Peršokti prie turinio


Pezo 406 variklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#1 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:15

Sveiki, norechiau suzinoti, kas turi Pezo 406 ar jusu masinos variklis dirba garsiai? Maniskis labai garsiai dirba ir man tai nepatinka, kame problema? Gal galit pasiulyti autoservisa kur galima atlikti variklio diagnostika?
  • 0

#2 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:19

Sveiki, norechiau suzinoti, kas turi Pezo 406 ar jusu masinos variklis dirba garsiai?
Maniskis labai garsiai dirba ir man tai nepatinka, kame problema?
Gal galit pasiulyti autoservisa kur galima atlikti variklio diagnostika?

Ar dyzelis ar benzas? Gal tiesiog nera garso izoliacijos ant kapoto, ant variklio, ir po variklio.
  • 0
Nuotrauka

#3 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:20

benzinas , perrinktas variklis turetu dirbti normaliai, o dirba garsiai, visos apsaugos yra
  • 0

#4 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:26

Na sakyčiau nuvaryt "Žibintan" pradiagnozuot... :unsure:
  • 0

#5 Svečias_Hercas_*

Svečias_Hercas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:27

nu iki 1999m 406P varikliai visi garsiai dirba, cia as radau kazkur parasyta. Pas mane tai salone labai mazai girdisi lyginant su 405P. Cia kazkada pabandziau 160km/h tai irgi nelabai baisiai, zymiai maziau nei kibiriniu masinu
  • 0

#6 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 16:28

buvau, man pasake, kad neveikia oro srauto daviklis, kurio pasirodo mano masinoi aplamai nera, tai kaip jais tikieti?
  • 0

#7 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 18:20

Sveiki pas mane 406 variklis tyliai dirba, vaziuojant virs 160km/h greiciu truputi garsiau bet siaip lyg ir tyliai mieste vazinejant atrodo kad visai nedirba. Matyt negerai perinko varikli ko nors neprislifavo kaip reikiant arba ismetimo sistema kur nors nesandari Tiek gaila tegaliu pasakyt.
  • 0

#8 Svečias_donisdee_*

Svečias_donisdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 18:25

Tas "garsiai dirba". Labai neapibrėžtas dalykas. Ką reiškia garsiai dirba? Gal iš tiesų pas tave (tiksliau tavo auto) išmetimo sistema perėjusi, tai ir "kriokia" automobiliukas.
  • 0

#9 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 spalio 24 - 18:56

mdaaaa....
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#10 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 spalio 24 - 19:04

buvau, man pasake, kad neveikia oro srauto daviklis, kurio pasirodo mano masinoi aplamai nera, tai kaip jais tikieti?

406'ame? nera oro srauto matuokles? kas tau taip pasake?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#11 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2005 spalio 24 - 19:14

406'ame? nera oro srauto matuokles? kas tau taip pasake?

nu zibintas turbut nerado matuokles, nes meistrai atjunge/sulauze/darkasnors ir pasake kad nera puge matuokles! ^_^
Nu bet shiaip zibintas galetu buti ir ishkalbus, arba atvirshkiai Svetlana galetu daugiau papasakoti
  • 0
Nuotrauka

#12 suvalkietis

suvalkietis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 84
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 1.9

Parašyta 2005 spalio 24 - 19:29

lauke didelis, ar tik salone? :unsure: man kai dejo signalizacija ir vede laidus i salona, tai neistate gumos i kebula per kuria preina laidai. Salone atsirado triuksmo kaip reikiant.
  • 0
vysninės spalvos 406 1.9

#13 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 24 - 20:04

as is parasymo supratau, kad zibinte pasake, kad neveikia daviklis, o kazkas paskui pasake, kad jo nera. taip issifravau. Svetlana, labai sunku ka nors padeti, kai tokia problema nusakoma zodziais. Tokiu atveju be apziuros pagalba neimanoma. Pasikartodamas siulyciau lankytis pas pazistama nekvaila zmogu arba tikrame servise.
  • 0

#14 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 25 - 13:09

A jau nebezinau kur man vaziuoti ir ieskotis protingo zmogaus, kad apziuretu man masiana. Vieni neturi tokios modifikacijos, kitu kompas nesupranta ir panasiai, uzsirasiau penktadieniui i zibinta ukmerges gatveje gal tenai pasakys ka nors. Plius dar yra tokia problema: kai susila variklis issijungineti pradeda, atsisako vaziuoti ir nelaiko apsuku. Tai yra pagrindine problema.
  • 0

#15 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 spalio 25 - 13:16

uzsirasiau penktadieniui i zibinta ukmerges gatveje

tokiems darbams savanoriu Zibintas labiau rekomenduojamas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#16 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 25 - 13:18

As jau savanoriuose buvau, man labai nepatiko, neleido buti prie masinos net negalejau isklausineti nieko , paeme masina ir atveze ir pasake, kad neveikia oro slegio matuoklio, kurio pagal mano masinos duomenys is vis nera.
  • 0

#17 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 spalio 25 - 13:44

kad neveikia oro slegio matuoklio


turejai omenyje oro srauto matuokle?

kurio pagal mano masinos duomenys is vis nera

kas tau taip sake? nezinau nei vieno siuolaikinio ipurskimo, dedamo i automobilius, kuris veiktu be oro srauto matuokles. beje, koks variklis?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#18 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 spalio 25 - 13:48

normaliuose servisuose prie masinos buti neleidzia kai ji taisoma. agumentuoja kazkokiais tai saugumo reikalavimais... o is kur istraukei, kad pagal tavo masinos duomenis jai nepriklaso oro slegio matuoklis? beje, koks tiksliai variklis taip ir neparasei. oro slegio matuoklis = MAP sensorius, kiek suprantu. manyciau, kad pas tave jis visgi turetu buti. mano ex 405-tam (2.0) buvo panasi problema, nuskaicius is ECU klaida - blogas MAP sensorius. realiai buvo kaltas laisvos eigos voztuvas, kuris strigdavo. ji isplovus su WD40 problemos isnyko.
  • 0

#19 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2005 spalio 25 - 15:10

biski ne i tema: bet zibinte savanoriu pageidaujant prileidzia prie masinos ir parodo pirstu defektus, bent jau vaziuoklei ir palendant po masina pakelta ant keltuvo (cia manau pats didziausias pavojus klientui)
  • 0

#20 Svečias_Svetlana_*

Svečias_Svetlana_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 25 - 15:37

Na mano masinos variklis yra toks 1.8, 8 voztuvai, benzas. Na nezinau, vienu zodziu varysiu ryt i Zibinta, ziuresim ka jie tenai sako, mat pasirodo kad mano masinos variklis labai retas nes dazniausiai buna su 16 voztuvu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0