Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Mašina per BY į Ukrainą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2018 vasario 12 - 17:39

Jei sustabdys, sakykit kad senai buvau, pamiršau kokios tradicijos ir duot kiek paprašys.

Labai lengvai gali girtu padaryt.


  • 0

#22 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2018 vasario 13 - 16:25

Nu ir velniava :) 


  • 0
chūinja

#23 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2018 vasario 13 - 20:32

Žengia į Europą :)


  • 0

#24 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 vasario 19 - 01:30

Nieko, jeigu eis, tai ir nueis, po truputį, pamažėl. Susitvarkys, kaip ir pas mus jau artyn link susitvarkymo. Prieš aštuonis metus, kai pradėjau vairuoti, dar ir pasiūlyt buvo galima, o ir patys už šūdniekius stabdydavo ir aiškindavo pusvalandį, kaip blogai čia ką padarei ir kokia didelė bauda laukia, bet vengdavo kvitą rašyti, tokiu būdu prašydami pinigų. O dabar už smulkmenas nebestabdo, bet užtat dirba ir tikrus švancus gaudo - reiduoja ir tikrai įtartinas mašinas stabdyt pradėjo. Seniau važinėdavau lygiai taip pat su senais grabais naktimis ir buvo momentas, kai gal keturis metus nebuvau sustabdytas, arba kai tris kartus iš eilės su pilna mašina neblaivų žmonių buvau sustabdytas, o man net nepasiūlė pasitikrinti blaivumo. O dabar gal po kartą į mėnesį pučiu. Net minties nekiltų pačiam net kažkaip per aplinkui atsargiai siūlyt, ypač jei už kokią smulkmeną, o jei sustabdo už prasižengimą, tai be jokių kalbų ir nesąmonių, jokių kvietimų į mašiną pasėdėt, bilietuką surašom ir skirstomės. Čia apie savigarbą nekalbant, grynai apie galimybes. Kai prieš šešis metus neišlipęs iš mašinos buvau nubaustas Ispanijoj oficialiai su kvitu, tai dabar džiaugiuosi, kad ir Lietuvoj, ir Latvijoj lygiai taip pat maloniai ir tvarkingai susitvarkai ir išsiskirstai.

Ateis ir pas juos, jei valdžios vėl iš naujo nenuvers :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#25 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 vasario 19 - 08:11

Didžiuosiuose miestuose Europa jaučias, bet už didmiesčio tai dar viduramžiai...


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0