausimas koks ten, ziema lyg ir nelabai buvo geras.


  • 0

#13 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2016 birželio 01 - 07:06

http://forum.peugeot...hp?f=10&t=30158

 

lenkai biželio 17-19 d. jau planuojasi, tik nelabai dar ką nusprendę.. :)


  • 0

206


#14 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2016 birželio 01 - 18:18

tai gerai, kad kito varianto net nesiuliau. 

ka cia kalbet apie lenkus, kai jie galvoja centrinej lenkijoj daryt meeta. nes jei mum sunku 300-400 km i diena nuvaziuot tai pagal ta logika nei lenkai pas mus vaziuos nei mes kadanors pas juos


  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#15 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2016 birželio 07 - 14:16

Na tai ko nutilot, kur kitu nuomones? Man tai patinka tas keliones variantas, visa sestadienio diena prasivazinesim, turiningai praleisim laika, o vakare standartine pjanke kas nores, po tokios keliones vienas malonumas islenkt viena kita bokala alaus, ir visa sekmadieni dar turesim bendravimui :-) tik kur darom ta galutini kekiones tiksla?
  • 0

#16 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2016 birželio 09 - 11:26

Šiemet turėsiu praleisti.. Giminės reikalai :(

Gal paatstovaus Dewgon jr. :)


  • 0

206


#17 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2016 birželio 11 - 13:04

Sendiena 18h,visi renkames vilniuje, PC Ozas, charlyje. Aptarsime meeto klausimus ir pasiulymus, prasom visu galinciu dalyvauti, skierka atleks is kauno, gali kazka prigriebt manau.
  • 0

#18 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2016 birželio 12 - 00:21

tai kas nors pasidalins kas buvo nutarta, nes is adomo suzinojau tik tiek, kad bus vel pas stopa


  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#19 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 birželio 12 - 06:52

Greitai jau pasidalins manau informacija.
Nutarem kad siem metam darom pas stopa, tuo paciu per meeta pradedam planuoti kitu metu meeta. Jei norim TRIP'a pasidaryti tai per metus laiko manau tikrai visi spetu susidelioti planus, galima tuos pacius lenkus prikabinti, masinas pasiruosti ir pan.

Kas del sio meeto, tai stengsimes pasidaryti rimtesni, manau as su vilium uzsiimsim auto rungtim , nes norisi kad ji butu kiek imanoma geresne. neatmetam minties kad siek tiek pasiremontuoti aerodroma su betonu reikes kur labai problemines vietos. arba deliosime kitaip trasa kad tu vietu nekabinti.


  • 0

#20 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2016 birželio 13 - 00:08

Na kol STOPforce dar nieko nepapostino, tai parasysiu kazka as... ;]

Svarbiausia manau daugumai, kad buvo nuspresta del datos...

Taigi siemet tradicinis PEUGEOT 205-i megeju ir visu prijaucianciu vasaros suvaziavimas vyks:

Rugpjūčio 05-07 dienomis,(data patvirtinta daugumos ir tikrai jau nesikeis, tad kalendoriuose zymim raudonai)

Vieta, 95% manau islieka ta pati Anykščių rajonas, Janonių kaimas, daugumai jau puikiai zinoma STOPO sodyba... 

Dalyvio mokestis bus renkamas is anksto, planuojamas 10EUR nuo zmogaus, nesusirinkus reikiamam kiekiui dalyviu, gali nezenkliai kisti...

Nesumokejus is anksto, vietoje dalyvio mokestis 15EUR, nesusirinkus reikiamam zmoniu skaiciui organizacinems islaidoms padengti, gali nezenkliai kisti...

Renginio programa, planuojama panasi i kasmetine, taciau tikrai stengsimes ipusti ir naujoviu...   :good:

Iskilus, kazkokiems klausimas, norint prisideti prie renginio ir t.t. kontaktuokit su manim ar STOPforce ...

Mano kontaktinis tel. +37067154444

 

Tai tiek pradziai,

Pagarbiai,

Edis...

 

:beer:


Šį pranešimą redagavo Edis_Vln: 2016 birželio 13 - 00:10

  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0