Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Plovimas ultragarsinėje vonelėje.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2021 gruodžio 14 - 17:14

Sveiki visi. Turiu šiokią tokią mini ultragarsinę vonelę, naudodavau daugiausia elektronikos ,akinių ir žmonos blizgučių plovimui. Pakankamai gerai plauna ,bet tai spirite ar vandeniniuose skysčiuose.. Dabar iškilo klausimas dėl auksto slėgio siurblio reguliatoriaus. Per šalčius sunkiai užsivedė, Lexia surado to  vožtuvo klaidą. Nusitrynė, kol kas nesikartoja ,bet ir šalčio po -18 nėra. Esu skaitęs, kad tuos vožtuvus plauna, tik neradau konkrečios informacijos apie skystymus, kurie geriausiai tokiems dalykams tinka ir plaudami nuosėdas ant metalo negadina elektrinės dalies. Vieni siūlo benzine, kiti vos ne distiliuotame vandenyje. Yra skystimų rinkoje gan daug, tik apie galimas panaudos sritis labai skurdi info. Tipo valo suodis,tepalus,alyvą ir panašiai, bet nesinori eksperimentuoti ant tokio brangaus žaisliuko. Nebent jei jam visai paskutinioji parėjo. Būtų malonu, jei kas pasidalintų info iš patirties kalėdų proga. 


  • 0

#2 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2021 gruodžio 14 - 17:41

jei pas tave 2.0 100kw Hdi, tai tikriausiai ne reguliatorius baigiasi..arba purkstukai, arba duzelis buvo sutirstejes, arba siurblys prie galo.bet reguliatoriaus gedimas yra laabai retas ir ner ten ka plauti ultragarsu.zemo slegio valdiklio sietas lengvai issiplauna su stabdziu plovikliu, o auksto slegio valdiklis isvis neturi sieto..tai jei nori ka nuplaut, tai turesi ir valdyti ji.ir taip pat gali plauti stabdziu plovikliu..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#3 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2021 gruodžio 14 - 19:14

Taip, pas mane 2.0 100 kw. Dėl dyzelio tai irgi gali būti ,nors netmestina ir siurblio bei purkštukų senatvė. Gyvi parametrai stovint garaže per metus nepasikeitė (variklis šiltas). Buvau pasifotkinęs prie skirtingų apsukų. Dar jau iš seniau kiek būdavo tokie pastebėjimai, kad vieną dieną prie -10 vedasi puikiai per pora sūkių, kitą dieną prie -5 kiek prasčiau, Sūkius laiko stabiliai gal tik trumpam kiek pašilus varikliui nuo 700 krenta iki 650 (maždaug) , bet nei papildomos vibracijos nei traukos sumažėjimo nėra. Tai jau kokie trys- keturi metai toks dalykas pastebėtas . Tarsi kondiškė atsijungtų ir vėl pasijungtų. Kai kuro filtrą keičiau, tai filtro kolboje mačiau kelias blizgančias drožlikes. Geltono metalo, magnetas netraukė. Reiks smalsumo dėlei atsisukti ir pasižiūrėti kaip dabar, po pusmečio.  

Dėkui už info apie mano reguliatorių, bet klausimas vis tiek lieka atviras dėl tų skystimų jei ką. Yra dukros auto, sūnaus, marčios, kaimyno, kuris dėl kiekvieno sunkiai atsisukančio varžto bėga pas mane skolintis įrankių, tarsi būčiau autoiservisas neturintis ką veikti. Šiaip auto kitiems neremontuoju, bet savo pakrapštyti įprotis dar liko ir nesinori pripjauti Š>>>>do dėl nežinojimo ar skubėjimo. Juo labiaiu ,kad nesant papildomo uždarbio, piniginė kūdinasi nekuliai, kuomet tenka investuoti į dalykus, kurių pats negali pasidaryti.


  • 0

#4 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2021 gruodžio 14 - 19:41

spiritas visiskai tinka, plaudavau anksciau zibale, visai gerai plaudavo.dabar jau iilgai nieko nebeplaunu, nes budavo daugiau zaidimo, nei naudos..aisku turint rimta vonele o ne uz 89Lt is lemonos, turbut nauda butu, bet gaila keliu simtu eur. geresnei.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#5 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2021 gruodžio 14 - 19:49

Tai pas mane visai kūda už 44 eur . 50 w galios, bet tiems reikaliukams su elektronika bei blizgučiams visai tiko.  Bet kad ir rimta už didelius pinigus ne ką geriau plauna, nes ten be galios pasirinkimo ,laikmačio bei integruoto šildytuvo aš nieko blatniau nemačiau. Taip , dideliems dalykams reikia ir talpos didesnės, bet ir galia + ir skysčio sąnaudos + o nenaudojant dažnai tai tik išlaidos. Tačiau kai yra, kad ir pusės litro talpos, minčių kyla kartais.


  • 0

#6 benz

benz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2022 kovo 21 - 12:17

spiritas visiskai tinka, plaudavau anksciau zibale, visai gerai plaudavo.dabar jau iilgai nieko nebeplaunu, nes budavo daugiau zaidimo, nei naudos..aisku turint rimta vonele o ne uz 89Lt is lemonos, turbut nauda butu, bet gaila keliu simtu eur. geresnei.

Labas, o rimta tai nuo maždaug kokios sumos būtų?


Šį pranešimą redagavo benz: 2022 kovo 21 - 12:17

  • 0

#7 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2022 kovo 23 - 11:15

maza apie 300-400, didele gerokai virs 1000
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0