Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Del uzsidegancios kompo lemputes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 08 - 19:46

Zmona skundziasi, kad buvo pora kartu, kai kompo lempute uzsidege, pirma karta pries koki menesi bakas buvo apytustis, uzsipylus benzo ir pradejus vaziuot uzsidege lempute ir masina pora sekundziu pasitampe, po to viskas ok. Si ryta uzsidege pora kartu, irgi keleta sekundziu padege ir uzgeso, aplamai jokios ytakos vaziavimui (apsukoms, traukimui ) tai neturejo. Pirma kart si ryta uzsidege kretestelejus per duobe, na gal atsitiktinumas :unsure: Blyn ir tai buvo kai oras dregnas :blink: Idomu kaip itakotu lambdos kvailiojimas :unsure: Ar kuro siurblio :blink: Kazkas sake mokas klaidas nuskaityt? Aplamai ar auto stumt kad pratestuotu kompu, ar tiesiog nusipirkt gero purskalo nuo dregmes :mellow:aplamai buvo 2 kartus, bet kazkaip neramu pries artejancia ilga kelione, o siaip degalus vartoja labai saikingai, traukia kaip liutas, varikliukas dirba tolygiai...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2004 gruodžio 08 - 23:33

pas mane irgi su ja problemos, kai uzkuriu salta nieko, bet kai susyla pradeda mirkset ta lempute uzsidegdama kokiom 2-3 sekundem, perjungiu ant duju ji nebemirksi. Dujos antros kartos, detos ADS. Kas dar nukraudineja kompus be zibinto? Nes zibinte tas malonumas 70 liutu, as suprantu kad liutas liutus megsta bet ne tiek gi darbo ten daug kad tiek kainuoja, be to zibinte eiles dabar kokiom 2 savaitem i prieki. HELP
  • 0

#3 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 08 - 23:36

Kaune mehary 50 lt kainuoja kompo patikrinimas.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#4 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 08 - 23:51

pas mane irgi su ja problemos, kai uzkuriu salta nieko, bet kai susyla pradeda mirkset ta lempute uzsidegdama kokiom 2-3 sekundem, perjungiu ant duju ji nebemirksi. Dujos antros kartos, detos ADS. Kas dar nukraudineja kompus be zibinto? Nes zibinte tas malonumas 70 liutu, as suprantu kad liutas liutus megsta bet ne tiek gi darbo ten daug kad tiek kainuoja, be to zibinte eiles dabar kokiom 2 savaitem i prieki. HELP

pas mane ner duju :mad: prasom netersti mano temos blogu kvapu -_-
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#5 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 00:03

Del to ir uzsidega, kad duju nera.... B)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#6 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 00:16

Su kompo testavimu problemų nėra. Tiksliau yra, bet maža - man reikia atsiminti, kur ten ką trumpinti, bet manau, kad tai nesunkiai padarysiu po savo kapotu pažvelgęs. Kadangi Gėrybėse neveikia nuoroda į Motronico 1.3 kompo klaidas, tai persiųsiu tau jas emailu, kai tu jį man praneši. Vienžo visa informacija rytoj (jei bus geras oras, tai gal ir nuotraukų padarysiu). Iš kitos pusės galime rytoj susitikti, jei turi kur sausą apšviestą plotą ir pabandyti tai padaryti :beer:
  • 0

#7 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 01:37

Su kompo testavimu problemų nėra. Tiksliau yra, bet maža - man reikia atsiminti, kur ten ką trumpinti, bet manau, kad tai nesunkiai padarysiu po savo kapotu pažvelgęs. Kadangi Gėrybėse neveikia nuoroda į Motronico 1.3 kompo klaidas, tai persiųsiu tau jas emailu, kai tu jį man praneši. Vienžo visa informacija rytoj (jei bus geras oras, tai gal ir nuotraukų padarysiu). Iš kitos pusės galime rytoj susitikti, jei turi kur sausą apšviestą plotą ir pabandyti tai padaryti :beer:

bole, o man? skolingas nelikciau :beer:
  • 0

#8 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 01:43

bole, o man? skolingas nelikciau :beer:

O čia sudėtingiau truputį. Matai, pas mane toks pat aparatas, kaip ir pas Francį (nors nesu garantuotas iki smulkmenų ir reikės pasitikslinti). Taigi kažkada bėdos prispirtas atsikapsčiau informaciją ir savo rankomis išbandžiau tą testavimą, kuris 405 - ame yra itin paprastas. Tačiau labai abejoju, ar tokiame limuzine kaip 605as bus kažkas panašaus :(
  • 0

#9 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 09:13

O čia sudėtingiau truputį. Matai, pas mane toks pat aparatas, kaip ir pas Francį (nors nesu garantuotas iki smulkmenų ir reikės pasitikslinti). Taigi kažkada bėdos prispirtas atsikapsčiau informaciją ir savo rankomis išbandžiau tą testavimą, kuris 405 - ame yra itin paprastas.

Na as beveik 100% isitikines, kad musu pezai dvyniai :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#10 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 20:28

Beje idomu, kokia klaida gali buti kompo atmintyje, jei kompo lempute uzsidege del blogo kontakto :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#11 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 15:17

Perkalbejom su kolega bole, kad tipo yra dvi fyskes, viena ABS, kita ECU klaidoms nuskaityt atatinkamai padavus i tam tikrai fiskes iejimo vietas + ir - :unsure: Bet abu tixliai nezinom kur paduot + kur -, man kazkaip atrodo, kad nekas jei sumaisytume :ph34r: Gal kas ismano gerai sita reikala :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#12 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 15:26

Perkalbejom su kolega bole, kad tipo yra dvi fyskes, viena ABS, kita ECU klaidoms nuskaityt atatinkamai padavus i tam tikrai fiskes iejimo vietas + ir - :unsure: Bet abu tixliai nezinom kur paduot + kur -, man kazkaip atrodo, kad nekas jei sumaisytume :ph34r: Gal kas ismano gerai sita reikala :beer:

Na nevisai taip :D Aš tiesiog visąlaik užmirštu, ar "žemė" yra pliusas, ar minusas :lol: O su fiške ten viskas aišku ir nieko sumaišyti nepavyks :beer:
  • 0

#13 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 17:13

Na nevisai taip :D Aš tiesiog visąlaik užmirštu, ar "žemė" yra pliusas, ar minusas :lol: O su fiške ten viskas aišku ir nieko sumaišyti nepavyks :beer:

Zeme yra tikrai minusas, as ta tikrai zinau :beer: :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 15:26

Taigi sekmadieni su kolega bole :beer: bandem nuskaityt mano peziaus kompo bei ABS klaidas. Na nelabai pavyko, o gal kazko nemokejom :unsure: Remtasi infi:
Cia
Kilo keletas klausimu, gal kolegos, kurie jau spewcai ant tokiu testavimu galetu patarti.
1. Ka reiskia Turn key ON cia tipo raktelis turi buti pasuktas taip, vidurineje padetyje:

Posted Image

ar sitaip, paskutineje, galutineje padetyje:

Posted Image

Tai tipo kompo lempute pries testa turi nedegti, bet atlikus Turn key ON ir padavus pliusa i atatinkama fiske turetu prasidet testavimo ciklas :unsure:
Beje yra viena zalia fiske, cia tipo EKU testavimui, ir du palaidi laidukai, vienas pilkas kitas rudas

Posted Image

Kazkuris vienas turetu buti ABS tetstavimui, o kam kitas?
Tai kiek supratom i viena zalios fiskes iejima pasiduoda +, i kita pasijungia zeme :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 15:36

Raktelis turi but pasuktas taip, kad degtu kompo lempute.Kazkada su NerijumV darem testavima, viskas pavyko, bet nepamenu tiksliai kas kaip vyksta. Gal NerijusV geresne atminti turi ir paaiskins :)P.S. pas tave benzo plude uzsikirtus? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#16 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 15:50

Franci, aš vis dėlto manau, kad mes pradžioje su pliusu nuresetinom kompą. Nors ir nesuprantu, kodėl kompas neišmirksėjo testo pradžios ir pabaigos, bet gal kai klaidų nėra, jis to ir nedaro, arba gal šiaip po nuresetinimo nukvako :D Nes šiaip viskas atrodė labai panašu į tiesą.Kai užsidegs kompo lemputė, pabandyk tą procedūrą dar kartą :beer:
  • 0

#17 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 16:17

Yra ar nera klaidu, testo pradzia lempute turejo ismirgset.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#18 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 16:42

Yra ar nera klaidu, testo pradzia lempute turejo ismirgset.

O jos nebuvo :mad: Nea, bakas pilnas, benzas pinga, malonu uzsipildyt :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 12 - 16:43

Franci, aš vis dėlto manau, kad mes pradžioje su pliusu nuresetinom kompą. Nors ir nesuprantu, kodėl kompas neišmirksėjo testo pradžios ir pabaigos, bet gal kai klaidų nėra, jis to ir nedaro, arba gal šiaip po nuresetinimo nukvako :D Nes šiaip viskas atrodė labai panašu į tiesą. Kai užsidegs kompo lemputė, pabandyk tą procedūrą dar kartą :beer:

Jop, sekanti karta reix pabandyti :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 09:51

joks pliusas niekur nepasiduoda, tik zeme (-) i kazkuri viena fiskes laida.uzjungus i zeme kompo lempute turi uzgesti, atleidus - ismirkseti pradzios koda.abs'o fiske kiek pamenu tik viena laida turi.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0