Peršokti prie turinio


Eismo įvykiu tyrimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_Tomas484_*

Svečias_Tomas484_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 25 - 11:24

http://www.avarija.tk/
Aptikau toki puslapi, ka manot ar naudinga?
Bet mane domintu automobilio pardavimo sutartis be komiso mokesciu, ka manot apie ja? Ar tai imanoma?
  • 0

#2 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 gegužės 25 - 11:41

http://www.avarija.tk/
Aptikau toki puslapi, ka manot ar naudinga?
Bet mane domintu automobilio pardavimo sutartis be komiso mokesciu, ka manot apie ja? Ar tai imanoma?

kai pirkau masina, regitroj man dave tokia sutarti kad sudaryciau su pardaveju, ir nereikejo jokiu komisiniu (aisku regitroj iforminima dare mano ir pardavejo bendras pazystamas :rolleyes: ) Toks dalykas imanomas ^_^ :beer:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#3 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gegužės 25 - 11:50

Ta pirkimo-pardavimo sutartis siek tiek kitokios formos yra. Nors teko pabuvoti dviejuose Regitros padaliniuose, tai abiejuose sutarciu egzemplioriai buvo skirtingi.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gegužės 25 - 12:48

Ta pirkimo-pardavimo sutartis siek tiek kitokios formos yra. Nors teko pabuvoti dviejuose Regitros padaliniuose, tai abiejuose sutarciu egzemplioriai buvo skirtingi.

Klaipėdos ir Vilniaus praktiškai vienodi, o Kauno skiriasi... kaip visada :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2005 gegužės 25 - 12:52

kiek žinau ten nėra pirkimo pardavimo sutartis, o perdavimo priėmimo aktas, pagal kurį tu perduodi savo automobilį kitam asmeniui nuosavybėn, tuo išvengdamas 15 procentų mokesčio. kadangi kaip ir kiekviena sutartis šis aktas gali būti laisvos formos, todėl skirtis gali. Čia buvo teisininko žodis B)
  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 gegužės 25 - 12:56

kiek žinau ten nėra pirkimo pardavimo sutartis, o perdavimo priėmimo aktas, pagal kurį tu perduodi savo automobilį kitam asmeniui nuosavybėn, tuo išvengdamas 15 procentų mokesčio. kadangi kaip ir kiekviena sutartis šis aktas gali būti laisvos formos, todėl skirtis gali. Čia buvo teisininko žodis B)

Nežinau kaip ji ten teisiškai vadinasi, bet lapo viršuje Boldu ir dideliu šriftu parašyta "PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS"
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gegužės 25 - 13:01

kiek žinau ten nėra pirkimo pardavimo sutartis, o perdavimo priėmimo aktas, pagal kurį tu perduodi savo automobilį kitam asmeniui nuosavybėn, tuo išvengdamas 15 procentų mokesčio. kadangi kaip ir kiekviena sutartis šis aktas gali būti laisvos formos, todėl skirtis gali. Čia buvo teisininko žodis B)

Na kaip jau ir Darka minejo, taip ir mano atvejais buvo aiskiai parasyta, kad tai Pirkimo-pardavimo sutartis :huh:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#8 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 gegužės 25 - 13:04

Šekit
  • 0

#9 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gegužės 25 - 13:07

Šekit

Netgi ir netokia forma buvo :unsure: Dabar prie saves neturiu tos formos, bet ryt gal imesiu kaip atrodo ta forma Klaipedos Regitros padaliny B)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#10 Svečias_Tomas484_*

Svečias_Tomas484_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 25 - 13:25

Tai taip išeina kad sutarties forma yra laisva, svarbiausia esmė? :blink: Na bet galiojanti, tai tas naudinga manau. Esu girdejas jei per metus parduodi daugiau nei dvi masinas prisideda dar papildomas mokestis. Ar teisingai girdejau? Ir jei naudojuosi tokiomis sutartis kaip kalbeta tas mokestis taikomas, ar ne? Atleiskit jei kvailai klausymai skamba, bet mam paprastam mirtingajam idomu visa tai. :beer:
  • 0

#11 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 26 - 18:40

man atrodo kad iki tam tikros sumos mokestis netaikomas. jei gerai prisimenu kai masina kainuoja iki 3 tukst. nera jokio mokescio. ty jei parasai kad perki uz 2900:) bet galiu ir klyst :wacko: :wacko: :wacko:
  • 0

#12 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2005 birželio 27 - 19:49

Tai taip išeina kad sutarties forma yra laisva, svarbiausia esmė? :blink:
Na bet galiojanti, tai tas naudinga manau.

Esu girdejas jei per metus parduodi daugiau nei dvi masinas prisideda dar papildomas mokestis. Ar teisingai girdejau?

Ir jei naudojuosi tokiomis sutartis kaip kalbeta tas mokestis taikomas, ar ne?




Atleiskit jei kvailai klausymai skamba, bet mam paprastam mirtingajam idomu visa tai.
:beer:

apmokestinamas pardavimas esant sioms 2 salygoms:
1) kai parduodi pagal popierius brangiau nei pirkai ir
2) tai darai nepraejus 3 metams nuo pirkimo

skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo apsimokestina 15% tarifu

hau
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0