Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nedidelis remonto rinkos tyrimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 kovo 04 - 13:24

Taigi, gerbiami kolegos, suku galva del voztuvu gumyciu pakeitimo.
To pasekoje issiaiskinta reklamuojamu bei gerbiamu (ir nelabai) servizu paslaugu kainos:
Voztuvu gumyciu keitimas

Servizas Darbo kaina Detales (gumeliu komplektas + tarpine)

[B]Zibintas 120 ;) 70 + 50 :blink: = 240 :blink:
PA centras 250 :blink: 30 + 16 = 296 :wacko: :blink:
Meharis 100 :rolleyes: 16 + 18 = 134 :rolleyes:
Faromas 100 :rolleyes: ??????? ;)

Belfortas ------ 20 + 25 :rolleyes:

Na tai patarkit kur varyt? Sirdis ir pinigine :D linksta i Faroma. Ka zinot gera ar bloga apie sia kontora? Gal kas nors dar galit parekomenduot kokia normalesne istaiga? Esu vilnietis.
  • 0
406 2.1 TD

#2 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 04 - 13:29

Na pagal visą sąrašą kažkodėl man atrodo kad Mechario variantas palankiausias - pat juk klaustukus sudėjai prie Faromo ;) O apie kokia čia tarpinę rašai?, juk keičiant gumytes šiaip jau tarpinės keist nereikia ( tik nesupraskit perkeltine prasme :rolleyes: ) :P
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 04 - 13:35

Kad jau atidarineji ten viska ir desi nauja dangtelio tarpine o priejimas ten tas pats - tuo paciu rekomenduociau susireguliuoti ir voztuvu tarpelius. Reguliuojasi jie saibomis, reikia klausti konkreciai serviso ar jie tai darys..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 kovo 04 - 13:42

2 Mike, Meharis taigi Kaune yra. Papildomos islaidos ten patekti (250 km). O dangtelio tarpine greiciausiai sukepus bus
  • 0
406 2.1 TD

#5 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 13:45

Siūlau Belforte nusipirkt detales ir varyt į Žibintą :D Nes į Kauną nuvažiuot irgi kainuoja... O jei dar kokį klubietį (tiksliau jo kortelę) pašonėj turėtum, tai visai papigiai gautusi B)
  • 0

#6 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 kovo 04 - 14:26

Faromas mano eksvarikliui galvos tarpinę pakeitė, lyg ir normaliai viskas. Tik tas žmogus kurs tai darė jau nebedirba ten...
  • 0

#7 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 04 - 17:59

Tarpine dangtelio siaip jei ir sukietejusi bet dazniausiai dar atgaivinama. Jei zmogus netingi ir nesunku ja isplauti tvarkingai ir izdziovinti tai keli lasai silikono sutvirtins viska kaip reikia. Galiu pridurti bus geresne nei nauja :) O tarpine tai kalba eina apie galvos tarpine. Nes gumyciu keitimuj nuiimama galva o jei jau ja nukelet tex ir tarpine keisti. Reinz firmos tarpine kainuoja aprox. 50LT Saibu kainos nepamenu bet galima viena finta pasidaryti. paziureti tarpus ir paziureti kokias saibas turime. Gal galima sumanipuliuoti taip saibomis kad nereiketu pirkti kitu. keiciant gumytes ne tik voztu tarpus iuslau pasiziureti bet ir voztuvus pritrynti. zodziu visa galvos remonta. Dar butu gerai zinoti koks varikliukas jei tai 1.9 toks kaip GTi stovi paziureti ar netruke prie zvakiu lizdu galvos segmentai. turejau 4 galvas ir tik 1 is ju man tiko. Galvos slifavimas apie 30 lt Na zodziu jei labai noras butu visa sita reikala kaune galima suderinti, be detaliu kurias isvardinau, uz mazdaug 200 Lt. Siaip tai linkiu sekmes ir liutuko stiprybes chirurgines intervencijos metu. :)
  • 0

#8 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 kovo 05 - 10:40

2 Coala As nezinau koks pas tave ten variklis buvo, bet man keiciant voztuvu gumytes galvos nuiminet nereikia. Mano 405 paprastas 1.9 L 8 voztuvu monopurskalas. Del to dar specialiai Zibinto teiravaus. Kitaip kaina nebutu 120 Lt uz darba. Uz galvos nuiminejima velnias zino kiek nuluptu :angry: Voztuvu gumytes pakeiciamos nuemus paskirstymo veleneli. Zibintas taip pat rekomenduoja pakeisti kartu ir paskirstymo velenelio rieboksni. Pas juos kainuoja apie 50 Lt.
  • 0
406 2.1 TD

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:19

Coala, siūlau vožtuvus pritrint per dusliarką :D Aš irgi pirmą kartą girdžiu, kad tik gumyčių pakeitimui reikia dar galvą nuiminėt :blink:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:30

Man rytoj 405 Sri 1.9 galva uzdes, galesiu viska papasakoti, ka reikia nuimineti ir ko nereikia :rolleyes: Taip pat ir kiek kainuoja :(
  • 0
Scenario planning

#11 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 kovo 05 - 11:33

Man rytoj 405 Sri 1.9 galva uzdes, galesiu viska papasakoti, ka reikia nuimineti ir ko nereikia :rolleyes: Taip pat ir kiek kainuoja :(

Kur remontuojies?
  • 0
406 2.1 TD

#12 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 05 - 12:05

Ozyris: Kaune, gatve Uosio berods vadinasi. Meistrai nezinomi, apie kokybe, galutines kainas ir patikimuma galesiu papasakot tik nuo rytojaus.
  • 0
Scenario planning

#13 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 05 - 16:05

Galvos rekonstrukcijos procese dalyvavau pats ir dalinai prie to prisidejau. Kodel as tureciau pasiaiskinti kas ir kaip? Asmeniskai mano nuomone yra tokia jie darai daryk gerai. Nors daugelis forumo dalyviu daro tai servisuose, na o ne paslaptis kad servisas yra pelno siekianti istaiga ir tikrai savo laiko saskaita Jums nei vienam gero nedarys. Vot gal galvos ir nereikia nuimti (tik man neaisku kaip sugraibyti nuo spiruokliu nuimtus voztuvus), bet norint tureti kas ka rimto ir ilgam remontuojasi ar bent profilaktiskai tikrinasi visa galva su voztuvu prisveitimu ir galvos slifavinu (isskyrus tuos variantus kai galva ar voztuvai neseniai buvo tvarkyti). Pabreziu tai mano asmenine nuomone, aciu.
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 05 - 16:13

Nugraibyt labai paprasta, nuėmus velenėlį, visi vožtuvai būna uždaryti. Jeigu nori pakeisti pirmo cilindro gumeles, darai sekančiai: ranka pasuki variklio alkūninį velenie tiek, kad pirmo cilindro stūmoklis būtų mirties taške, tada specialiu įrankiu nuimi spyruoklę, poto nuimi gumeles. Surinkimas vyksta atvirkščia tvarka. Kas nors dar neaišku? :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 05 - 22:40

Viskas teisingai. Siek tiek neapgalvojau sito varianto :) Baisiai nepyk okey? O dabar tu man ismintingasis pasakyk kaip tokiu principu (sukiojant i mirties taskus stumokiulius) sureguliuoti voztuvu tarpus :) Oj as skaniai pasijuokciau pamates ka nors taip darant, na nebent zmogus neturi ka veikti totaliai ir gaila 50LT tarpinei :) Koks jau ten spec raktas :)))))))) Archimedo svyties principas :) Ot tai spec raktas. "Duokit man atramos taska ir as pajudinsiu zeme" Copyright Archimedas
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 06 - 09:35

O prie ko čia vožtuvų tarpai ir galvos tarpinė? :blink: Vožtuvų tarpelius reguliuoji sudėjęs atgal velenėlius :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 06 - 10:04

Coala - čia kažką maišo :blink:

O dabar tu man ismintingasis pasakyk kaip tokiu principu (sukiojant i mirties taskus stumokiulius) sureguliuoti voztuvu tarpus  Oj as skaniai pasijuokciau pamates ka nors taip darant, na nebent zmogus neturi ka veikti totaliai ir gaila 50LT tarpinei  Koks jau ten spec raktas ))))))) Archimedo svyties principas


Darka - o kaip pasukiojus alkuninį su nuimtu skirts. velenėliu paskui fazes sugaudyt? :mellow:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 06 - 10:21

Chebra, nu nereikia tokius klausimus uždavinėt, sukompromituot nepavyks. Aš šitas procedūras daręs n kartų ir ne tik pežui. Jeigu galvojat, kad nuėmus galvą ir ją išardžius nepamesit fazių, tai siūlau geriau patiems rankų prie tokių darbų nekišt, nes vožtuvų lankstymas garantuotas. Užtenka nuimti paskirstymo diržą ir jau teoriškai fazės yra išgadintos nesvarbu, kad jums atrodo, kad velenėliai nei trupučio nepasisuko. Tik nupirkęs savo Migui keičiau vandens pompą, paskirstymo diržą, velenų riebokšlius ir sugaudžiau aš tas fazes be jokių problemų, nors tada dar nežinojau, kad pežų varikliai turi tokį gerą dalyką kaip velenų sukaiščiavimas, kad fazės nepabėgtų, o pas migą yra trys velenai kuriuos reikia suderint, beto teko literatūroj pasidomėt, tai nors vieno veleno permetimas per vieną dantuką afigienai sumažina variklio galią. Nieko viskas buvo Ok. Aš kai perskaičiau apie tai buvau nulėkęs į Žibintą jie su tais kaiščiais patikrino, kad uždėjęs buvau gerai. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 kovo 06 - 10:46

Darka nu nesiparink taip ir manes neparink :angry: , aš tik paklausiau kaip sugaudyt fazes jas pametus ir tiek, o vietoj to kad normaliai atsakyt (žinau kad gali atsakyt, nes pats rašei kad ne vieną kartą daręs) - bla bla bla čia Normaliai paklausiau - o čia - sukompromituot :angry: atseit nori. Sorry - supykau Aš pats diržą nuiminėjęs savo pežui n kartų - bet nesukiojau be jo nei alkuninio nei paskirstymo, o paskui tikrinau kaiščiais. Keičiau ir abu riebokšlius ir pompą ir įtempėją O dabar ir paklausiau kaip fazes gaudyt po to kai nukeli paskirstymo velenėli ir pasukioji alkuninį :unsure:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#20 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 06 - 11:03

Gerai, nepykst :beer: :) Sugaudyt, kai nuimtas velenėlis ir velenas suktas n kartų reikia daryt taip. Jokiu būdu pradžiai nedėt velenėlio į vietą, jis dedamas paskutinis prieš diržo tempimą. Reikia pastatyt veleną taip, kad kurie nors cilindrai būtų mirties taške (geriausiai 1-4) poto imi velenėlį ir jį dedi taip, kad kulokėliai neatidarinėtų tų dviejų cilindrų kurie viršuje ir prisuki ir visus velenus sukaiščiuoji, poto dedi dirželį, įtempi, poto paskirstytojas, degimo reguliavimas ir t.t. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0