Peršokti prie turinio


Uzkniso ABS


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 30 - 16:28

visiskai ne v temy... :ph34r:

o nx stabdziai ishvis reikalingi?.. mano kukliu supratimu, abs buvo sugalvintas tam, kad extremalioj situacijoje, tu dar sugebetum ne tik masina ishlaikyti ant kelio (kas uzsiblokavus stabdziams sunkiai pavyksta), bet ier ishmanevruot...

o lektuvams.. jiems stabdziai tik ant zemes reikalingi... peuget 306 sugebejimu pakilti kiek atsimenu nepasizymi...
  • 0

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 kovo 30 - 17:09

visiskai ne v temy... :ph34r:

Sakai? Jeigu atsidūrei griovy, tai čia ne ABS ar stabdžių problema, o kažkas negerai su galva. ABS paprastai suveikia tik kritiniu atveju, o normaliai važinėjant jis paprasčiausiai nedirba. Jeigu tavo važinėjimas toks, kad kiekvienas pastabdymas palydimas ABS sudirbimu, tai aš tau ir sakau, kad ne tą aparatą pasirinkai
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 30 - 17:10

Nesvarbu, marazmas gavos is sitos diskusijos, rakinam velniop :lol:
  • 0

#24 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2005 kovo 30 - 20:05

Nesvarbu, marazmas gavos is sitos diskusijos, rakinam velniop :lol:

na nesimusham, nesimusham ;)


o pats pabandyk stabdyti sakykim dvejais ratais budamas ant asfalto, o kitais dviem ant zvyro/sniego. Dar butu gerai kad posukyje tas vyktu :) STIPRIAI stabdyti. su ABS/be ABS - manau klausimu neturetu po to kilti kam reikalingas tas ABS

:beer:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#25 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 12:48

Nesvarbu, marazmas gavos is sitos diskusijos, rakinam velniop :lol:

Grieztokai tu cia biski :)
  • 0

#26 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 13:55

Grieztokai tu cia biski :)

Ne, as ne grieztas - as svelnus :rolleyes: , tik stengiaus bishki ironijos mestelti, o gavosi kazkoks groteskas :lol:
  • 0

#27 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 15:33

Jei gerai pamenu, @utosai kazkada del to diskutavo. Buvo prieita isvada: su ABS stabdymo kelias ilgesnis, taciau manevringumas-nepalyginamai geresnis. Viskas.:)
  • 0

#28 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 15:47

Jei gerai pamenu, @utosai kazkada del to diskutavo. Buvo prieita isvada: su ABS stabdymo kelias ilgesnis, taciau manevringumas-nepalyginamai geresnis.
Viskas.:)

:beer:

viskan suprantau, ramus kaip avyte lieku su ABS saugikliu :lol:

Protas nugalejo !!! :P
  • 0

#29 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 15:57

Mane ABS ant žvyrkelio irgi labai nervindavo, pastoviai pralėkdavau keliuką, į kurį man reikdavo įsukti. Čia, aišku, mano smegeninės problema, bet kaip ten bebūtų be ABS į keliuką pataikydavau.

Šį pranešimą redagavo SAR: 2005 balandžio 01 - 15:58

  • 0

#30 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 16:00

Mane ABS ant žvyrkelio irgi labai nervindavo, pastoviai pralėkdavau keliuką, į kurį man reikdavo įsukti. Čia, aišku, mano smegeninės problema, bet kaip ten bebūtų be ABS į keliuką pataikydavau.

Cia matyt musu savimone zema, pratusi prie ivairaus plauko ziguli ir moksvic, nu dar ascona :) jeigu pasiteisino ABS naudingumo tendencija ir jis iki siolei statomas, kad ir i pacias naujausias tackas, tai matyt ne kvailas daikc...? Blogiausiu atveju galima rucnyka rauti :blink:
  • 0

#31 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 16:03

nors teko girdeti, kad amerikonai nelabai draugauja su ABS ir ne viena tacka is amerikes parplaukus yra be ABS
  • 0

#32 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 16:37

nors teko girdeti, kad amerikonai nelabai draugauja su ABS ir ne viena tacka is amerikes parplaukus yra be ABS

Na cia gal ir ne i tema ivielinai, nes pas amerikiecius, kad ir nuliovos masinos yra pigios, bo viduj 4 taburetes ir vadzios - jau tokia bazine iranga kad... :blink:
  • 0

#33 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 16:51

Cia matyt musu savimone zema, pratusi prie ivairaus plauko ziguli ir moksvic, nu dar ascona :) jeigu pasiteisino ABS naudingumo tendencija ir jis iki siolei statomas, kad ir i pacias naujausias tackas, tai matyt ne kvailas daikc...? Blogiausiu atveju galima rucnyka rauti :blink:

ABS dedamas todėl, kad pasiteisina ant asfalto.
Dėl rūčnyko - ten tokia keista vieta: gana staigus posūkis, ant kurio gazo numesti negalima, o po to už kokio 100 m. tas keliukas, pabandyk tu rankinį prie 150 km/h užtraukti....
  • 0

#34 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 17:01

As ne tik nebandysiu rankinio traukt, bet ir zvyrkeliu 150 kmph valint - kamikadzius tu :wacko:
  • 0

#35 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 17:26

pries vaziuodami butinai padarykit rezervacija firmoje "TRUKUSI STYGA" :ph34r:
  • 0

#36 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2005 balandžio 01 - 20:10

nors teko girdeti, kad amerikonai nelabai draugauja su ABS ir ne viena tacka is amerikes parplaukus yra be ABS

na uzh viska reikia moketi, o tului amerikonui greichiausiai svarbiau yra kondishke/power windows'ai/cup holderiai nei tokie dalykaip kaip ABS/airbag ir t.t.

na bent jau seniau taip buvo... :)
kita vertus - kita vairavimo kultura - ant 150 zhvyrkeliais nelabai kas laksto :)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0