Peršokti prie turinio


Nuotrauka

PhanT P508 GT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 337

#1 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 29 - 02:56

Labas. Daugelis kaip jau ir "pazista" mane, na, forume. Paziurejau, kad uzkakojom p508 tema, nusprendziau nerasineti ten savo ispudziu apie auto, o sukurti atskira tema, kaip ir daugelis :). Nesitikekit is manes ispudingu vaizdu, dropu, tiuningu, kietu ratu, bla bla. Paraportuosiu, kai bus laiko, ka nuveikiau. Kas ne taip. Ka pasitvarkiau. Kokie ispudziai. Praeityje esu happy P406 savininkas. P406 "issprievartautas" per visus galus ir turi kazkur 200Ag (programiskai), na ir palyginus su p508'to 200ag. Su p508 kolkas nieko doro nenuveikiau. Masina vaziuojanti. Yra smulkmenu kurias reik padaryti, yra smulkmenos kurios jau buvo sutvarkytos: koju apiputimas (nuluzes vamzdis), auto dezes tepalai. Su diagboxu ziemai atjungti uzsilenkiantys veidrodziai.

 

DSC_0187_1.jpg


Lyriska nuotrauka, nes kaip matot du 407'ti stovi salia. Tik ikeles pamaciau. Peugeot ownz! :D P.S. Ka nusiveikti:

1. El. pagalve, kazkada, tepala viduje pasikeist, nes isgirstu kartais nemalonius "GHRRR" uzvedus ir ant laisvu kartais kiek stipriai birbina salone

2. De-fap, egr off + kw.

3. Parktronikai, diagnostika rodo du isorinius. Gal bandysiu viena nusipirkti kolkas, bo kainos nezmoniskos (ar nerandu pigiau nei 40-50eu).

4. Su R18 gal ir grazu, bet man KIEK per kietoka. P406'tas su 15tais minkstenis, aisku siandien pavairavau (nes stovi vargsas dabar), tai kaip valtyje su tais 15tais. Turbut paliksiu juos (r18) vasarai o ziemai isigysiu 17tus. Mazesni kiek supratau netelpa.

5. Jei labai neturesiu kur pinigu det, GAAAL kazkada prieis rankos prie keyless go rankeliu, is esmes veikia dabar tik desine galine.

6. Noreciau bum bum biskelio. Ziuresiu, gal blyna isukti i apsyfke galima...Taip pat nezinau del RT6 isejimu, turbut line-out neturi, bent jau kiek ziurejau.

 

Taip, TAIP, taip. PILKAS DYZELIS. Bet tikrai solidus, tikrai malonu vairuoti tokia masina ir jei buciau bmw fanas, turbut tikeciau kad pimpis man su ja dabar 20cm paaugo! :o


Beje, gal kas yra mates koki PDF'o doka online kur butu aprasytas DW12C variklis ir jo periferija? Turbut, kad tokio nera, bet anyway. Kazkada labai idomu buvo paskaityti wagen'u brosiura: https://jazdw.net/si..._technology.pdf


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 sausio 29 - 02:34

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#2 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2018 sausio 29 - 12:00

Sveikinimai įstojus į 508 frakciją :)

Aš irgi lygiai kaip tu, nuo 406 perėjau į 508. Dėl kietumo nieko nepadarysi, pats su tuo taikausi jau 2 metus. O GT dėl priekinės važiuoklės sako minkštesni nei paprasti, taip, kad nesiskųsk. :)

Dėl parktronikų pasisekė, kad išoriniai. Vidinius, kad pakeist reik bamperį atstumti. Išoriniai keičiasi per dvi minutes :) Brangiai randi, aš už 20 ar 30 nusipirkau tos pačios spalvos.

Sėkmės eksploatuojant, seksim temą. :good:


  • 0

I <3 HATERS


#3 ModestasL

ModestasL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi

Parašyta 2018 sausio 29 - 12:17

Nu fainas 508. Sėkmės eksploatuojant. ;) 


  • 0

aaaa.png


#4 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 29 - 12:25

Sveikinimai įstojus į 508 frakciją :)

Aš irgi lygiai kaip tu, nuo 406 perėjau į 508. Dėl kietumo nieko nepadarysi, pats su tuo taikausi jau 2 metus. O GT dėl priekinės važiuoklės sako minkštesni nei paprasti, taip, kad nesiskųsk. :)

Dėl parktronikų pasisekė, kad išoriniai. Vidinius, kad pakeist reik bamperį atstumti. Išoriniai keičiasi per dvi minutes :) Brangiai randi, aš už 20 ar 30 nusipirkau tos pačios spalvos.

Sėkmės eksploatuojant, seksim temą. :good:

Dekui, vyrai. Ryt pas Tauriu kastruoti ekologijos ir kelti Kw. Pamesi ideju kur mazdaug ziureti uz 20-30? Srotai per autoplius?


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#5 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2018 sausio 30 - 01:49

Aš per autoplius persiskambinęs radau keliose vietose, Tauragėje, Šakiuose, Kaune.

Šiaip jeigu ką, tai tinka ir dar nuo kažkokių citroen modelių (lygtais DS), susivesk į google parktroniko numerį ir paieškok. Bet jie man pasirodė dar retesni nei nuo 508 rasti.


  • 0

I <3 HATERS


#6 mmedic

mmedic
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406, C5 X7.

Parašyta 2018 sausio 30 - 17:25

Sveikinu su pirkiniu! Kiek kaunuoja vienas key less daviklis? Ju cia dazna beda ar ne? :)
  • 0

#7 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 sausio 30 - 18:40

keiciasi visa rankena ;)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#8 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 30 - 19:29

Sveikinu su pirkiniu! Kiek kaunuoja vienas key less daviklis? Ju cia dazna beda ar ne? :)

Dar nesidomejau. Reiks ieskoti, cia paskutineje vietoje :) Dabar domiuosi parktronikais, jau kaip ir po 20-30eu radau, kaip sake Samtron. Siandien isprogramuotas DPF, EGR + kw'atu gavau. Pries tai ejo gerai, dabar kaip igelta i sikna. Issioperuoju ant dienu fiziskai DPF'a ir gal tepalus pasikeisiu i paprastus, nes faktas, kad dabar low saps supilti dpf'o/ekologijos, o ne variklio naudai :) Taurius uzmate, kad suvedimas kujovas (vairas vos vos kreivai), nors mes to kazkaip nepastebejom ir kad uzpakalis sokineja per duobes (sailentblokai kazkurie, ta ir pats kiek pastebejes buvau). Ziuresim, tvarkysim po biski :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 sausio 30 - 19:31

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#9 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 sausio 30 - 20:08

kapec, panasu buves savininkas nelabai saugojo savo masinos. Tu aplamai pirkai,kad turet malonuma vaziuot ar remontuotis;)


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#10 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 30 - 20:48

kapec, panasu buves savininkas nelabai saugojo savo masinos. Tu aplamai pirkai,kad turet malonuma vaziuot ar remontuotis;)

O kaip reik saugoti masina, kad sailentblokai nenusidevetu? :D Nesuprantu, jus taip snekat, kad visi cia pasiemat ir vaziuojat metus laiko su 7 metu masinom, be einamu remontu :) Man pakaba, parktronikai ir visi kiti s, tai cia einama kujne. Ar gal isivaizduoji, kad ten ta sikna siubuoja per kelia? :D


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#11 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 sausio 30 - 21:04

Viskas cia ok, juk ne nauja masina. O gedimai tai cia vaikiski :)
  • 1

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#12 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 30 - 21:28

Viskas cia ok, juk ne nauja masina. O gedimai tai cia vaikiski :)

Jautri liaudis...Man irgi cia tokios smulkmenos. :) Nu ka jau ten. Jei dar kas islys, parasysiu, gales saipytis, kad lavona nusipirkau :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#13 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 sausio 30 - 21:36

Ledinis 508 GT manai be 14000 euru minimum nepaimsi, tai nupirkus gerokai pigiau naturalu kad kazkas nutix.

O siaip kiekvieno pasirinkimas, tegu is tabes saipos kad lavona nusipirkai, pirk,is salono irgi saipysis kad ale durnas kiek permoki ir pan. Kur viduriukas? Jo nera, yra tik velniskas pavydas kuris cia labai pasireiskia kaikam :) neduok Die kas tures geresni ar pigiau nusipirks,ir,dziaugsis, tokia LT liaudis ir nieko cia nepakeisi.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 sausio 30 - 21:50

Tai reikia keisti, kai negerai,o ne vaziuot bi tik vaziuoja;) Taikoma senajam seimininkui. Maniskiai buvo tik stabilizatoriaus traukute sudilus gale,garsas geras buvo, kaip nepastebet ir nejaus, kad sailenblokai isklibe :o

O kaip reik saugoti masina, kad sailentblokai nenusidevetu? :D Nesuprantu, jus taip snekat, kad visi cia pasiemat ir vaziuojat metus laiko su 7 metu masinom, be einamu remontu :) Man pakaba, parktronikai ir visi kiti s, tai cia einama kujne. Ar gal isivaizduoji, kad ten ta sikna siubuoja per kelia? :D


Šį pranešimą redagavo Francis: 2018 sausio 30 - 21:53

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 30 - 22:23

Tai reikia keisti, kai negerai,o ne vaziuot bi tik vaziuoja;) Taikoma senajam seimininkui. Maniskiai buvo tik stabilizatoriaus traukute sudilus gale,garsas geras buvo, kaip nepastebet ir nejaus, kad sailenblokai isklibe :o

Franci...Tu konkreciai missunderstandini kas ten vyksta su tais sailenblokais. Galas nei dungsti, nei plaukioja, nei kas jauciasi vaziuojant. O pats pajutau kad LYG ir kazkas ne to varydamas 100km/h ir uzsokes ant liuko ciutka gilesnio. Efektas toks kad rura pasiselnka per 5cm i desine ir nuplaukia atgal, viskas :) Senas seimininkas paprastas vairuotojas ne puses to nenusimanantis ir nesidomintis, ir pasodinki tu koki zmogeli, tai jis dar su tokiais 5 metus vazines nieko nesuprasdamas...As tikrai esu priepisa geras ir tai sunkiai pastebejau :) O siaip Laimonas, kaip visada, teisingas mintis rezia :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 sausio 30 - 22:33

Gal but pas 508 ir nesijaucia sailenblokai gale taip,kaip jautesi su  sudilusia stabilizatoriaus traukute man, nes dar neteko keist sailenbkoku prie 136000km;) pas golpa garsas is galo eidavo ziaurus kai sudildavo sailenblokai.Dunksedavo gerai. Rasau is savo patirtes. 


Šį pranešimą redagavo Francis: 2018 sausio 30 - 22:39

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 30 - 22:37

Gal but pas 508 ir nesijaucia sailenblokai gale taip,kaip jautesi su  sudilusia stabilizatoriaus traukute man, nes dar neteko keist prie 136000km;) pas golpa garsas is galo eidavo ziaurus kai sudildavo sailenblokai.Dunksedavo gerai. Rasau is savo patirtes. 

Ne, nesijaucia. Nes galas pas 406, 407,607, 508 panasus is konstrukcijos. Kai stab. traukute bilda, tai atrodo, kad ratas tuoj nukris :) Jei tikrai issidevejus.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 sausio 30 - 22:40

Parktroniku su neveikianciom rankenelem irgi nepastebejo seimininkas;)


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 sausio 31 - 00:54

Parktroniku su neveikianciom rankenelem irgi nepastebejo seimininkas;)

Apie viskas buvau informuotas iskarto ;) Net nezinojom isvis apie ta keyless go.


 

Na, turbut ir nera prasmes iki 0-100 cia zaisti, bet knietejo gi pabandyti. Siaip is 8 sek neislipa stock'e, cia panasu, kad maziau nei 7 gavosi :) Bausim betmeenus kol deze nesubyyyreees - wyyy.  :fool:


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 sausio 31 - 00:55

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#20 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 sausio 31 - 11:09

Biški skydelį kesit reik matau, nes max 240 ant spydo. Jei ribotuvas atjungtas, tai nusisuks rodyklė autobane užspaudus :D Nebandysi prasukt ant dyno kada?

P.S. Nekreipk dėmesio į Francį jis negali susitaikyt su tuo, kad jo pežas nebekručiausias forume. Tai dabar jis ale labiausiai negendantis :D Žmonės praduodami juk taip ir daro. Sutvarko mašiną iki ledinės būklės ir tada parduoda. :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0