Peršokti prie turinio


Elektrikai Kaune...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:52

Tas mano vejelis vis dar tai veikia tai neveikia. Dabar jis dar naglesnis. Kai uzsimano ima pust, kai nusibosta - nustoja. Nutariau susitvarkyt. Anot mano pastovaus meistro, list po pezo panele - ne darbas o ranku depiliacija :unsure: Kadangi neseniai girdejau vienam klubieciaui issakyta palinkejima: "pakanciu elektriku", tikiuosi bent kelis tokius palinkesit ir man :blush:
  • 0

#2 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:03

Jo, pas mane nuo preitu metu tokie bajeriai dedas, jau peugeot centre mane jau pazhysta... "Nu, elektra tvarkysim?" :D Kas keisciausia, varikliukas gerai veikia, sako reikia keisti ta pagrindini bloka (kur viskas reguluojama) nes ten "kazkas" blogai, tai ir vazhineju dabar ant nepilnu vejelio apsuku, kol suxis tol vaziuosiu. (girtu jau nebegaliu vezht ... ;) ) Tik wat idomu ish kur gaut ta pagrindini bloka su elektronic climat kontrol, tu su reciagais tai yra, bet kad ten kazkas kitaip... Zodziu gal kas esat susidure su tokia problema - pasidalinkit "ispudziais" :ph34r:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:08

xebra, na jau pradeda nusbost bent kartą per savaitę pasakot kur kox elektrix Kaune gyvena - pasinaudokit paieška... :mellow:
  • 0

#4 Svečias_ArvydasP_*

Svečias_ArvydasP_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:21

Yra toks Eimutis Kaune, pjieškoj tikrai yra. o mano vent irgi pradeda pust tik kai variklio temp pasiekia 70, atseit kam pusti salta ora. as visada bunu nusistates ant padeties auto :unsure:
  • 0

#5 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:39

mano vent irgi pradeda pust tik kai variklio temp pasiekia 70, atseit kam pusti salta ora. as visada bunu nusistates ant padeties auto


Kai ant padeties 'auto', tai cia viskas ok...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#6 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 22:54

Yra toks Eimutis Kaune, pjieškoj tikrai yra. o mano vent irgi pradeda pust tik kai variklio temp pasiekia 70, atseit kam pusti salta ora. as visada bunu nusistates ant padeties auto :unsure:

Visiems 605-u savininkams elektra Kaune tvarkyti rekomenduoju Eimuti. Jei kam nors jo darbas buvo prastas, idomu butu isgirst.
  • 0

#7 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 sausio 06 - 08:40

Visiems 605-u savininkams elektra Kaune tvarkyti rekomenduoju Eimuti. Jei kam nors jo darbas buvo prastas, idomu butu isgirst.

vakar maniškei jis visas prietaisų skydelio lempikes pakeitė - bo jau paskutiniu metu degė tik tachometras... :unsure:
  • 0

#8 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 06 - 14:52

Visiems 605-u savininkams elektra Kaune tvarkyti rekomenduoju Eimuti. Jei kam nors jo darbas buvo prastas, idomu butu isgirst.

niu pirma karta kai pas Eimuti nuvariau - tai biskuti prihalturino :D pakeiti visas skydelio lempikes ir padare siaip elektros patikra priez ziema..tai is kart pastebejau kad pradejo nebesireguliuoti kondiskes temperatura :D kazkoks sudukas nukrito...kita diena uzgeso kokios 4 lempikes (kur apsviecia tas ventiliatoriaus lempikes visokias), o po keletos dienu nusprogo saugiklis, kur apsviecia spydika, tachometra ir t.t (niu bet cia gal siaip pas mane problema kokia). nes naujas saugiklis vos keleta dienu atitarnavo - daba galingesni man idejo...
betgi viska aisku paskui sutvarke ir beje uzdyka...tai net kazkaip nesmagu budavo ^_^
Betva ryt vel varysiu ventiliatoriaus varikliuka pasikeisti, o tai visai nebereguoja jau :huh:

P.S. Nors pirma karta gavosi toksai "prisviles" betgi daba tik pas Eimuti ir varysiu elektra tvarkytis. AISKU AS TIK PYKSTU KAD NEATSIKLAUSE UZLIPINO TA SAVO KLIJONKE SU NUMERIU ANT SUBINES <_< NORS KUR PASLEPES BUTU :huh:
  • 0

#9 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 06 - 18:30

NEATSIKLAUSE UZLIPINO TA SAVO KLIJONKE SU NUMERIU ANT SUBINES

jo, cia jau ji perkalbeti sunku ^_^
  • 0

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 sausio 06 - 18:47

jo, cia jau ji perkalbeti sunku  ^_^

a mano ir teip zhino ir neklijuoja ... :P

vakar kai manishke nuvare - pazhiurejo ir pasake - priesh pora metu tvarkiau ... :blink: :unsure: :blush:
  • 0

#11 Svečias_Piktaz_jds_*

Svečias_Piktaz_jds_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 06 - 18:54

priminkit kur ji surasti ir pakomentuokit kainas gal biskuti plyz
  • 0

#12 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 07 - 11:04

siaip jis randasi Ukmreges 4a - jei dabar neklystu (tenai yra tokie garazai po zeme, o virsuje mokama stovejimo aikstele). tai jis buna viename is tu pozeminiu garazu... lygtais netgi yra iskaba "ECIUCIO" ar kaip ten. gerai nepamenu :D o del tu kainu as net nezinau kaip cia pasakyti..la tvarkiausi uz pinigus tai gavosi: 50lt (lygtais) - elektros apziurejimas, visokiu kontaktu pravalymas - kaip jis tada issireiskes pries ziemine elektra...o paskui dar keiciausi visas skydelio lemputes (grynai visu mygtuku lemputes) - tai lygtais 60lt paeme...o daugiau kazkaip ir siaip apziurejinejo (nes pats buvo pridirbes :D :D )
  • 0

#13 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 07 - 15:06

kainos - derybu objektas :) daug visko dariau savo puge, bet neisimine, kad butu kazkur smarkiai "nupleses". Kai ex-peze uzsidejau buferi su priesrukiniais, jis padare visa provodke su viskuo 100 Lt. Per nakti. Ryte nuejau pasimt masina, tai miegojo mano masinoj uzsirakines :)) gerai tai, kad jis padarys visokius smulkius ar netradicinius darbus, kuriu servise tau nedarys (tipo "marudnas" darbas)
  • 0

#14 Svečias_serniukas_*

Svečias_serniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 07 - 15:14

jo man irgi viena karta labai keista buvo...palikau jam masiniuka tvarkyti ir sakiau galiu ir rytoj pasiimti, nes isvarau i Vilniu su hebra...sake paliks aikstele, kai padarys..tai griztu apie 1,0val nakties ir sakau prie to pacio pasiimsiu masiniuka...ateini i aikstele - ogi jos dar nera..tai nulekiu i apacia (garazus kur jis dirba).. ale ziuriu dar jis dirba :D tai sako sakei ryt atleksi, tai ir neskubejau tvarkytis..tai kai ryt atvariau masiniuka pasiimtim - tai sake iki 4,0val ryto dirbo. sako jam kartais net geriau naktimis dirbti, kai niekas nemaiso :D :lol:
  • 0

#15 Svečias_Piktaz_jds_*

Svečias_Piktaz_jds_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 07 - 16:09

:) ziuriu tikrai "pagerintas variantas" jisai :) kai bus bedos reiks uzsukt :)
  • 0

#16 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 09 - 02:02

siaip jis randasi Ukmreges 4a - jei dabar neklystu (tenai yra tokie garazai po zeme, o virsuje mokama stovejimo aikstele). tai jis buna viename is tu pozeminiu garazu... lygtais netgi yra iskaba "ECIUCIO" ar kaip ten. gerai nepamenu :D o del tu kainu as net nezinau kaip cia pasakyti..la tvarkiausi uz pinigus tai gavosi: 50lt (lygtais) - elektros apziurejimas, visokiu kontaktu pravalymas - kaip jis tada issireiskes pries ziemine elektra...o paskui dar keiciausi visas skydelio lemputes (grynai visu mygtuku lemputes) - tai lygtais 60lt paeme...o daugiau kazkaip ir siaip apziurejinejo (nes pats buvo pridirbes :D :D )

Na ka, acou visiems vienbalsiai apibudiniusius "Eimuti". Uzsuxiu ir as.

M
  • 0

#17 Svečias_tautviss_*

Svečias_tautviss_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 09 - 19:22

hmm o gal pas ji (Eimuti) galima kreiptis ir turint 405-a bo man kazko nedakrauna akumo, tai reik kad kas paziuretu kaune.
  • 0

#18 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 sausio 10 - 00:08

hmm o gal pas ji (Eimuti) galima kreiptis ir turint 405-a
bo man kazko nedakrauna akumo, tai reik kad kas paziuretu kaune.

galima ir 405 ir su 106 ir kt. Mano broliui kai beda buvo su Opeliu ir tai neatsisake (bo niekas prie to senuko nagu jau nenorejo kisti). Zodziu rimtas elektrikas zinantis ka daro. O naktim dirbdavo, nes diena VICI dirbo. Dabar kazkas sake, lyg jau isejo. Reiks ir man kada nulekt nes ABS jau pradejo visai grybauti... Tik is anksto tarkites, nes dazniausiai "sendien" arba "rytoj" netinka B) :beer:
  • 0
Roots to roots

#19 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 10 - 20:10

O naktim dirbdavo, nes diena VICI dirbo. Dabar kazkas sake, lyg jau isejo. Reiks ir man kada nulekt nes ABS jau pradejo visai grybauti... Tik is anksto tarkites, nes dazniausiai "sendien" arba "rytoj" netinka B) :beer:

Taip, prieš kelis mėn. metė visus VIČI, išsiėmė verslo liudijimą, garažiukin įsivedė visus telefonus, internetus, nusipirko galingą dėžę su visų įrankių komplektais (nors ir taip davelnia jų turėjo) ir pradėjo dirbti sau :)
O mašinas tai jis visas priima, tik mieliausiai dirba su P605 :)
  • 0

#20 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2005 sausio 11 - 10:18

o liamda zondas ir variklis netraukia, prie elektros skaitos ar ne? :)
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0