Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuro filtrai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#41 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2019 liepos 29 - 13:15

Visokių pavadinimų stabilizatoriaus traukių buvau įdėjęs. Kaip nekeista, ilgiausiai (apie penkerius metus) laikė Topran, kuris nėra siejamas su gera kokybe. Tik 13000 km atlaikė Sasic ir teko keisti. Dabar vietoje jos įdėta Delphi, bus matyti kaip laikys. Kitoje pusėje Lemforder, jau 20000 km, dar nebilda.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2019 liepos 29 - 13:18

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#42 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 liepos 29 - 13:55

Visokių pavadinimų stabilizatoriaus traukių buvau įdėjęs. Kaip nekeista, ilgiausiai (apie penkerius metus) laikė Topran, kuris nėra siejamas su gera kokybe. Tik 13000 km atlaikė Sasic ir teko keisti. Dabar vietoje jos įdėta Delphi, bus matyti kaip laikys. Kitoje pusėje Lemforder, jau 20000 km, dar nebilda.

Stabilizatoriaus traukės kai lengvai keičiasi ir jokių suvedimų ir reguliavimų irgi nereikia daryti, tai ir aš mėgstu su jom paeksperimentuoti. Dabar sau į 206 susidėjau Moog, nes kaina buvo vos vos didesnė už pigiųjų ir gal dvigubai mažiau už Lemfoerder, ir per 15kkm dar neišklibo. Gruodį bus technikinė, tai per ją arba prieš ją (jei netingėsiu pats persižiūrėti) sužinosim, kiek dar galima. Prieš tai, kai dar nebuvau tinginys, tai ant mamos Xantijos esu bandęs visokių, nuo "iki 10Lt/vnt" iki Lemfoerder ir panašiai. Realiai, pigesnių būtent pakabos dalių kainos ir kokybės santykis tikrai dažnai būna geresnis, kai už brangų sumoki dvigubai, o tarnavimo laikas pvz pailgėja tik 50proc.

Bet labai daug privalumo, bent man, prideda tas, kad rečiau reikia knistis ir gaišti laiko/pinigų. Tuo atveju detalės kainos skirtumas nekompensuoja kitų išlaidų.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#43 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 rugpjūčio 22 - 23:00

Misfat yra tunisia gamintas.joks jis ne oe.

Dar.

Užvakar keičiau Renault Clio 2000tųjų metų 1,4i 72kw kuro filtrą (benzininį plastikinį prie bako). Radau seną seną turbūt dar gimtąjį, su Renault ženkliuku, Renault originalo kodu, ir užrašais Mecafilter ir Misfat. Taip kad va...

matyt savotiškas reklamos būdas, kai nori prekės ženklo statusą keltis pamažu nuo dugno. Deja, bet labai dažnai būna taip, kad ne Mann nuperka Filtron, o Filtron nuperka Mann. Nes pasauliui reikia pigaus fuflo greitam vartojimui ir fuflą kepantys dažnai geriau virina litus.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2019 rugpjūčio 22 - 23:02

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0