Peršokti prie turinio


variklio temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 09:31

sveiki, kazkaip pradeda kelti rupesciu variklio kaitimas, ventiliatoriai turi dirbti ir dirbti.. zodziu vandens temperatura pastoviai rodo apie 92 (ar panashiai) ir, kas blogiausiai, tepalas taip pat laikosi apie 90 laipsniu.. Kur beda gali buti ir ar aplamai cia beda ? ishvaziavus ish miesto viskas tampa normalu (turbut) vanduo apie 70 - 80, tepalas 60 -70.. Ar taip ir turi buti ar tureciau reaguot ir grustis i servisa ?? tiesa variklis 3.0, 92 metu gimimo..
  • 0

#2 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 balandžio 12 - 09:42

sveikas, pirmas dalykas, kurį tikrinčiau/pakeisčiau - būtų termostatas. Dėl jo sutrikusio atsidarinėjimo/užsidarinėjimo auš. skysčio , o kartu ir variklio temperatūra nėra pastovi. :blink: Nemuškit, jei nusišnekėjau... :wacko:
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#3 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 balandžio 12 - 09:44

sveiki,
kazkaip pradeda kelti rupesciu variklio kaitimas, ventiliatoriai turi dirbti ir dirbti..
zodziu vandens temperatura pastoviai rodo apie 92 (ar panashiai) ir, kas blogiausiai, tepalas taip pat laikosi apie 90 laipsniu.. Kur beda gali buti ir ar aplamai cia beda ? ishvaziavus ish miesto viskas tampa normalu (turbut) vanduo apie 70 - 80, tepalas 60 -70.. Ar taip ir turi buti ar tureciau reaguot ir grustis i servisa ??
tiesa variklis 3.0, 92 metu gimimo..

koki tepala esi ipyles? kai pas mane buvo mineralinis supiltas, budavo kad tepalas irgi ikaisdavo iki 90 laipsniu. O variklio temp yra normali.
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#4 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 balandžio 12 - 09:58

Kazkas su tokiais paciais simptomais ir su 605 po Zibinta malesi pirmadieni...
  • 0

#5 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2005 balandžio 12 - 10:15

Patikrink ausinimo skyscio bakelio dangcio sandaruma - jei prie karsto variklio apsimovus stora pirstine ir atsukus dangteli neisgirsi pshshshsh tada pasikeisk dangteli ir whiskas bus gerai :beer: p.s. galbut ir ne tai, taciau kiekvienas pasakoja apie problema su kuria pats susidures. Pas many butent tokia beda buvo p.p.s. ausinimo skystis nedingineja?
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#6 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 10:36

del tepalo temperaturos nesijaudinciau, 90celcijaus normaliai gera. del ausinimos kyscio irgi nesakyciau, kad tagedija. bet matyt visgi kazkas netaip: termostatas, radiatorius, pletimosi bakelio dangtelis, vamzdziai.
  • 0

#7 Svečias_Baubas_*

Svečias_Baubas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 11:23

zodziu vandens temperatura pastoviai rodo apie 92 (ar panashiai) ir, kas blogiausiai, tepalas taip pat laikosi apie 90 laipsniu.. Kur beda gali buti ir ar aplamai cia beda ?

Kur tu matai problema? Variklio ausinimo skyscio darbine temperatura pilnai gali buti 92. Cia nuo termostato priklauso. Va jei iki 100 kils, tada panika kelk...
Tepalo temperatura, manau irgi normali....
  • 0

#8 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 11:28

sveiki,
kazkaip pradeda kelti rupesciu variklio kaitimas, ventiliatoriai turi dirbti ir dirbti..
zodziu vandens temperatura pastoviai rodo apie 92 (ar panashiai) ir, kas blogiausiai, tepalas taip pat laikosi apie 90 laipsniu.. Kur beda gali buti ir ar aplamai cia beda ? ishvaziavus ish miesto viskas tampa normalu (turbut) vanduo apie 70 - 80, tepalas 60 -70.. Ar taip ir turi buti ar tureciau reaguot ir grustis i servisa ??
tiesa variklis 3.0, 92 metu gimimo..

koki tepala esi ipyles? kai pas mane buvo mineralinis supiltas, budavo kad tepalas irgi ikaisdavo iki 90 laipsniu. O variklio temp yra normali.

pilu castroli magnetic-a...
dar kartais ishtraukes tepalo matuokle randu tepalo iki puses matuokles...
  • 0

#9 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 11:30

Patikrink ausinimo skyscio bakelio dangcio sandaruma - jei prie karsto variklio apsimovus stora pirstine ir atsukus dangteli neisgirsi pshshshsh tada pasikeisk dangteli ir whiskas bus gerai :beer:

p.s. galbut ir ne tai, taciau kiekvienas pasakoja apie problema su kuria pats susidures. Pas many butent tokia beda buvo

p.p.s. ausinimo skystis nedingineja?

nu dingineja po truputi, bet dangteli atsukus shnypscia ir tashko kaip turi buti..
tai man reik ta dangteli tik pakeist ?
  • 0

#10 Svečias_xamas_*

Svečias_xamas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 12:41

Viskas normaliai, mano amzina atilsi 24v tas pats buvo. Vasara gerai pavaziavus teplas 130-140 pasiekdavo. Ausinimo temp pastoviai 100 budavo, bet kadangi taciau spaudimas ausinimo sistemoje yra nemazas tai jis nevirdavo. Man servisas liepe nesijaudint, tai taip ir padariau. O pas pugus su paprastais V6 tepalo temp rodo? Xm kazkodel tik 24v turejo toki pribumbasa...
  • 0

#11 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:39

manau viskas ten normaliai. malantis visa diena mieste tiek tepalas tiek vanduot apie 90 buna trasoje vanduo 85-87 trasoje tepalas iki 80
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#12 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 balandžio 12 - 13:54

pilu castroli magnetic-a...
dar kartais ishtraukes tepalo matuokle randu tepalo iki puses matuokles...

man pavadinimas nieko nesako, ar tai mineralinis?

Sakau, kai pas mane buvo supiltas mineralinis, tepalo temp kildavo jomajo, ir net raudona lampacka uzsidegdavo, spidometre tepalo lygio matuoklis rodydavo puse, pamatuodavau su matuokliu net puses nerodydavo. Kai keiciau tepalus, isbego max 3 litrai. daba susipyliau vel pusiau sintetinius, tai viskas yra normalei, niek snekyla nieks nekaista.
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#13 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 14:20

Ieskai slieku ten kur ju nera, normalios tos temperaturos, kai virs 100 bus visuomet - tada jaudinkis. P.S pas mane tokios pat temperaturos, bet ventiliatorius isijungia tik kai buna daugiau nei 100... Tarp kitko - jis veikia netgi uzgesinus masina, kogero kol atsaldo iki tam tikros temperaturos. :ph34r:
  • 0

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 balandžio 12 - 15:02

Tarp kitko - jis veikia netgi uzgesinus masina...

... kaip ir visose kitose mašinose... :D


tai man reik ta dangteli tik pakeist ?


Na jei daro "pšššš" ty aš jo nekeisčiau... :unsure:
  • 0

#15 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 15:06

Ieskai slieku ten kur ju nera, normalios tos temperaturos, kai virs 100 bus visuomet - tada jaudinkis.

P.S pas mane tokios pat temperaturos, bet ventiliatorius isijungia tik kai buna daugiau nei 100... Tarp kitko - jis veikia netgi uzgesinus masina, kogero kol atsaldo iki tam tikros temperaturos.  :ph34r:

:blink: Pas mane uzgesinus masina ir ventiliatorius issijungia. Kazkas ne taip ?

Šį pranešimą redagavo Minde 605: 2005 balandžio 12 - 15:06

  • 0

#16 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 balandžio 12 - 16:06

... kaip ir visose kitose mašinose... :D




Na jei daro "pšššš" ty aš jo nekeisčiau... :unsure:

Kad tokis dalykas yra tik OOOO tai zinojau, bet kad visose tai ne...
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#17 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 balandžio 12 - 16:09

Kad tokis dalykas yra tik OOOO tai zinojau, bet kad visose tai ne...

Žinok automobilius ne OOOO sugalvojo...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#18 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 16:50

pilu castroli magnetic-a...
dar kartais ishtraukes tepalo matuokle randu tepalo iki puses matuokles...

man pavadinimas nieko nesako, ar tai mineralinis?

Sakau, kai pas mane buvo supiltas mineralinis, tepalo temp kildavo jomajo, ir net raudona lampacka uzsidegdavo, spidometre tepalo lygio matuoklis rodydavo puse, pamatuodavau su matuokliu net puses nerodydavo. Kai keiciau tepalus, isbego max 3 litrai. daba susipyliau vel pusiau sintetinius, tai viskas yra normalei, niek snekyla nieks nekaista.

ten pilnai sintetinis, jo litras kainuoja apie 30 lt..
  • 0

#19 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 16:52

Ieskai slieku ten kur ju nera, normalios tos temperaturos, kai virs 100 bus visuomet - tada jaudinkis.

P.S pas mane tokios pat temperaturos, bet ventiliatorius isijungia tik kai buna daugiau nei 100... Tarp kitko - jis veikia netgi uzgesinus masina, kogero kol atsaldo iki tam tikros temperaturos. :ph34r:

man ishjungus degima ishsijungia ir ventiliatoriai..
cia normalu ?
  • 0

#20 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 12 - 19:15

Va ir prasideda sliekai, cia jau problema :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0