Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar efektyvus ruko zibintai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 97

#81 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 birželio 10 - 15:02

cituoju kas parasyta: 507- desines puses sarnyro padidejas laisvumas 607- priekinis buferis netvarkingas, truksta detaliu. isvada: dideli trukumai, pakartotine apziura (11 lt.) 507 punktas tai vienas juokas. O ka su 607 daryt net nesimanau...
  • 0
Roots to roots

#82 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 birželio 10 - 19:50

... O ka su 607 daryt net nesimanau...

Elementaru, Watsonai:
Jei yra ateinantys laidai, tai perki kitaiskas priešrūkines liktarnas (tinkančias pagal angą, ar mažesnes), prisobačini (visai nesudėtinga, jei rankos iš teisingos vietos auga), ir per TA - žalia šviesa...
TA reikalavimuose neparašyta, kad priešrūkinės turi būti orginalios (juolab jau nebegaminamam modeliui).
  • 0
... labai piktas diedas...

#83 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 birželio 10 - 20:57

Nebūtina iškart pirkti priešrūkines, vertingiau pasiskaityt TA reikalavimus transporto priemonėms ir paaiškint tam tikrintojui jeigu jis jų nežino: Kodas 607, Priekinis ir galinis buferiai Techniniai reikalavimai: 1. Turi būti patikimai pritvirtinti. 2. Neturi būti pažeidimų (perdirbimų), galinčių kelti pavojų kitiems eismo dalyviams. Kontrolė atliekama apžiūrint.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#84 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 birželio 10 - 21:43

na tiesa sakant tas mano buferis tai jau nekaip atrodo... tikrai pirksiu kita (jau du metai nepisiruosiau B) ). tik galvoju ar man reiktu tu priesrukiniu ar ne... kazkaip 405 viskas yra sudetingiau su jomis, nei kitam modeliui. Cia ir yra esminis klausimas.
  • 0
Roots to roots

#85 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 11 - 00:01

na tiesa sakant tas mano buferis tai jau nekaip atrodo... tikrai pirksiu kita (jau du metai nepisiruosiau B) ). tik galvoju ar man reiktu tu priesrukiniu ar ne... kazkaip 405 viskas yra sudetingiau su jomis, nei kitam modeliui. Cia ir yra esminis klausimas.

nereikia tu prieshrukiniu nu... va gi zidans tau pacitavo reikalavimus (pripazhinsiu - tingejau ju ieshkot :))... Jei buferis pritvirtintas tinkamai - tu jam gali prishikt i kepure, bet angos bufery pavojaus kitiems eismo dalyviams nu niekaip nekelia... :ph34r:
  • 0

#86 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 birželio 11 - 19:00

Aš už priešrūkines. Tikrai pasitaiko važiavimų, kad be jų - lyg aklas. Ankstesnėse mano auto nebuvo jų numatyta, tai gręždavau buferį ir montuodavau. Prireikia 2-3 kartus metuose, bet tais momentais džiaugiesi, kad jos yra.
  • 0
... labai piktas diedas...

#87 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 birželio 11 - 21:44

Cr, jeigu per du metus neapsisprendei tai nekankink savęs šiuo metu per daug, kai labai prireiks arba lyšnų litų bus ir nusipirksi :beer: Kaip ir Mamuc minėjo - "angos bufery pavojaus kitiems eismo dalyviams nu niekaip nekelia... " ;)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#88 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • Pranešimai: 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:08

na tiesa sakant tas mano buferis tai jau nekaip atrodo... tikrai pirksiu kita (jau du metai nepisiruosiau B) ). tik galvoju ar man reiktu tu priesrukiniu ar ne... kazkaip 405 viskas yra sudetingiau su jomis, nei kitam modeliui. Cia ir yra esminis klausimas.

Aga nu :o Pabandytum paieskot 605-tam :blink: :wacko:
  • 0

#89 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 birželio 12 - 00:40

nereikia tu prieshrukiniu nu... va gi zidans tau pacitavo reikalavimus (pripazhinsiu - tingejau ju ieshkot :))... Jei buferis pritvirtintas tinkamai - tu jam gali prishikt i kepure, bet angos bufery pavojaus kitiems eismo dalyviams nu niekaip nekelia...  :ph34r:

Klausykit, jus Mamuts čia kaip darželinukus vynioja. Ar patys negalit sumastyt, ko jums reikia? Nematai, tai ir dėk tas lempas, o jeigu matai nu tai ne. Koks dar klausimas?

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2007 birželio 12 - 00:40

  • 0

#90 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 12 - 05:47

Klausykit, jus Mamuts čia kaip darželinukus vynioja. Ar patys negalit sumastyt, ko jums reikia? Nematai, tai ir dėk tas lempas, o jeigu matai nu tai ne. Koks dar klausimas?

:)

Neisigilinusiems i tema trumpai paaishkysiu: MKN (mano kuklia nuomone) prieshrukiniai reikalingi - tiek pagal savo paskirty, tiek del ishores grozhio (skyles bufery man ner bais grazhu)... Bet jeigu ju ner - TA kabinetis prie buferio angu neturi teises ...

pst: zhiurkiau, gal placiau apie 9000? :huh: tas modeliux vertas grieko... :blush:
  • 0

#91 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 12 - 09:16

pst: zhiurkiau, gal placiau apie 9000? :huh: tas modeliux vertas grieko... :blush:

Va-va. Ir aš galvojau - kurioj čia temoj būtų korektiškiau paklaust? :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#92 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 birželio 12 - 09:47

Va-va. Ir aš galvojau - kurioj čia temoj būtų korektiškiau paklaust? :unsure:

gal vistik sitoje?

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2007 birželio 12 - 09:48

  • 0

#93 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 birželio 12 - 16:07

Va-va. Ir aš galvojau - kurioj čia temoj būtų korektiškiau paklaust? :unsure:

Pasidėkit, kur jumi bus gražiau... SAAB 900 S; 1992m; 2,0 low pressure turbo; 16V; MT; coupe; tamsiai radonas; ain kai pekla; Apie $ - PM.

Esu bais patenkyc! Gailiuosi tik dėl vieno - per vėlai aš tokį pasiėmiau... :blush: Teko laukti apie 6 mėn kol atsirado reikiamas egzempliorius. Galiu atvežt į kokį mytuką, jeigu kas primintų kada jis bus?

http://public.fotki....atch-LT/900-og/

pasvordas brrr

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2007 birželio 12 - 16:08

  • 0

#94 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 birželio 12 - 16:48

Pasidėkit, kur jumi bus gražiau... SAAB 900 S; 1992m; 2,0 low pressure turbo; 16V; MT; coupe; tamsiai radonas; ain kai pekla; Apie $ - PM.

Esu bais patenkyc! Gailiuosi tik dėl vieno - per vėlai aš tokį pasiėmiau... :blush: Teko laukti apie 6 mėn kol atsirado reikiamas egzempliorius. Galiu atvežt į kokį mytuką, jeigu kas primintų kada jis bus?

http://public.fotki....atch-LT/900-og/

pasvordas brrr

Fainas aparatux :wub:
Gal i saab kluba taikai? ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#95 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 birželio 12 - 19:40

Cr, jeigu per du metus neapsisprendei tai nekankink savęs šiuo metu per daug, kai labai prireiks arba lyšnų litų bus ir nusipirksi :beer: Kaip ir Mamuc minėjo - "angos bufery pavojaus kitiems eismo dalyviams nu niekaip nekelia... " ;)

apsisprendziau - sendie nusipirkau nauja buferi is autoakstes uz 150 Lt. be skyliu. Kam reikes - gales jas pasidaryti ir susideti priesrukinius, juolab, kad ju rasti be sansu, o VICI uz vnt. uzsiprase 300-400 Lt. (na tipo tokiose ribose). Kadangi as per du metus i savo puga daugiau nei si suma nesu investaves, tai neverta metyt pinigu. Juolab minciu kyla kartais visokiu. O nauja buferi nudazysiu ir liuks atrodys!
P.S. manau, kad ir 405 ir 605 su priesrukiniais ta pati problema. Pvz. 406 sendie autoakstej galejau paimti Hellijos priesrukinius po 160 Lt. .. cia manau visai proto ribose butu...
viskas - tema risu! :beer:
  • 0
Roots to roots

#96 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 birželio 13 - 00:00

Fainas aparatux :wub:
Gal i saab kluba taikai? ;)

Jo. Dabar šeimoje prikomplektuoti 4 saab'ai. Brandinu po biškį penkto savininką. Saab forume 'trinuosi' nuo praeito rudens. Klubas nelabai įdomus. Įdomesnis saab klasikų klubas.
  • 0

#97 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 birželio 13 - 06:36

Pasidėkit, kur jumi bus gražiau... SAAB 900 S; 1992m; 2,0 low pressure turbo; 16V; MT; coupe; tamsiai radonas; ain kai pekla; Apie $ - PM.

Esu bais patenkyc! Gailiuosi tik dėl vieno - per vėlai aš tokį pasiėmiau... :blush: Teko laukti apie 6 mėn kol atsirado reikiamas egzempliorius. Galiu atvežt į kokį mytuką, jeigu kas primintų kada jis bus?

http://public.fotki....atch-LT/900-og/

pasvordas brrr

ar ne vakar as ji ir maciau :wacko:
o priesrukines lemperkos tai labai gerai.. ypatingai kai nenori duobiu naktimis rinkinet ;)
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#98 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 birželio 13 - 22:54

Ne. Mano be rūko žibintų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0