Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kaip vos neišardžiau savo p607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#21 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 spalio 12 - 16:36

Tadai, as buvau isjuoktas ir ant gedos stulpo pakabintas VAG'inu myletuju GURU... Tipo ar pas jusu varliu masinu nera tokios furnkcijos? Ir pasirodo yra :D As jam bandziau aiskinti kad reikia bedos ieskoti, jis man tu nenusisnekek, pas VAG grupe eina su kompu reguliuot ta funckija ir jautrumus... as sakau nesu susidures, - nu tundra sako esi jei nezinai tokio dalyko :D

Jei jis tai rimtai turejo omeny, o ne juokais, tai zvaigzdziu liga susirges galimai. Sitoj srity niekada negalima pasijausti auksciau uz nieka kita. Vos tik pabandai pasijusti kazkokiu guru ar isijungti dievo rezima, sekancia diena atvaziuoja tokia misle, kad trim menesiam i prieki buna kur galva sukt ir ant zemes nuleidzia galiausiai tai, kai zmones atsiima masina ir nuvaro kitur, kur vyrai pataiso per dvi dienas :)
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#22 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2019 spalio 12 - 23:18

Buvo ir man bajerių su P406 :). Įsimetė salone toks bjaurus zyziantis garsas, kuris pasireikšdavo esant tam tikroms apsukoms ir tam tikrai vibracijai. Ieškojau visur, bet net neaišku iš kurios pusės zyzia. Kentėjau tą zyzimą, kartą neapsikentęs pasodinau žmoną už varo, pats į galą atsisėdau ir ten ieškojau kas galėtų taip šlykščia zyzti. Nieko neradau, kenčiu toliau, o zyzimas periodiškai pasireiškia ir taip kokius metus. Vieną kartą žmoną sako, man atrodo čia priekyje kažkas zyzia, atidaro bardačioką, išima iš ten tokią mažytę ruletę (2 m)... akurat, gedimas sutaisytas. Ruletė konteineryje tuoj atsidūrė.

 

Kitas gedimas buvo kai gale įsimetė bildesys. Važiuoklę tikrinau trijuose servisuose, viskas tikrinta pertikrinta, kas nors kokį įtarimą kelia pakeista, visi meistrai sako nėra jokio gedimo. Bilda toliau. Tai kas gi bilda? Gal bagažinėje kas nors, gal dangčio pakėlimo mechanizmai ar dar kas? Išsiardžiau visą bagažinę, viską išėmiau, išėmiau abšivkes. Žmoną už vairo, atlenkiau sėdynes, pats atsisėdau į galą ir važiuojam per mišką prastais keliukais. Bildesys aiškiai girdisi. Uždėjau pirštą ant amortizatoriaus viršutinio varžto, ogi vaikšto aukštyn žemyn, akivaizdus laisvumas. Kolega Sumis parūpino gumas, kolega Darka pakeitė, bildesys dingo. :)


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2019 spalio 12 - 23:42

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#23 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2019 spalio 13 - 07:19

Reiktu tema pavadint, mistiniai gedimai ir remontai, idomu paskaityt ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0