Peršokti prie turinio


Nuotrauka

307SW sėdynių analogai

odinės sėdynės analogai odinis salonas oda

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 VytenisN

VytenisN
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW 02' 2.0HDi 79kW+

Parašyta 2016 liepos 22 - 10:55

Sveiki,
Yra bandžiusių sudėti į :pug: 307SW odines sėdynes iš:
Ford Galaxy,

VW Sharan,

Seat Alhambros (iki 2005 m.) ar kitų vienatūrių?
 

Taip pat, gal kas turi ar žino linką tikslių išmatavimų, brėžinių 307SW sėdynių?


Šį pranešimą redagavo VytenisN: 2016 liepos 22 - 10:56

  • 0

#2 mk531

mk531
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:ISPANIJA
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI/2001 KASTRATIS+REPRO

Parašyta 2016 liepos 22 - 13:32

 Zinoma jei rankos auga is ten kur reikia... Galima sumesti kokias tik nori sedynes.Siame forume dar nemaciau kad tokiu kolhozu kas uzsiimtu  :dntknw:  Ok. Daleiskim tu priekines imeti nuo ford... O ka su galinemis darysi?  Suprantu norisi padaryti papigai, bet jei jau norisi odos yra paprasciausias sprendimas ... Jas apsiuti, bet aisku cia jau remiasi i finasus.


  • 0

#3 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 liepos 22 - 15:02

Taip pat, gal kas turi ar žino linką tikslių išmatavimų, brėžinių 307SW sėdynių?

Gal atominės bombos dar brėžinių nori? 

Geriau sakyk kokiu tikslu čia anonizmu atžagaria ranka nori užsiiminėt  :huh:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#4 mk531

mk531
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:ISPANIJA
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI/2001 KASTRATIS+REPRO

Parašyta 2016 liepos 22 - 15:19

Gal atominės bombos dar brėžinių nori? 

Geriau sakyk kokiu tikslu čia anonizmu atžagaria ranka nori užsiiminėt  :huh:

:clap:  :clap:  :clap: 


  • 0

#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2016 liepos 22 - 19:47

Esu dėjęs prieš kokius 20 metų opel omegos sėdynes (8 vnt.) į seną VW caravelę (šiknaburzgį). Kaip sakė kolega djavolas, gavosi dviejų dienų onanizmas, bet man nors už tai pinigus mokėjo užsakovas.

O kuo tamstai neįtiko orginalai?


  • 0
... labai piktas diedas...

#6 VytenisN

VytenisN
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW 02' 2.0HDi 79kW+

Parašyta 2016 liepos 24 - 15:28

Matau ir senimas prabudo, kad kolhozo laikus prisiminė.
O jei rimtai tai nespėja įdėti origalinių odinių sėdynių (jei dar su 3 eilės tai išvis unikumas) į pardavimus - iš karto išgraibsto, todėl ieškau analogų, alternatyvų ar kaip čia dar pasakyt.
Darausi sau, tad pežo parduoti nežadu.


  • 0

#7 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 liepos 24 - 19:53

Tai jeigu taip. Tai žiūrėk kažką iš Citroen/Peugeot, o ne iš bulksvagenų, nes ten visai niekas netiks.

Šiaip turėtų tikt nuo nes platforma ta pati kėbulo:

Citroën C4

Citroën C4 Picasso

Citroën Berlingo

Peugeot 308

Peugeot 5008

Peugeot RCZ

Peugeot Partner

 

O šiaip jei sau, tai duodi, kad pasiūtų iš dermantino (kaina apie 200-300e). Tai bus nauji ir gražūs krėslai. Mačiau daro ir iš perforuoto dermantino, tai šikna netaip prakaituoja :)

O šiaip kažin ar verta tos odos? Koks tolkas iš jos? Apart prabanga, bling bling. Jei paprasta oda, tai po ilgos kelionės atlupi nuo sedynės pridrėkusį skirmantą ir jokio ten komforto. Daug geriau veliūras tada arba kombinuota oda.


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2016 liepos 24 - 19:56

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#8 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2016 liepos 24 - 22:35

siaip as irgi buciau uz kombinuota, nei odini..pats turiu auto su odiniu, tai vienintelis privalumas, kad kai vaikas papila sultis - lengva isvalyt..o siaip vasara sikine prakaituoja, nors AC veikia puikiai, o ziema kol isyla buna saltoka, kol sildymas sediniu jas ikaitina..siaip as geriau jau rinkciaus kombinuotas su medziaga arba veliuru vidury..


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#9 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.080
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2016 liepos 25 - 06:40

Man isvis oda yra trukumas.Buvau pacanas tai aisku reikejo kad oda butu,medziai ir t.t.bet su amzium supranti kad vasara atsisedi i auto kaip ant keptuves o ziema kaip ant ledo todel kaip mastantis zmogus kaip is pauliusj padariau isvadas.Jokiu odu
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#10 VytenisN

VytenisN
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW 02' 2.0HDi 79kW+

Parašyta 2016 liepos 25 - 10:21

Tai jeigu taip. Tai žiūrėk kažką iš Citroen/Peugeot, o ne iš bulksvagenų, nes ten visai niekas netiks.

Šiaip turėtų tikt nuo nes platforma ta pati kėbulo:

Citroën C4

Citroën C4 Picasso

Citroën Berlingo

Peugeot 308

Peugeot 5008

Peugeot RCZ

Peugeot Partner

 

O šiaip jei sau, tai duodi, kad pasiūtų iš dermantino (kaina apie 200-300e). Tai bus nauji ir gražūs krėslai. Mačiau daro ir iš perforuoto dermantino, tai šikna netaip prakaituoja :)

O šiaip kažin ar verta tos odos? Koks tolkas iš jos? Apart prabanga, bling bling. Jei paprasta oda, tai po ilgos kelionės atlupi nuo sedynės pridrėkusį skirmantą ir jokio ten komforto. Daug geriau veliūras tada arba kombinuota oda.

Dėkui už pasiūlymą ir mintį apie kombinuotą variantą. :)


  • 0

#11 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 14 - 12:07

siaip ant 307sw tas kombinuotas variantas sodyniu neblogai atrodo kiek maciau, visai pats noreciau xD bet veliuru nesiskundziu xD
  • 0

#12 Der

Der
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406'99 2.0 Hdi, 307'02 2.0 Hdi

Parašyta 2016 spalio 29 - 19:52

Sveiki. Radau aktualią temą, tad pasinaudodamas paklausiu - pas mane paprastas 307'02 universalas Hdi (ne SW). Labai sudrožta, bei susisukusi priekinė vairuotojo sėdynė. Siūti, lopyti ar restauruoti nėra prasmės, nes sėdint jaučiasi, kad ji visa susisukusi, neproporcinga. Taigi ar ieškoti būtent tokio modelio auto sėdynės ar visgi tiktų ir nuo SW ar paprasto chečbeko ? O gal kas netyčia keitė saloną į odinį ir turi užsilikusią tvarkingą vairuotojo sėdynę pardavimui ?


  • 0

#13 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2016 spalio 31 - 20:55

 pas mane paprastas 307'02 universalas Hdi (ne SW).

Picasso? Ar kaip seniau vadindavo VAZ universalus - pikap?....


  • 0
... labai piktas diedas...

#14 Der

Der
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406'99 2.0 Hdi, 307'02 2.0 Hdi

Parašyta 2016 spalio 31 - 21:08

Picasso? Ar kaip seniau vadindavo VAZ universalus - pikap?....

Nežinau kas kaip ką vadina, bet Autopliuse ar Autogide tai juos renkiesi iš sąrašo : Coupe Hečbekas Kabrioletas Keleivinis mikroautobusas Kombi mikroautobusas Komercinis auto(su būda) Krovininis mikroautobusas Limuzinas Savadarbis auto Sedanas  Universalas  Vienatūris  Visureigis

Maniškis priskirtas prie universalų o ne prie Picasso (Picasso - čia Citroen modeliai)


Šį pranešimą redagavo Der: 2016 spalio 31 - 21:09

  • 0

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2016 spalio 31 - 21:29

- pas mane paprastas 307'02 universalas Hdi (ne SW). 

Nu šiaip, tai SW ir yra universalai....

Antras variantas - gal aš durnas....


  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Der

Der
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406'99 2.0 Hdi, 307'02 2.0 Hdi

Parašyta 2016 spalio 31 - 21:40

Nu šiaip, tai SW ir yra universalai....

Antras variantas - gal aš durnas....

Nelabai supratau apie ką mes čia šnekam - Picasso prie ko čia aplamai ? SW universalas, ir Hdi kur ant šiknos parašyta irgi universalas. Skiriasi ten jų salonai bent galinė dalis, vienas skaitosi 5-iavietis, SW - septynvietis su panoraminiu stogu. Pas mane paprastesnis variantas kur Hdi ant galo parašyta be panoraminio stogo ir 5-iavietis


  • 0

#17 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2016 spalio 31 - 22:03

Picasso - ne prie ko. Ir Picup - ne prie ko. Bet tamstytė nesiorientuojat, kad abriviatūra SW reiškia universalą, nepriklausomai nuo sėdimų vietų salone ar stogo skaidrumo....


  • 0
... labai piktas diedas...

#18 Der

Der
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406'99 2.0 Hdi, 307'02 2.0 Hdi

Parašyta 2016 spalio 31 - 22:43

Kažko mes čia nesusišnekam. Kur aš rašiau, kad SW ne universalas. Aš rašiau, kad pas mane modelis ne SW o paprastas Hdi. SW iki 2005 eidavo su kitokiu salonu nei Hdi. Ir kadangi neesu tikras ar man tiks nuo SW modelio, tai parašiau, kad pas mane ne SW.

Beja SW sutrumpintai - Station Wagon, o ne joks universalas ar pickupas ar Picasso ar kombi ar dar koks nors space wagonas


  • 0

#19 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2016 spalio 31 - 22:55

HDi - motoras. SW - kėbulo forma. Dabar belieka išsiaiškinti spalvą, nuo kurios priklauso sėdynių skaičius....  :hmm:


  • 0
... labai piktas diedas...

#20 Der

Der
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406'99 2.0 Hdi, 307'02 2.0 Hdi

Parašyta 2016 spalio 31 - 23:00

HDi - motoras. SW - kėbulo forma. Dabar belieka išsiaiškinti spalvą, nuo kurios priklauso sėdynių skaičius....  :hmm:

Ne visai taip. Yra SW modelis ir yra Hdi modelis. Abu universalai, abu su Hdi motorais. Tik vienam ant galo užrašyta SW, kitam Hdi. Pas mane užrašyta Hdi ir jisai skiriasi nuo to ant kurio užrašyta SW.


  • 0





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0