Peršokti prie turinio


Nuotrauka

klaida sim card missing peugeot 407

sim card missing

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 geraltas

geraltas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:407 SW 3.0l

Parašyta 2020 kovo 14 - 13:31

ieškojau forume temos, neradau.

žodžiu, kortelė niekada nebuvo įdėta ir ant ekrano rodo tokią klaidą.

rėmelį išėmiau ir vėl įdėjau, bet klaida nedingsta.

 

kur ieškoti problemos sprendimo?

tas dega nuolat, nedingsta.

 


  • 0

#2 HeLLmiX

HeLLmiX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 205
  • Vieta:Klaipėda-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407SW 2009 1.6 hdi 80 kW / Citroen C5 2008 2.2 125 kW HDI

Parašyta 2020 kovo 23 - 10:48

Pamegink isemes SIM remeli ten yra lanksciu tokiu kojeliu sonuose, jas atlenk svelniai kad nenuluztu ir vel ikisk remeli. Man padejo


Šį pranešimą redagavo HeLLmiX: 2020 kovo 23 - 10:49

  • 0

#3 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2020 kovo 28 - 10:13

Aš buvau isidejes ta kortele,kažkokia nesąmonė,geriau jau būtų bluetooth PSA idieges,aš dabar naudoju daiktadezeje esančias tulpių jungtis kaip AUX,prisijungi telefoną,ir daug patogiau
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#4 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 kovo 28 - 19:00

Aš buvau isidejes ta kortele,kažkokia nesąmonė,geriau jau būtų bluetooth PSA idieges,aš dabar naudoju daiktadezeje esančias tulpių jungtis kaip AUX,prisijungi telefoną,ir daug patogiau

Nesiskundžia pašnekovai, kad save geriau girdi, negu tave?

Aš seniau taip darydavau (pas mane originalus magas ir AUX per CDchangerio emuliatorių, tipo kaip Yatour), bet kai kažkada pasikalbėjau taip su žmogumi, važiuojančiu mano mašina ir taip prisijungusiu, tai taip sutrikdė, kad dabar visad tiesiog garsiakalbį įsijungiu, nes nenoriu kitų kankinti. Tada kažkaip pats telefonas įsijungia kitokį rėžimą, nes gi aišku, kad garsiakalbį girdi ir mikrofonas, ir aidą neblogai nuima. Gal nauji telefonai turi kitokius softus, bet mano senesni tai daugumai tą AUXą atpažįsta kaip elementarias bemikrofonines ausines, o ausinėms gi nereikia aido nuiminėt.

Čia aišku irgi apėjimas. Reiktų Jabra už skydelio nuo saulės užkišamą nusipirkt. Kadanors...

 

P.s. šiandien gyvai pamačiau, kur yra Matlaukys. Tikrai kad netoli sienos :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2020 kovo 28 - 19:01

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#5 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2020 kovo 29 - 17:59

Kažkaip ne,kiek kalbu,tai nei vienas pašnekovas nesiskundžia,tik kartais norėtųsi,kad telefono mikrofonas arčiau būtų,bet šiaip principe man visai neblogai,man pačio telefono garsiakalbio kartais neužtenka :) arba turiu Jabros ausine,jei norisi privatumo :-D Dar galvojau kad eina kortelės dublikatą pasidaryti,kad nereikėtų vargti su numeriais,bet toks dalykas neįmanomas .
P.S Ką tamsta toj pusėje veikėte? Kažkaip man kilo mintis ,kad su mocu turėjai lėkt :-D Nes visai mėgstamas maršrutas tenais

Nesiskundžia pašnekovai, kad save geriau girdi, negu tave?
Aš seniau taip darydavau (pas mane originalus magas ir AUX per CDchangerio emuliatorių, tipo kaip Yatour), bet kai kažkada pasikalbėjau taip su žmogumi, važiuojančiu mano mašina ir taip prisijungusiu, tai taip sutrikdė, kad dabar visad tiesiog garsiakalbį įsijungiu, nes nenoriu kitų kankinti. Tada kažkaip pats telefonas įsijungia kitokį rėžimą, nes gi aišku, kad garsiakalbį girdi ir mikrofonas, ir aidą neblogai nuima. Gal nauji telefonai turi kitokius softus, bet mano senesni tai daugumai tą AUXą atpažįsta kaip elementarias bemikrofonines ausines, o ausinėms gi nereikia aido nuiminėt.
Čia aišku irgi apėjimas. Reiktų Jabra už skydelio nuo saulės užkišamą nusipirkt. Kadanors...

P.s. šiandien gyvai pamačiau, kur yra Matlaukys. Tikrai kad netoli sienos :)


  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#6 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 kovo 30 - 17:09

Kažkaip ne,kiek kalbu,tai nei vienas pašnekovas nesiskundžia,tik kartais norėtųsi,kad telefono mikrofonas arčiau būtų,bet šiaip principe man visai neblogai,man pačio telefono garsiakalbio kartais neužtenka :) arba turiu Jabros ausine,jei norisi privatumo :-D Dar galvojau kad eina kortelės dublikatą pasidaryti,kad nereikėtų vargti su numeriais,bet toks dalykas neįmanomas .
P.S Ką tamsta toj pusėje veikėte? Kažkaip man kilo mintis ,kad su mocu turėjai lėkt :-D Nes visai mėgstamas maršrutas tenais

Kortelės dublikatus seniau išeidavo padaryti ir veikdavo. Dabar per daug apsaugos priemonių, tiesiog nebeprisijungia antra. Kažkaip išeina padaryti, kad ir prisijungtų, bet tada turi tuo metu telefoną išjungti. Čia iš senų telefonistų. Bet čia irgi senos naujienos. Dabar gali būti dar tokių priemonių prigalvota, kad paims užblokuos, ir išvis bus batai.

Taip, prasukome ratuką keliese, visai smagiai :) Aš dar būčiau gal kažkaip labiau palei sieną žvyrkeliu pavažiavęs, bet kiti buvo su streetais arba choperiais, tai rinkomės tik asfaltą


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2020 kovo 30 - 17:10

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 kovo 30 - 19:49

Ne vienas zmogus atvaziuoja pasidares taip: jei nekeli kai 4 kartus tonas, automatiskai oeradresuoja i kita sim, t.y. i ta kuri ideta i masina. Labai patogu ir nereikia bluetooth :)

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2020 kovo 30 - 19:49

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0