Peršokti prie turinio


Nuotrauka

PSA koncernas perka Opel


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

#61 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 424
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2020 vasario 04 - 15:45

Nesikabinėk, turgus yra tik maža dalelytė visos prekybos. Aš turguje irgi grynais moku... :) Visus mus seka, filmuoja, girdi ir pan. Šalia gulintis užrakintas telefonas yra labai geras pasiklausymo įrenginys. Tokia realybe, bet aš dėl to visiškai nepergyvenu :)

P.S. atsiprašau, čia jau visai ne į temą...


Šį pranešimą redagavo ernissss: 2020 vasario 04 - 15:56

  • 0

#62 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 vasario 04 - 16:59

Nesikabinėk, turgus yra tik maža dalelytė visos prekybos. Aš turguje irgi grynais moku... :) Visus mus seka, filmuoja, girdi ir pan. Šalia gulintis užrakintas telefonas yra labai geras pasiklausymo įrenginys. Tokia realybe, bet aš dėl to visiškai nepergyvenu :)

P.S. atsiprašau, čia jau visai ne į temą...

Į temą į temą


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#63 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2020 vasario 05 - 16:57

Nu jau senai atrodo akmens amžiuj nebegyvenam. Kinijoj gal 50proc. žmonių mobiliais mokėjimais naudojasi. Perki pas bobutę turguj negyva šikšnosparnį tau atsuką telefoną. Nuskenuoji QR kodą su telefonu. Apmoki. Abu patvirtinimus gaunat ir skirstotės.
Lietuvoj yra https://moq.lt/ 

Apskritai grynieji yra labai, labai blogas dalykas.
 


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#64 Corde

Corde
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 194
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 x Peugeot 607

Parašyta 2020 vasario 05 - 23:17

Taip. Didziausias blogis 21a yra grynieji pinigai, laisvas zmoniu judejimas ir pasirinkimo teise. Arba siaip, bet kokios teises. Didziausias 21a geris-maksimali kontrole. Moralas-kinieciai protingi, nes gal 50%, gal 80%, gal 5% jau atsiskaitineja tik mobiliais mokejimais. Bukite kaip kinieciai, jie protingi, todel ju daug. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0