Peršokti prie turinio


Nuotrauka

RD4 -> RT4 ar RT5


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Doncas

Doncas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.0 HDI 2009m

Parašyta 2018 birželio 18 - 15:43

Domintų pasikeitimas, kas turėtų įeiti į komplektą norint pakeisti mažą ekraną į didijį.
Gal kas domėjosi magnetolos garso atkūrimo kokybe? Nes blaupunktas ant RD4 sakyčiau tragedija ne kitaip.

Vien magnetola iš RT4/RT5 galima įdėti į RD4?
 


  • 0

#2 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2018 birželio 18 - 20:06

o kas blogai jam?pas mane rd4 na visai dzin.va rt5 butu neblogai.siaip ir mane domina didlei ekrana isideti
  • 0

#3 Doncas

Doncas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.0 HDI 2009m

Parašyta 2018 birželio 19 - 09:05

Muzika neskamba, pasikeičiau visą garso sistemą, ir pasileidžiu nuo magnetolos ir nuo telefono skirtumas akivaizdus, o jei pasijungi aftermarket kokį 6+ klasės JVC magnetolą, tai išvis nėra ką lyginti.
O kadangi P607 nedėkingas su aftermarket stereo, tai tenka galvoti visokius kitus galimus variantus.


  • 0

#4 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 birželio 19 - 09:19

Muzika neskamba, pasikeičiau visą garso sistemą, ir pasileidžiu nuo magnetolos ir nuo telefono skirtumas akivaizdus, o jei pasijungi aftermarket kokį 6+ klasės JVC magnetolą, tai išvis nėra ką lyginti.
O kadangi P607 nedėkingas su aftermarket stereo, tai tenka galvoti visokius kitus galimus variantus.


tai gal stiprintuvo nėra, nes pvz JBL originalios PILNAI užtenka :)
  • 0

#5 Doncas

Doncas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.0 HDI 2009m

Parašyta 2018 birželio 19 - 13:15

tai gal stiprintuvo nėra, nes pvz JBL originalios PILNAI užtenka

Vien punktas kad per telefoną geriau yra atkuriama muzika neužkliuvo? 
Viskas yra sudėta, tačiau pati magnetola neturi rimto audio procesoriaus, todėl muzika neskamba.
Viliuosi jog Clatronikas turi kažką geriau nei tas Blaupunktas.
Orginali JBL yra pakankamai gera kaip orginali, bet tik tiek.
O kam užtenka kam neužtenka tai čia irgi pagal poreikius, kitiems ir ausinės už 20€ gerai groja.


  • 0

#6 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2018 birželio 20 - 21:55

kaip tu tel muzika paleidi per rd4
  • 0

#7 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 birželio 20 - 22:21

Vien punktas kad per telefoną geriau yra atkuriama muzika neužkliuvo?
Viskas yra sudėta, tačiau pati magnetola neturi rimto audio procesoriaus, todėl muzika neskamba.
Viliuosi jog Clatronikas turi kažką geriau nei tas Blaupunktas.
Orginali JBL yra pakankamai gera kaip orginali, bet tik tiek.
O kam užtenka kam neužtenka tai čia irgi pagal poreikius, kitiems ir ausinės už 20€ gerai groja.


tai pamirsk originala, dekis nakana 700 II arba bent jau cd40/45, stiprintuvus mosconi pradziai ir t.t. paliksi 6k eur bet gros 😉
  • 0

#8 Doncas

Doncas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.0 HDI 2009m

Parašyta 2018 birželio 21 - 08:52

tai pamirsk originala, dekis nakana 700 II arba bent jau cd40/45, stiprintuvus mosconi pradziai ir t.t. paliksi 6k eur bet gros

Jei pastebėtum ne to klausiau, mane domina kas įeina į RT komplektacija norint pasikeisti iš RD, ir gal kas žino apie tos sistemos audio kokybę, nes RD groja blogai ir kam man viską ką turiu išmesti ir dėti tai ką paminėjai?  Siūlau nekelti ginčų, atėjau čia rasti pagalbos, o ne priešingai.

kaip tu tel muzika paleidi per rd4

Turiu linijinius atsivedęs į priekį, ir nuo telefono pasileidžiu per jas su adapteriu į 3.5mm.
Esu pasiėmęs bet dar nepasijungęs active high-low adapterį, kuris kelia audio signalo įtampa, tikiuosi jis išgelbės RD magnetola, nes per paprastus high low tai nieko gero.


  • 0

#9 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 birželio 21 - 11:10

Jei pastebėtum ne to klausiau, mane domina kas įeina į RT komplektacija norint pasikeisti iš RD, ir gal kas žino apie tos sistemos audio kokybę, nes RD groja blogai ir kam man viską ką turiu išmesti ir dėti tai ką paminėjai?  Siūlau nekelti ginčų, atėjau čia rasti pagalbos, o ne priešingai.

Turiu linijinius atsivedęs į priekį, ir nuo telefono pasileidžiu per jas su adapteriu į 3.5mm.
Esu pasiėmęs bet dar nepasijungęs active high-low adapterį, kuris kelia audio signalo įtampa, tikiuosi jis išgelbės RD magnetola, nes per paprastus high low tai nieko gero.

 

žmogau aš tau tą ir noriu pasakyt, kad tu pats pešiojiesi plunksnas, aš pvz galiu pasakyt, kad taip RT4 ir RT5 geriau už RD, bet KIEK - čia kaip ir pats sakei, kitam ausinės už 20e gerai groja :) (nors prie lito, blecha geros ausinės jau išeidavo :D )  aš vo sakau RT4 groja geriau už RD, tu susiperki, susidedi ir mane iškeiki, kad apgavau :) siūlau sudalyvauti meet`e kokiam kur būtų 607 su RTx ir gyvai paklausysi ;)


  • 0

#10 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 birželio 21 - 11:48

P607 porestailo BOSU nebuvimo problema - stirpintuvo perkelimas is bagazines po bordacioku. Silpni laidai - gaunas be boso. Ikirestailo bosas 100x didesnis.

Primenu zemo daznio kolonkes pas 607 galinej palabgej
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0