Peršokti prie turinio


Ikirestailinginis/porestailinginis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#1 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:00

Ikirestailinginis/porestailinginis... Labai daznai vartojamas zodziai forumuose, O as nelabai zinau kuo jie skiriasi gal gali kas is protingu klubieciu paaiskinti. Ir idomu ar mano pugas Ikirestailinginis ar porestailinginis... pranasumai trukumai.. P.s. Nemuskit jei kvailai klausiu :rolleyes: Is anksto dekavoju uz atsakyma.
  • 0

#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:08

Pagrinde tai reiskia metus: Nauji varikliai, naujas salonas, nauji isores elementai.Tu pasakyk kelintu pas tave masina, kokia panele, kokie posukiai ir kurioj vietoj atbulinio lempa, as tau pasakysiu koks pas tave pugas :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:11

valdux> šneki bile šnekėt :P Porestailinginis tai yr su šviečiančiais purkštukais, stovinčiu valytuvu ir spoileriais (kuo daugiau spoilerių tuo labiau porestailinginis).
  • 0

#4 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:39

Aiskumas tai cia tipo taip simple kaip tiuningas, or kazkas panasaus, Aciu moonas uz info. Mano reiskia kaippo ir porestailinginis nors manes tai nezavi bandysim atgaminti visiska standarta.. :rolleyes:
  • 0

#5 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:40

Aiskumas tai cia tipo taip simple kaip tiuningas, or kazkas panasaus, Aciu moonas uz info. Mano reiskia kaippo ir porestailinginis nors manes tai nezavi bandysim atgaminti visiska standarta.. :rolleyes:

O tai gal jaunuolis prisistatytumete, savo ztiskes fotkemis pasidalintumete?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#6 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:41

pasakysiu po ruski poresteilinginis - perexodas :rolleyes: :D
  • 0

#7 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:43

Prististatyti galetau, Algirdas busiu, bet patenkintes savo pezu ;) O fotkiu deja dar neturiu pasidares... Pezukas baltas visas kaip gulbe ir vazineja kaune kartais vln, isigytas pries menesi kazkas.
  • 0

#8 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:44

Ikirestailinginis/porestailinginis... Labai daznai vartojamas zodziai forumuose, O as nelabai zinau kuo jie skiriasi gal gali kas is protingu klubieciu paaiskinti. Ir idomu ar mano pugas Ikirestailinginis ar porestailinginis... pranasumai trukumai.. P.s. Nemuskit jei kvailai klausiu :rolleyes: Is anksto dekavoju uz atsakyma.

Eini i klubo gerybes - remonto brosiuras - haynes manualai. Ir skaitai. Atidziai skaitai. Jei kas bus neaisku - klausk cia.
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#9 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:48

Bandziau ten skaityti, bet atgrase rusu kalba... o gal kas turiu panasiu puslapiu tik in english? Tikrai labai pravartu butu.
  • 0

#10 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:56

Bandziau ten skaityti, bet atgrase rusu kalba... o gal kas turiu panasiu puslapiu tik in english? Tikrai labai pravartu butu.

Meluoji!! (Haynes manualai yra anglu kalba :D )
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#11 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 19:59

Aha tiesa sakai, ir dar labai naudingi, teks isiskaitineti - Aciu. O as tik pamaciau rusiskas raides ir iskart out nes nieko nesupratau :rolleyes: dar kartu tnx.
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:04

Tu pasakyk kelintu pas tave masina, kokia panele, kokie posukiai ir kurioj vietoj atbulinio lempa, as tau pasakysiu koks pas tave pugas :)

O kokie posukiai porestailinginiam :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:07

O kokie posukiai porestailinginiam :unsure:

balti
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#14 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:16

Tu pasakyk kelintu pas tave masina, kokia panele, kokie posukiai ir kurioj vietoj atbulinio lempa, as tau pasakysiu koks pas tave pugas :)

Pas mane yra '91 metais pagaminta, panele ??? (idomus klausimas, ka turima galvoje), posukiai geltuoni, atbulinio lempa kruvoj su visom galinem lempom, apart numerio apsvietimo. Kas pas mane bus prostailingas ar ikirestailingas :unsure: ? :D
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#15 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:19

Pas mane yra '91 metais pagaminta, panele ??? (idomus klausimas, ka turima galvoje), posukiai geltuoni, atbulinio lempa kruvoj su visom galinem lempom, apart numerio apsvietimo. Kas pas mane bus prostailingas ar ikirestailingas :unsure: ? :D

ikirestailinginis garantuoc :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:19

balti

Pas mane irgi balti ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:20

Pas mane irgi balti ;]

Tu turi 205-ta? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#18 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 gruodžio 13 - 20:21

Pas mane yra '91 metais pagaminta, panele ??? (idomus klausimas, ka turima galvoje), posukiai geltuoni, atbulinio lempa kruvoj su visom galinem lempom, apart numerio apsvietimo. Kas pas mane bus prostailingas ar ikirestailingas :unsure: ? :D

Ne vieno skaiciuko nematau apie turima masina :P
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#19 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 14 - 00:55

Mano 91 metuku galo... priekiniai posukiai balti... Atbulinis atskira lempa viena gale, desnej puseje. Idomiausia tai kodel nera tu moldingu ant duru kas butu GTI iskirtinis bruozas, o arkos platintos kitaip nei visuose gti (logiska nes Gti platinimas eina kartu su moldingais...). Beje taip pat bagazines dangtis neturi tos tipines 205 plasmases juodos horizontaliom linijom, kaip suprantu cia gamykliska o ne daryta.. Ir niekaip neissiaiskinu ar tai koks iskirtinis modelis ar tiesiog kas nors rankas prikises buvo.
  • 0

#20 Svečias_PakabukaZ_*

Svečias_PakabukaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 14 - 01:44

Ai dar pamirsau prideti kad ant standartinio vairo nera uzraso gti ten tos spalvotos juosteles kur buna panasios ant T16... nekertu kodel.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0