Peršokti prie turinio


Suduzo pugas :(


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 12:07

Na va chebra... prasidejo vasara ir masinos neber...

Vakar girtas kaimietis su savo OPEL ASCONA :angry: ivaziavo i mano stovinti Peugeot:( gal ant 70km/h. Pas kaltininka nebuvo rasta nei draudimo, nei teisiu, nei priekiniu padangu...

nebeturiu daugiau komentaru paziurekit patys:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

pize kaip gaila masinos jus neisivaizduojat... as ja visa susitvarkias buvau...paskutini menesi jau aplamai jokiu parkiu nebebuvo...ir va tau :( o pikciausia kad ten buvo opelis ir be dokumentu...

Šį pranešimą redagavo mmx: 2005 birželio 05 - 12:15

  • 0

#2 Svečias_Diurex_*

Svečias_Diurex_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 13:01

Kuo didziausia uzhuojauta :( reikia organizuoti akcija "sugauk girta, ishgelbek drauga". nekenciu girtu vairuotoju. Vienas pazhystamas jau zhuvo del girto vairuotojo kaltes :(
  • 0

#3 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 13:48

Kolega, tikra uzuojauta. Tikiuosi, kad sunkiai issprendziamais budais, bet dalykai i vietas sugris. Pritariu minciai, kad galetume organizuot akcija pries isgeriancius vairuotojus. Pagalvokim apie tai... Turiu mintyje, kad pradekim nuo saves - per vietinius meetus alus butu komplekte su kitu vairuotoju ir t.t O susitike padiskutuokim apie rimtesne akcija tiek veiksmuose, tiek ziniasklaidoje. Autobanginiai pasizymejo vogtu mshinu radimu, mes galim imtis :beer: megeju :ph34r:
  • 0

#4 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 15:26

oi bleeed... kaip žiauriai!!! belieka tik palinkėti sėkmės teismuose!!! :(
  • 0

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 17:12

ka cia priorganizuosi, man ivaziavo ne didmiesti o nepatikesit kur :) N.Akmenei ... didmesciuose tokiu idijotu maziau yra, ten viskas veiksmas ivyko kieme kur zona 20km krc... :( p.s. po draudimo ishvadu kogera stumsiu puga dalim, nera tik kairio shono vidurio, visa kita sveika. turekit omeny..
  • 0

#6 darsau

darsau
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:605 3.0 v12 automat

Parašyta 2005 birželio 05 - 18:08

ka cia priorganizuosi, man ivaziavo ne didmiesti o nepatikesit kur :) N.Akmenei ... didmesciuose tokiu idijotu maziau yra, ten viskas veiksmas ivyko kieme kur zona 20km krc... :(

p.s. po draudimo ishvadu kogera stumsiu puga dalim, nera tik kairio shono vidurio, visa kita sveika. turekit omeny..

Tai kai kolega sulauksi draudimo ishvadu tai paviesink (idomu butu suzinot verdikta).

Nu ka as galiu pasakyt UZUOJAUTA...
  • 0

#7 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 birželio 05 - 18:10

Užuojauta kolega :( Tikiuosi, kad tą kaimietį tinkamai nubaus <_<
  • 0
205

#8 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 20:01

ash jam kieme buchiau paaishkines i kokia mazhyte jis susitepe rankas... :( gilus uzhuojautos zhodzhiai...
  • 0

#9 Svečias_Viliukcas_*

Svečias_Viliukcas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 05 - 20:11

uzjauciu, gal nori visa parduoti atkelciau dar. jei ka skamtelk bandysim sutarti 861757329
  • 0

#10 FEniX

FEniX
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 143
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT

Parašyta 2005 birželio 05 - 22:05

truxta zodziu... uzuojauta....
  • 0

#11 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 birželio 05 - 22:05

eina nx :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#12 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2005 birželio 05 - 23:24

Ir dar kaip tycia vasara prasidejo... Uzuojauta. Man, beje , taip pat girtas su Ascona buvo pasimaises. Toks ispudis, kad Ascona alkoholiku masinos.
  • 0

#13 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 birželio 05 - 23:47

Toks ispudis, kad Ascona alkoholiku masinos.

Kaimiečiai alchašiai geresnių nelabai įperka <_<
  • 0
205

#14 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2005 birželio 06 - 00:39

Kaimiečiai alchašiai geresnių nelabai įperka <_<

Mano pirma masina buvo Ascona :o ir sudauze man ja taip pat Ascona. Draudime net stebejosi, dvi tokios pat masinos.
Beje to kaimiecio vairuojama taip pat buvo nedrausta. Tai pinigus man sumokejo mano draudima (Lietuvos draudime buvau apsidraudes), o po to is kaltininko issiieskojo per antstolius.
  • 0

#15 Svečias_mupsas_*

Svečias_mupsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 06 - 01:06

:( :( :( uzuojauta kolega. o tai nejau neis pataisyt?
  • 0

#16 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 birželio 06 - 01:28

Nuosirdziausia uzuojauta -_- Gaila manes salia nebuvo, butu tas zasinas ne staciom su policija kalbejes o reanimacinaj :angry: :angry: Nekenciu girtu!!!! :angry: :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Neon'as: 2005 birželio 06 - 01:28

  • 0
Nuotrauka

#17 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2005 birželio 06 - 02:35

Man beveik i ta pacia vieta(tik labiau i vairuotojo dureles) buvo golfas ivairaves.. Draudimas tvarke tai rodos i 3-4k lt. O tokiu atveju(kai kaltininko masina nedrausta) galima is kur nors litus uz tvarkyma gaut? Jei nera kasko.
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#18 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 06 - 02:51

Man beveik i ta pacia vieta(tik labiau i vairuotojo dureles) buvo golfas ivairaves.. Draudimas tvarke tai rodos i 3-4k lt. O tokiu atveju(kai kaltininko masina nedrausta) galima is kur nors litus uz tvarkyma gaut? Jei nera kasko.

galima, tipo jei tavo draudimas normalus tvarkingas ir valstybes remiamas... tipo ten LR draudiku brokeris krc bus matyt
  • 0

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 06 - 02:53

Nuosirdziausia uzuojauta -_-
Gaila manes salia nebuvo, butu tas zasinas ne staciom su policija kalbejes o reanimacinaj :angry: :angry:
Nekenciu girtu!!!! :angry: :ph34r:

as po smugio per savo suduzhusi stikla ishlindau (nes galvojau jog begs) ir pastveres uzh gerkles pradejau snuki dauzhyt :) bet kolega spejo mane atitraukt tai ciuvas iki reanimacijos nedatempe :]
  • 0

#20 Svečias_Michelis_*

Svečias_Michelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 06 - 08:21

Nera cia ko pergivent toks jau tas gyvenimas visiems taip gali atsitikt.Na o tau turi apmoketi tavo draudimas,o po to tas draudimas is to alchasiuko atsiims.man taip irgi buvo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0