Peršokti prie turinio


Karstas nesiveda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 23 - 20:12

kas per xuijne?
  • 0

#2 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2005 gegužės 24 - 02:00

pas many ant scirocco buvo trukes greiciu dezes dangtis per kuri lygtais mase eina ir tame beda buvo bet pas many starterio nesukdavo, t.y. mase buvo l. silpna
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#3 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 02:29

pas mane irgi ta pati x......:(
  • 0

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gegužės 24 - 10:07

Dujos yra? :lol: :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 10:36

joa:) galvoji del duju gali but? ne del elektros?
  • 0

#6 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 11:37

Vo chia tai geras, chia ka - liga: pas mani, jei ausinimo skystis isyla virs 80'C (isijungia ventiliatorius), tai varikli uzgesinus, starterio nesuka, kol nenukrinta tenperatura zemiau 80'C ribos. Kami problema???
  • 0

#7 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 12:02

Darka nera:)
  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 12:02

p.s. apmelavau...sutapimas tiesiog buva..pasirodo jog komutatoriaus fishke ishsshoko is savo vietos ir nesivede:) pajudinau pyst kai saldainis.
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gegužės 24 - 12:17

O aš vakar apie XSi pasitupinėjau, rezultate vėl vedasi ir pastebimai smagesnis pasidarė :rolleyes: . Nu dar keletas niuansų ir bus visai liuks. p.s. blemba kai kuriems meistrams už "patobulinimus" reikia ne tik rankas bet ir kojas nukapot :angry:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 24 - 21:22

pas bichiuka buvo tas pats variants :) jo problemos baigesi pasikeitus zhvakes :)) hebra gal nebeprizhiurit zhvakiu?? :) apleidot pugute? :) kodel mano kuriasi belekaip?
  • 0

#11 Vineris

Vineris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 29
  • Automobilis:Audi A6 TDI

Parašyta 2005 gegužės 25 - 10:34

(Peugeot 605 V6 3.0) Pas mane tai buwo taip:uzsivedi gerai,pavazineji 15-20min ir sukyla temperatura virs 90.Uzgesta.PO to nebeuzsiveda.Palauki kol variklis atsala vel uzsiveda.Galvojau kad variklis perkaitintas,bet nuvariau pas elektrikus ir man su elektra kazkas tai buwo.Sutvarke ir viskas normalei dabar:
  • 0

#12 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 01:32

Vineris Parašyta May 25 2005, 08:34 AM
--------------------------------------------------------------------------------
(Peugeot 605 V6 3.0) Pas mane tai buwo taip:uzsivedi gerai,pavazineji 15-20min ir sukyla temperatura virs 90.Uzgesta.PO to nebeuzsiveda.Palauki kol variklis atsala vel uzsiveda.Galvojau kad variklis perkaitintas,bet nuvariau pas elektrikus ir man su elektra kazkas tai buwo.Sutvarke ir viskas normalei dabar: 

reiks ir man turbut nuvaryt paziuret:)
  • 0

#13 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 28 - 11:12

o ish viso to ishplaukia :) hebra neprizhiurit pugiuku :) P.S che tik mano pastebejimas :D
  • 0

#14 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2005 gegužės 30 - 10:30

Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio :huh: palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... :unsure: P.S. Akumas apynaujis ir generatorius krauna normaliai... Gal kas pades, nes jauciu vel jeigu nuvarysiu i servisa nezhinodamas "daugmazh" kame problemos tai vel pridirbs man tie meistrai to ko nereikia... :mad:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#15 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 30 - 11:58

Laimonas Parašyta May 30 2005, 08:30 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio  palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... 

pas mane tai kai karstas visai jokio garso nebuna is starterio. jei garsas buna tada galima uzvest. o jei sukineji rakteli ir vosai nieko tada jau reik laukt:)))
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gegužės 30 - 12:32

Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio :huh: palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... :unsure:

Starterio šepetėliams kajuk. Patys šepetėliai apie 10 Lt ir darbo kokia valanda. Lygiai prieš savaitę šią procedūrą žydrajam velniukui :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2005 gegužės 30 - 18:27

Laimonas Parašyta May 30 2005, 08:30 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio  palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... 

pas mane tai kai karstas visai jokio garso nebuna is starterio. jei garsas buna tada galima uzvest. o jei sukineji rakteli ir vosai nieko tada jau reik laukt:)))

patikek zhinau kox starterio garsas kai jis suka, cia visai ne tai... kai pasuki rakteli tai viena karta "tsik" taip tyliai ir viskas... gal angliukai parejo ar ka... :ph34r:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#18 Svečias_pauliokas_*

Svečias_pauliokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 30 - 19:31

man taip pat buvo kai pasyla tada sunkiai vedasi ir viso to beda buvo starteris. pakeiciau ir suka kaip bitute :D
  • 0

#19 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 gegužės 31 - 02:08

Laimonas Parašyta May 30 2005, 08:30 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio  palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... 

pas mane tai kai karstas visai jokio garso nebuna is starterio. jei garsas buna tada galima uzvest. o jei sukineji rakteli ir vosai nieko tada jau reik laukt:)))

patikek zhinau kox starterio garsas kai jis suka, cia visai ne tai... kai pasuki rakteli tai viena karta "tsik" taip tyliai ir viskas... gal angliukai parejo ar ka... :ph34r:

Gal indukcinė ritė, IMHO?
  • 0
205

#20 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2005 gegužės 31 - 10:46

Laimonas Parašyta May 30 2005, 08:30 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Pas manes irgi tas pats velnias... Uzhgesini masina pavazhinejes kiek laiko, tai ji nebenori uzhsivest, tik garsas (turbut ish starterio) kai pasuki rakteli tox "tsik tsik..." i fsio  palauki koki 10 - 15 min ir uzhsiveda pe problemu, mistika ... 

pas mane tai kai karstas visai jokio garso nebuna is starterio. jei garsas buna tada galima uzvest. o jei sukineji rakteli ir vosai nieko tada jau reik laukt:)))

patikek zhinau kox starterio garsas kai jis suka, cia visai ne tai... kai pasuki rakteli tai viena karta "tsik" taip tyliai ir viskas... gal angliukai parejo ar ka... :ph34r:

Gal indukcinė ritė, IMHO?

O kas tas per daiktas ? :ph34r:

Ash perdaug neishmanau ypac kas del elektros... :huh:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0