Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ultragarsine vonele Kaune

Ultragarsine vonele

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2017 vasario 27 - 07:41

Sveiki, kur kaune butu galima issiplauti kuro slegio reguliatoriu ultragarsine vonele? 

 

Del galimo rezultato zinau jog 50 x 50  kad pades arba ne, taip ir zinau kad poto reiks keisti filtra dar geriau kad prasiplauciau visa degalu sistema, baka ir panasiai. Kaip teisingai ta pasidaryti, baka suprantu nusiemiai ir prasiplovei  (auto 807) O kaip magistrales kokiu budu ?

 

Beje buvau ir kita reguliatoriu isidejes, tik tas jau buvo truputi modifikuotas su nugnybtu filtriuku neilgai tarnavo.


Šį pranešimą redagavo egidijus: 2017 vasario 27 - 07:42

  • 0

#2 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 vasario 27 - 09:02

pan direktor, geriau pasuk ir pasikalbesim..as jau tau kaip ir minejau ka reikia daryti tavo atveju.:) o siaip, jei labai noresi plauti reguliatoriu, tai as turiu ta vonele, kazur giliai uzkista...o ta kur nukirpta idejai neilgai laike, nes jau tikriaus buvo sugadintas del nukirpto galiuko...nu zodz, itariu be reikalo tema sukurei is nevilties..tu geriau man dazniau paskambinek, bus didesne nauda.:Dbet siaip pries kaitaliojant detales, siulyciau paidaryti purkstuku griztamo testa, nes ten gal jau pas tave ir anie nebe pirmos jaunystes...


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#3 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2017 vasario 27 - 13:47

pan direktor, geriau pasuk ir pasikalbesim..as jau tau kaip ir minejau ka reikia daryti tavo atveju. :) o siaip, jei labai noresi plauti reguliatoriu, tai as turiu ta vonele, kazur giliai uzkista...o ta kur nukirpta idejai neilgai laike, nes jau tikriaus buvo sugadintas del nukirpto galiuko...nu zodz, itariu be reikalo tema sukurei is nevilties..tu geriau man dazniau paskambinek, bus didesne nauda.:Dbet siaip pries kaitaliojant detales, siulyciau paidaryti purkstuku griztamo testa, nes ten gal jau pas tave ir anie nebe pirmos jaunystes...

Nebus tas pat džiaugsmas kaip man?


  • 0

#4 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 vasario 27 - 14:13

gal ir nebus..zinau as ta automobili, todel ir siulau zmogui laika taupyt.:)


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#5 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2017 vasario 28 - 06:32

Sveiki, kur kaune butu galima issiplauti kuro slegio reguliatoriu ultragarsine vonele? 

 

Del galimo rezultato zinau jog 50 x 50  kad pades arba ne, taip ir zinau kad poto reiks keisti filtra dar geriau kad prasiplauciau visa degalu sistema, baka ir panasiai. Kaip teisingai ta pasidaryti, baka suprantu nusiemiai ir prasiplovei  (auto 807) O kaip magistrales kokiu budu ?

 

Beje buvau ir kita reguliatoriu isidejes, tik tas jau buvo truputi modifikuotas su nugnybtu filtriuku neilgai tarnavo.

Rezultatas ne 50x50, o 10 (sekmes kazkokios) ant 90. Dazniausiai kaip klizma lavonui padeda. Nukirptas sietelis cia ne modifikacija, cia kalchozas is nevilties, kad dar pora simtu km pavazineti :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#6 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2017 vasario 28 - 07:38

Nebus tas pat džiaugsmas kaip man?

O kas per dziaugsmas tau buvo ?


  • 0

#7 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2017 vasario 28 - 10:56

O kas per dziaugsmas tau buvo ?

Purkštukų grįžtami gatavi ir neišsitraukė.

Kokį mėnesį Paulius santykiavo.

O gatavi purkštukai suvarė siurblį, tai dar tą keitėm. Dabar lyg viskas normaliai.


  • 0

#8 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 vasario 28 - 13:27

db del isrtraukimo tiek santykiauti nebereikia..turim rimta istraukeja, kuris islupa net ir slyksciausiai prikepusius..kartais aisku buna komplikaciju, bet dauuuug maziau nei anksciau, kai traukdavom visokiais plaktukais, kaltukais ir "sjomnikais".:D


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0