Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Detaliu paieska


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 kovo 18 - 18:43

Kur dar ieskot? Pamirsau jau kur detalem prekiauna matyt :) Geru stabdziu kaladziu? zibints plesikauja, dagris bendixo neturi, jutos mintexas kaune tik, reik uzsakinet. I ka ir kur dar ziuret? Reik geru, nes kartais gazasdugnas buna... Tas pats del laidu - zibints neturi, belfortas neturi, juta ngk turi tik kaune, tanagra siulo sukomplektuot is boscho atskiru laidu.. Kur dar ieskot?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#2 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 18:45

Spaust gaza iki dugno i Kauna :)

Šį pranešimą redagavo Mi_Kas: 2005 kovo 18 - 18:45

  • 0

#3 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 19:15

jei drebindami spaudziam - siulau Ferodo, jei ne - Ferodo racing, zvakiu laidai - rodos: champion, dirzai - gates, guoliai - SKF, sankabos - QH - gazadugnis
  • 0

#4 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 kovo 18 - 19:28

ka turi omeny 'drebindami'? disku beje irgi ieskau, imsiu matyt bendixus is dagriaus
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#5 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 19:34

diskai irgi ferodo, klubieciai pirke - gal pakomentuos ...
drebindami - tai daugiau kasdienai, o racing - daug brungesni, ir pastoviai spaudziami - ziede 1000 km neatlaiko

kas man is stabdziu "ferodo" patiko, tai kad stabdymo dozavimui smarkiai neitakoja vanduo, bei tolygus dozavimas - ilgiau juos "pakaitinus" ...
  • 0

#6 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 20:55

jei drebindami spaudziam - siulau Ferodo, jei ne - Ferodo racing, zvakiu laidai - rodos: champion, dirzai - gates, guoliai - SKF, sankabos - QH - gazadugnis

is principo palaikau kaliega. Ant Ferodo negaliu pykt. Aroone taipgi gali prakomentuot. Sankabos LUK irgi rekomenduoju. nezinau, kas prekiauja - rinkausi zibinte.

stabdziais buvau patenkyc maff (gal kokia tanagra, ar A1), naobetaciau ant ŽTi keisdavau kasmet. Bet buvo nebrangu ir veike geraj. Avoid Lockheed kaladeliu, del disku - nzn. Gali but geri.
  • 0

#7 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 kovo 18 - 21:35

jep, 1dieni vaziuoju alternon, viska vietoj uzsipirksiu kazkaip uzmirses buvau, pora kartu esu jau sujais teigiamai bendraves.. :blush:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#8 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 11 - 20:11

laboratorinis darbas: su originaliom kaladem nuvaziavau >50 k. km, kai susidevejo kazkurios is ju. suportas vaixciojo preciziskai, naobettaciau kalades dyla nelygiai. priejau morales, kad po 25 k km reik pakeist pusem. alternoj zadejo, kad ~50 kkm iveixiu, betgivatgi po ~30 kkm viena dalis kaladeliu buvo visai suvaryta. galima traktuoti, kad ~ 30 kkm ir uzteko. Zibinta meistriux (del to galiu pasidzeugt, kad takart buvau zibinte) konteinery paknises rado tinkancius pusetinus boschus ir igrudo toj nedylancioj pusej. dylancioj - gerasias ferodo puses. procentaliai ferodo kelias yr ~40 proc trumpesnis. stabdymo efekta vertinciau lygiaverciai. vat kainu daba tik neprisimenu. bet bijau, kad ce butu branguoliu originalu pirkimo pateisinimas :unsure:
  • 0

#9 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 balandžio 11 - 20:25

Kurios ce ferodo? As pirkausi paprastos gatviniu serijos, te jie kazkaip 2 kataloge turi bet sandely tik vienas, minkstesnes, berods zalioj dezutej ziuresiu kas bus :) tada alternoj as te viska ir susipirkau - QH diskus, ferodo kalades, cempiono zvaklaidzius ir baisiai gera cempiono valytuva vairuotojo pusei, su krutu spoileriu!
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#10 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 balandžio 11 - 20:36

procentaliai ferodo kelias yr ~40 proc trumpesnis.

Nors pojuciai yra labai subjektyvus, vistik man rods, jog gamyklines kalades su diskais stabde geriau (jautriau reaguodavo, lyg ir maziau jegos ant pedaliaus reikejo) nei Ferodo is Alternos. Nors kita vertus, lygiai taip pat mirtinai stoja "dybom"....neprisisege galiniai keleiviai isimontuoja i priekines sedynes :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#11 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 11 - 22:55

mano kazkokios juokingos ferodo pasitaike, netgi kryptines. stabdymas gal net ir geresnis uz originalu. nu, bent jau neblogesnis. gal, aroone, rimtai turi kokia kita kategorija? :unsure: kita karta reix palyginti vertes BTW - a1 ziurejau FeBi sarnyru (l. recomended firma) kainas, nu tai jos niekuo nesiskiria nuo zibintiniu. tokios pat klaikios. vat. BTAW gal kas turit/ zinot kur guli suvartoti 306/partneriaus priekiniai majatnykai su sarnyrais, etc.? ieskau ir nesiu restauruot :unsure: :(
  • 0

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 balandžio 12 - 00:52

gal, aroone, rimtai turi kokia kita kategorija? :unsure:

Kai rinkausi, tikrinausi Ferodo kataloginius numerius su numeriais elcats.ru. Diskai is Ferodo katalogo maniskiam bolidui buvo vieninteliai ir kastavo gal tik 20% pigiau nei orginalai (vuo radau....122$ vs 164$), kai tuo tarpu kalades buvo pacios pigiausios (pagal kataloginius numerius tinka vos ne visiems 406'iems). Ferodo kataloge buvo trys pozicijos. Elcats.ru, Ferodo kaladems, sako: 65$, 103$ (sport brake pads) bei 127$. Orginalai - 108$. Tsakant...
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 01:30

oij taip negalima lyginti ... gi kitos sąveikaujančios dalys jau nebenaujos... :unsure: pamąstymui: "x" - naujos kaladės; ="y" - kaladzių susidevėjimo intervalas: 1) x + kitos dalys - senos = y; 2) x + nauji diskai + kitos dalys - senos = y; 3) x + nauji diskai + nauji suportai + kitos dalys - senos = y; ... 4) x + nauji diskai + nauji suportai + nauji st. vamzdeliai + naujas stabdžių skystis = y;
  • 0

#14 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2005 balandžio 12 - 10:22

oij taip negalima lyginti ... gi kitos sąveikaujančios dalys jau nebenaujos... :unsure:

pamąstymui: "x" - naujos kaladės; ="y" - kaladzių susidevėjimo intervalas:
1) x + kitos dalys - senos = y;
2) x + nauji diskai + kitos dalys - senos = y;
3) x + nauji diskai + nauji suportai + kitos dalys - senos = y;
...
4) x + nauji diskai + nauji suportai + nauji st. vamzdeliai + naujas stabdžių skystis = y;

ka?
  • 0

206


#15 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:15

aha. isspresk lygtis. as keisdamas kalades nusitekinau diskus. tai kaip ir x=y, ane? su naujais suportais efekc tas pac, kaip ir su senais (jeigu po 3 metu pasidaro seni).
  • 0

#16 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:20

sita biskeli atsiprasau ale noriu isiterpt su savo klausimu i ta pacia tema. gal kas zino koki pigesni sprendima nei pirkt zibinte stabdziu bugna, kurio vieno kaina te yr apie 350 Lt. Pas mane vienas bugnas turi matyt ovalo forma ir pasukus rata matosi ir stabdant jauciasi. bandziau kreiptis i locHhead stumdytojus, tai tie isvis akis isverte i mane ziuri, atseit p406 1.9 <98 ner bugnu tik diskai. dekui uz patarimus is anksto
  • 0

#17 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:26

nesiginciju ... bet mano praktika šneka kitaip ir nematau jokio noro kažką įrodinėti ...
  • 0

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:43

bandziau kreiptis i locHhead stumdytojus, tai tie isvis akis isverte i mane ziuri, atseit p406 1.9 <98 ner bugnu tik diskai.
dekui uz patarimus is anksto

pabandyk in Alterna paskambyt. Maniskiam jie pr.st.disku neturejo, bet maloniai sutiko atvezti.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 balandžio 12 - 15:46

bandziau kreiptis i locHhead stumdytojus, tai tie isvis akis isverte i mane ziuri, atseit p406 1.9 <98 ner bugnu tik diskai.
dekui uz patarimus is anksto

pabandyk in Alterna paskambyt. Maniskiam jie pr.st.disku neturejo, bet maloniai sutiko atvezti.

paskambyjau, ale neturi, tai kas dar lieka be sroto
  • 0

#20 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 18:35

tanagra - "Brembo" ....ir t.t.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0