Peršokti prie turinio


Radiatorius 306


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 18:52

Nors ir matėsi, kad papuvęs jis jau pas mane, bet ypatingai problemų nekėlė, o vat šiandien gerokai apsisysiojo. Kadangi jau jis matosi gerokai korozijos apimtas, tai pas meistrus vežti neapsimoka. Mintis kirba jį pakeisti. Naujas radau detalitoj už 430. Dėvėtų šrotuose neradau nei autominutėj, nei Garliavoj. Gal dar kur žinot šrotų Kaune, kur specializuojasi ant Peugeot? Dar tokia mintis yra išėmus jį pačiam pabandyti suklijuoti (kurį laiką turėtų laikyt). Išėmimas berods nėra labai komplikuotas - nuleidi aušinimo skystį, atjungi visas šlangas ir pats turėtų gražiai išsikelti laikiklius atkėlus (oro padavimo šlangą reikės tikrai nuimt, o kaip su panele ir grotelėmis?). Skaičiau temas, kad buvo ieškoma ir lygtai naujus chebra pirko, bet gal kas žino kur naudotą paimt, bo naujo kaina gerokai kandžiojasi (artėja šaltasis metų laiaks, reikės padangų, tad taupymo programa).
  • 0

#2 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:00

Jeigu turi daug laisvo laiko ir entuziazmo - gali bandyti remontuoti pats, jei dabar negaila ismesti apie 200 lt uz sena, ieskok seno. bet kokiu atveju paskui pirksi nauja. isvadas darykis pats. ;)
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#3 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:05

Tanagroj HAUG firmos, bent jau 1,6l pezui 290Lt pradine kaina :blush:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#4 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:06

Jeigu turi daug laisvo laiko ir entuziazmo - gali bandyti remontuoti pats, jei dabar negaila ismesti apie 200 lt uz sena, ieskok seno. bet kokiu atveju paskui pirksi nauja. isvadas darykis pats. ;)

Na senas žiūrint kokios būklės - jei tarkim man tinka nuo kokio porestailinginio, tai valio man toks senas labiau kals į klyną negu naujas už 430. Bet kodėl bliamba tie radiatoriai tokie ant durniaus? Turėjau kažkada Honda Accord - irgi buvo toks vaflinis radiatorius (ta prasme korozijos suėstas). Detalė nei judanti, nei kažkokias ypatingas apkrovas gaunanti, o vat supūna ir vsio kaip koks opelis.
  • 0

#5 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:07

Tanagroj HAUG firmos, bent jau 1,6l pezui 290Lt pradine kaina :blush:

nzn, pas ji berods 2.0 litro ir 16 ventiliu, turetu brangiau kainuoti, visgi ne 1.6. <_< , mano dyseliui 1.9 pigiau kaip 390 nu niekaip nera. <_<
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#6 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:07

Tanagroj HAUG firmos, bent jau 1,6l pezui 290Lt pradine kaina :blush:

Aš irgi paieškoj radau, kad Tanagra pasiūliusi buvo gerą kainą, bet jie man nepasiūlė nieko, sakė: "tokiam modeliui nieko negalim pasiūlyti".
  • 0

#7 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:11

1,6 žiūrėjau laužyne buvo Garliavoj - man per trumpas ir šlangų skaičius berods neatitinka. Bandysiu savaitgalį užsiimti remontu garaže. Tik va garaže nėra vonios - sunku skyles bus rasti, na bet maždaug žinau, kur.
  • 0

#8 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:11

na gali bent guostis, kad turi kruta peza :unsure:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 19:13

Bet kodėl bliamba tie radiatoriai tokie ant durniaus?

Radiatoriai dazniausiai buna arba variniai arba aliumininiai. Ausinimo skystis "kartais" buna agresyvus siu metalu atzvilgiu. Zinomas atvejis, kai nauja varini radiatoriu per 1.5 metu sugrauze orginalus VAG'o ausinimo skystis, ant kurio etiketes parasyta "corrodes copper"....T.y. pries pilant ausinimo skysti, butina issiaiskinti kam jis yra agresyvus. Kartais buna, kad netinkamas ausinimo skystis sugriauzia variklio galvute.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 20:34

As jau turejau reikalu su lopymu. Mano kartoka patirtis sako: jei radiatoriu lopyt, tai tik toki kuris prakiuro po mechaninio pazeidimo. O jei prakiuro nuo senatves ir korozijos - uzlopius vienoje vietoje tuoj prakiurs kitoje. Pirkciau (pirkau) nauja. Bet, kazkur kadais omnio skelbimuose maciau skelbima kur kazkas skelbesi sudedantys naujas sekcijas i radiatoriu an senu sonu. Kiek kainuoja nesidomejau.
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#11 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 08 - 22:53

imushk kiaushini zhale i karshta:D kuri laika tikrai palaikys.
  • 0

#12 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 09:20

Dar patarčiau Kaune paieškot autoakstėj (netoli Plazos) - prie mano akių pirko Valeo radiatorių P306 už 300 Lt. ;]
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#13 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 11:22

Buvau Akstėj - jie turi radiatorių, kuris man beveik tinka (nėra 2 kaklelių ant išsiplėtimo bakelio). Ten Valeo radiatorius ir kaina padori 250. Tik va buvau pas plasmasistą - radiatorių plastmasė nesilydo. Gal eitų ten metalinius kaklelius įsriegti (bo ten jie mažiukai visai)? Plastmasistas siūlo imti visą šoną nuo seno radiatoriaus ir dėti ant naujo. Man tokie bajeriai ne visai patikimai atrodo (radiatorius bus naujas, bet gali turėti senojo bėdų aš taip galvoju po tokių perdarymų kardinalių). Ką manot kolegos?
  • 0

#14 AHTAHAC

AHTAHAC
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:P306 1,8 automat.

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 11:26

pasmane irgi 306 radiatorius buvo prapuves ir lopytas ... po 3 menesiu vel pradejo sunktis. Pirkau nauja uz 420 lt valeo
  • 0
"Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sunų; kad kiekvienas kuris tiki nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą" Jon 3:16

#15 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 11:39

Buvau Akstėj - jie turi radiatorių, kuris man beveik tinka (nėra 2 kaklelių ant išsiplėtimo bakelio). Ten Valeo radiatorius ir kaina padori 250. Tik va buvau pas plasmasistą - radiatorių plastmasė nesilydo. Gal eitų ten metalinius kaklelius įsriegti (bo ten jie mažiukai visai)? Plastmasistas siūlo imti visą šoną nuo seno radiatoriaus ir dėti ant naujo. Man tokie bajeriai ne visai patikimai atrodo (radiatorius bus naujas, bet gali turėti senojo bėdų aš taip galvoju po tokių perdarymų kardinalių). Ką manot kolegos?

Det nauja.
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#16 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 11:44

Det nauja.

Idealiai tinkantis kainuoja nuo 350, o tas, kur 250 man nevisai tinka (ten nėra 2 šlangučių pajungimo). Galima išsiplėtimo bakelio šoną imti nuo seno ir prisabačinti prie naujo,bet aš manau, kad nuo to nukentės naujo daikto patikimumas, nes bus ardytas jau. Kažin, ar Akstėj pavyktų nusiderėti iki 200 (blemba gaila 250 mokėt, nes jis man idealiai netinka ir reik perdirbinėt).
  • 0

#17 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 12:34

Dar girdėjau, kad keičia aušinimo elementus, gal kas žino kontaktų?
  • 0

#18 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 13:01

imho geriau vienąkart nusipirkt brangesnį, bet tokį, dėl kurio paskui būsi ramus. Nei paskui nuolat bijot, kad kažkas nutiks.
  • 0

#19 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 13:34

imho geriau vienąkart nusipirkt brangesnį, bet tokį, dėl kurio paskui būsi ramus.
Nei paskui nuolat bijot, kad kažkas nutiks.

ko tik nepadarysi is to taupumo....
net ir permoketi kelis kartus galima, kad tik pigiau butu :unsure:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#20 Svečias_xamas_*

Svečias_xamas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 09 - 14:30

pagal Valeo kataloga ten stovi varinis, tinka nuo << zx ir xsaros su 2.0 16v, jeigu tavisksi tikrai 16v. O kaina didmenoj 500lt, tai ejigu ten tau uz 450 siulo Vaelo tai imk uzsimerkes, dar pabandyk i Autopartis Vilniun pasiskambint.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0