Jump to content


Susitikimai Vilniuje!


  • Please log in to reply
3248 replies to this topic

#2881 deph

deph
  • Senbuviai
  • posts 196
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:407SW 2,0 HDI APD

Posted 2014 April 17 - 14:32

O tai i mada kasnors siandien atvyks?
  • 0

#2882 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2014 April 17 - 14:45

Tai šiandien tiksliai žinau, kad nemažai klubiečių bus Saulės kliošo koncerte prie energetikos muziejaus(ir aš ten būsiu..alų midų gersiu.. per burną varvės, burnoj neturėsiu. Ar kažkaip panašiai:)) R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#2883 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 17 - 15:18

Tai šiandien tiksliai žinau, kad nemažai klubiečių bus Saulės kliošo koncerte prie energetikos muziejaus(ir aš ten būsiu..alų midų gersiu.. per burną varvės, burnoj neturėsiu. Ar kažkaip panašiai:))

R

A6 irgi eisiu prie kliošo per burną putą pervarvint :P
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2884 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 22 - 21:35

Sveiki visi, Atšilo oras, pakilo noras tsakant...mano siūlymas šiam meetui būtų toks: susimatom 19 val. madoj ir tada apsirūpinam visais reikalais (alutis, dešrytės) ir palekiam iki kokios kernavės pasikurt laužiuką arba kur link trakų (žodžiu atviri pasiūlymams aplink Vilnių). Reiktų aišku pasirūpestent šašlykine dėl viso pikto ir pundeliu malkų ar anglių :) Laukiu komentarų ir planuojančių dalyvaut
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2885 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2014 April 22 - 21:54

Sveiki visi,

Atšilo oras, pakilo noras tsakant...mano siūlymas šiam meetui būtų toks: susimatom 19 val. madoj ir tada apsirūpinam visais reikalais (alutis, dešrytės) ir palekiam iki kokios kernavės pasikurt laužiuką arba kur link trakų (žodžiu atviri pasiūlymams aplink Vilnių). Reiktų aišku pasirūpestent šašlykine dėl viso pikto ir pundeliu malkų ar anglių :)

Laukiu komentarų ir planuojančių dalyvaut

susirinkimas,parda,maist rinkimasis,vaziavimas,vietos ieškojimas....geriausiu atveju vietoje apie 21 val. reiktu gal laika susitikimo paankstint arba forume aptart vaziavima.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#2886 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2014 April 23 - 07:14

pritariu Keniui

Edited by Marcin, 2014 April 23 - 07:14.

  • 0

#2887 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2014 April 23 - 07:49

pritariu abiems. Realiai su dabartinem sutemom ir vesa, kuri ateina po ju, reiktu 19 val jau pradet kept mesyte. Siulyciau visiems pasirupinti reikiamomis priemonemis, ir isjudet kokia 18:00. Pas mus yra 2-3 laisvos vietos jei kam prireiktu.. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#2888 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 23 - 08:28

pritariu abiems. Realiai su dabartinem sutemom ir vesa, kuri ateina po ju, reiktu 19 val jau pradet kept mesyte. Siulyciau visiems pasirupinti reikiamomis priemonemis, ir isjudet kokia 18:00. Pas mus yra 2-3 laisvos vietos jei kam prireiktu..

R

Išjudėt ankščiau ir man tinka. nu tai oki 18 val. renkamės madoj su priedais ir judam. Pas mane yra 3 laisvos vietos arba aš galiu prie ko nonc prisijungt
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2889 Bosas

Bosas
  • Senbuviai
  • posts 84
  • Vieta:Vilnius, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2014 April 23 - 10:33

Jei man viskas pasiseks, tai aš prisijungsiu ir pasiūlysiu vieną mintį, tačiau nenoriu anksčiau laiko reikštis.
  • 0
Burn your tires, not your soul... :pug:

#2890 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2014 April 23 - 10:54

Aš 50/50. Nieko nežadu, nieko negarantuoju.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#2891 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 23 - 19:49

Jei man viskas pasiseks, tai aš prisijungsiu ir pasiūlysiu vieną mintį, tačiau nenoriu anksčiau laiko reikštis.

pasidalink savo mintimis su manim ir prižadu tada visi žinos :D
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2892 Peugeot 406 Coupe

Peugeot 406 Coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 11
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2014 April 23 - 22:13

Sveiki. esu naujokas ir vis noriu pakliut i susitikima koki. taip supratau, jog ryt kazkur judesit. as iki 18.00 mazdaug dirbsiu tai noreciau konkreciau suzinot, kur galutinis taskas susitikimo? gal net kas galetu tiesiog sms'u pranest?
  • 0
Peugeot 406 Coupe 2.0l, 1999m. 99kW Benz/dujos

#2893 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • posts 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Posted 2014 April 24 - 07:59

Kilo keletas klausimu, kas tures saslykine, kas paims groteles ar iesmus, malkas ir ect. Maista perkames kaip supratau atskirai ir patys. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#2894 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • posts 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Posted 2014 April 24 - 08:23

Hmm, priklausys nuo to, kiek ilgai ten uzsibusit, gal spesiu ir as atlekt. Kyp in tac su kuo nors.
  • 0

#2895 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 24 - 16:06

Hmm, priklausys nuo to, kiek ilgai ten uzsibusit, gal spesiu ir as atlekt. Kyp in tac su kuo nors.

Liekam prie plano 18 val. Mados aikštelė. Geriaus, kad visi jau būtumėt apsirūpinę alum ir užkandžiais. Šalšlykinės nebus, neplanuokit kepamų produktų
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2896 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 29 - 12:46

Laba visi, Šis ketvirtadienis, kaip ir oficialiai laikomas DARBO liaudies (nedarbo diena) ir mūsų tradicinis susimatymas Agotos gryčioj. Bet kadangi mus visi myli ir tai yra laisvadienis, orų prognozės fantastinės, gal pabandom atidaryti tikrajį dešrelių kepimo sezoną. Galėtume pradėti kokią 16 val. ir baigti kaip kultūringi piliečiai :) Dabar aktualūs klausimai: 1. Bosai praeitą savaitę tu turėjai super duper idėją savo sodą. Gal galima jį išbandyti ir aplankyti šį ketvirtadienį? 2. Ar visiem tinka pradžia 16 val.? 3. Nuo Boso atsakymo priklausys susitikimo vieta ir papildomi reikmenys. Taip, kad Tomai laukiam tavo YES Aktyviai komentuojam ir blevyzgojam :)
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2897 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 29 - 12:59

Idėja Nr. II

Jei kas nenori gegužės pirmos dienos prastumti veltui ir bergzdžiai, tai yra pasiūlymas kitai idėjai:
apie 11 - 12 val. nuvykti į Neries regioninį parką iki Velniakampio stovyklavietės, neskubant padaryti kojų makštelę ir apeiti pažintiniu taku.
Po žygio pėstute apie 16 val. veniakampio stovyklavietėje pasikurti laužiuką ir išsikepti šašlykiukus, dešrytes ir pasidžiaugti gražia gamta ir komapanija.
Plačiau apie žygį: http://neriesparkas.lt/?id=143&l=1

Kas nenorėtų dalyvauti pirmoje dalyje, galėtų tiesiai prisijungti prie II-os.


Tai dabar laukiu aktyvių komentarų dėl dalyvavimo ir kuri idėja labiau tenkintų :)

Parašykit kas planuojat dalyvaut
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2898 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2014 April 29 - 13:09

Patikslinsiu dėl Idėjos Nr. II - čia nebus "pasivaikščiojimas pažintiniu taku", o panašiau į "išlikimo žaidimą", kuriam reikės šiek tiek pasiruošimo ir nusiteikimo. Būtini patogūs batai, kuriais eisit kiaurai mišku, kalnais, krūmais, taip pat apranga brautis pro brūzgynus ir nusiteikimas, kad jei netyčia nepasiseks sėkmingai pereit upelio - likusią dalį teks pabaigt prisemtais batais. :) Bet pamatyti vaizdai ir patirti įspūdžiai galiu garantuot - išliks ilgam. :good:
  • 0

#2899 rassut

rassut
  • Moderatoriai
  • posts 51
  • Automobilis:Peugeot 206

Posted 2014 April 30 - 10:07

Patikslinsiu dėl Idėjos Nr. II - čia nebus "pasivaikščiojimas pažintiniu taku", o panašiau į "išlikimo žaidimą", kuriam reikės šiek tiek pasiruošimo ir nusiteikimo. Būtini patogūs batai, kuriais eisit kiaurai mišku, kalnais, krūmais, taip pat apranga brautis pro brūzgynus ir nusiteikimas, kad jei netyčia nepasiseks sėkmingai pereit upelio - likusią dalį teks pabaigt prisemtais batais. :) Bet pamatyti vaizdai ir patirti įspūdžiai galiu garantuot - išliks ilgam. :good:

Tai čia tą tylą suprast, kad visi kas sau?
  • 0

Jūs kaip norit, o aš savam stiliuj :)


#2900 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2014 April 30 - 10:17

as pass ... sorry
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users