Peršokti prie turinio


Gal kas zino gerus meistrus Klaipedoje?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 Svečias_Egis777_*

Svečias_Egis777_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 27 - 18:32

Sveiki, gal kas galetu rekomenduoti gerus meistriukus paskirstymo dirzelio pakeitimui Klaipedoje. Automobilis Peugeot 405 1.6. Aciu.
  • 0

#2 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 27 - 19:28

Sveiki, gal kas galetu rekomenduoti gerus meistriukus paskirstymo dirzelio pakeitimui Klaipedoje. Automobilis Peugeot 405 1.6. Aciu.

868673052 tomas. kas su varikliais, tai tikrai savo darba puikiai ismano... ir palyginus nedaug plesia... pasiskambink susitarsit del laiko, nes pas ji eiles neretai buna. :beer: :beer:
  • 0

#3 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 27 - 20:52

868673052 tomas

Oba! :) Ir tu pas jį remontuojies?
Jo šitas gerai daro, o jei kažko nesugebės tai sąžiningai pasakys. Savas bičas.
:beer:
  • 0

#4 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 01:57

Oba! :) Ir tu pas jį remontuojies?
Jo šitas gerai daro, o jei kažko nesugebės tai sąžiningai pasakys. Savas bičas.
:beer:

:) pasitaiko... siaip tai jis is tikruju maladec. jei reik kokiu detaliu - pats nuperka ir pigiau nei siulo servisai... tuo isitikinau... siaip ir labai gerai padaro!

ir hebrike tenais prikolna :lol: :lol: nepraleis progos pasitycioti... xexe aisku ne is blogosios puses... :beer: :beer:

o del to, kad jei nesugebes ir saziningai pasakys, tai jau tikrai, nes mane ne karta yra kitur nusiuntes ir puikiai sutvarko... siaip COOL :beer: :beer: :beer:
  • 0

#5 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 balandžio 28 - 09:48

Reikes artimiausiu metu nulekt patikrint kaip ten darbuojas :D Kaip tik jau susikaupe keletas remonto darbu tai bus proga nuvaziuot :rolleyes:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#6 Svečias_Egis777_*

Svečias_Egis777_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 10:48

868673052 tomas. kas su varikliais, tai tikrai savo darba puikiai ismano... ir palyginus nedaug plesia... pasiskambink susitarsit del laiko, nes pas ji eiles neretai buna. :beer: :beer:

Aciu, lieku skolingas :rolleyes:
  • 0

#7 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 balandžio 28 - 11:00

Aciu, lieku skolingas :rolleyes:

Tai gal ir i Klaipedieciu meet'a atleksi? :rolleyes: B)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#8 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 12:55

ir hebrike tenais prikolna :lol: :lol: nepraleis progos pasitycioti... xexe aisku ne is blogosios puses... :beer: :beer:

Aha, ypač Algis... :D Pastoviai sako "O! Peugeotas (sako taip, kaip rasosi :)) atvaziavo!"
Šiaip tai Tomas nuo pat pradžios mano pugą prižiūri. Nors labai jau senokai lankiausi pas jį... :)
  • 0

#9 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 13:18

Aha, ypač Algis... :D Pastoviai sako "O! Peugeotas (sako taip, kaip rasosi :)) atvaziavo!"
Šiaip tai Tomas nuo pat pradžios mano pugą prižiūri. Nors labai jau senokai lankiausi pas jį... :)

Eij, o kokioj cia vietoj Tomas randasi?
  • 0

#10 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 14:31

Eij, o kokioj cia vietoj Tomas randasi?

Prie "Klaipėdos energijos". Ten kur yra automatinė "Mažeikių naftos" degalinė. Tai už jos, garažuose. Bet negalvok, kad ten chebra dišovai skardiniame garaže dirba. Jie ten gražiai susitvarkę, net rankas plauna... :lol:
  • 0

#11 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 balandžio 28 - 15:33

Prie "Klaipėdos energijos". Ten kur yra automatinė "Mažeikių naftos" degalinė. Tai už jos, garažuose. Bet negalvok, kad ten chebra dišovai skardiniame garaže dirba. Jie ten gražiai susitvarkę, net rankas plauna... :lol:

nu reiks uzsukt, nes tikrai manau TA is pirmo karto nepraeisiu :unsure: :blush:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#12 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 16:11

Aciu, lieku skolingas :rolleyes:

tai taip taip :D

:beer: :beer:
  • 0

#13 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 16:15

Aha, ypač Algis... :D Pastoviai sako "O! Peugeotas (sako taip, kaip rasosi :)) atvaziavo!"
Šiaip tai Tomas nuo pat pradžios mano pugą prižiūri. Nors labai jau senokai lankiausi pas jį... :)

as dar pasata kai turejau vezdavau pas ji... :lol: :lol:
o mano peziuka jis pats pirmas pamate... nes kai tik susitikau su pardaveju, - virmu taikiniu i silutes plenta (garaziukus) :D xexe

ir siaip kai tik kokie klausymai, lekiu pas ji...
  • 0

#14 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 16:18

Prie "Klaipėdos energijos". Ten kur yra automatinė "Mažeikių naftos" degalinė. Tai už jos, garažuose. Bet negalvok, kad ten chebra dišovai skardiniame garaže dirba. Jie ten gražiai susitvarkę, net rankas plauna... :lol:

silutes plente priesais baze link mazeikiu naftos zvirkeliu per gelezinkeliu begius... tik ivaziavus i garazus, po kaire i pati gala... berods 2 ar trecias garazas nuo galo... kairej pusej. :D
  • 0

#15 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 16:25

Aha, ypač Algis... :D Pastoviai sako "O! Peugeotas (sako taip, kaip rasosi :)) atvaziavo!"
Šiaip tai Tomas nuo pat pradžios mano pugą prižiūri. Nors labai jau senokai lankiausi pas jį... :)

gedzila, jei neklystu, tu pas ji buvai kazkur vasario menesi... +-, nes as kazkur tokiu laiku buvau gaves saibas is draudimo ir maciau pas toma pezuka ant duobes... kartais tenais ne tavo buvo??? :)
  • 0

#16 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 28 - 16:35

gedzila, jei neklystu, tu pas ji buvai kazkur vasario menesi... +-, nes as kazkur tokiu laiku buvau gaves saibas is draudimo ir maciau pas toma pezuka ant duobes... kartais tenais ne tavo buvo??? :)

Kad ne... Aš berods šiais metais pas jį dar nesilankiau, pug'as neserga. :) Nu neskaitant, kai automatas subyrėjo. Bet prie šitos problemos Tomas nedrįso kišti nagų, tik nukreipė kur. :)
  • 0

#17 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 14:50

Prie "Klaipėdos energijos". Ten kur yra automatinė "Mažeikių naftos" degalinė. Tai už jos, garažuose. Bet negalvok, kad ten chebra dišovai skardiniame garaže dirba. Jie ten gražiai susitvarkę, net rankas plauna... :lol:

Esu ten buves. Ten rods 3 ar 4 garazai sujungti. Man tame garaze nurode ne Toma, o Roma , ta vyresni meistra. O tu PEUGEOT tai jie labai krartosi, bent jau man tai labai jau nenoriai ziurejo. Po mano pirmojo apsilankymo jie nepaliko labai gero priemimo ivaizdzio. Bet jie ten tik su elektrine dalimi uzsiimineje man taip atrodo :blink:
  • 0

#18 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 balandžio 29 - 15:34

Esu ten buves. Ten rods 3 ar 4 garazai sujungti. Man tame garaze nurode ne Toma, o Roma , ta vyresni meistra. O tu PEUGEOT tai jie labai krartosi, bent jau man tai labai jau nenoriai ziurejo. Po mano pirmojo apsilankymo jie nepaliko labai gero priemimo ivaizdzio. Bet jie ten tik su elektrine dalimi uzsiimineje man taip atrodo :blink:

ten yra ir elektrikai per keturis garazus, gal tu ne apie ta pati meistriuka kalbi?
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#19 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 15:43

ten yra ir elektrikai per keturis garazus, gal tu ne apie ta pati meistriuka kalbi?

Gal?
  • 0

#20 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 30 - 16:19

Gal?

Ne apie tą... :) Ten viena eile toliau yra elektronščikai. Tu pas juos buvai. :) Esu pas juos buvęs, tai priėmimas neypatingai šiltas, bet padarė ką reikia.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0