Peršokti prie turinio


Simas306

Užsiregistravo 2011 Rgp 28
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 22:06
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:BMW E36 330Ti

2018 gegužės 14 - 07:53

Man rodos buvau rašęs. Šalinau termomovą, dėjau 80c temostatą, 80-88c daviklį ir pajungiau kondyškęs feną papildomai nuo vemso (82c+ įjungimas), daugiau stock viskas. Laiko gatvėje stabiliai 82c, trasoje per karsčius koviniu režimu 82-86cc ruože. Visos nesamonės su ta sistema dėl senų šlangų/ nuorinimo nesamonių ar dar kokių nors bairių, našumo kaip ir užtenka.


Temoje:BMW E36 330Ti

2018 gegužės 11 - 11:40

vairo kolonele gal is e46 desi?

 

Tikriausiai, tik kolkas nesiseka jos rasti, nes šrotuose pasakai, kad reikia būtent su rožine lentelę ir jiems smegenys susisuka, nesupranta ko nori :D dar nuo z3 vieno tinkama yra, bet super retos Lietuvoje. 


Temoje:BMW E36 330Ti

2018 gegužės 11 - 08:37

Apie driftą man rodos jau nekart esu atsakęs šitoj temoj, bet pasikartosiu- jeigu driftą galima vadint senu padangų sunaikinimu, tai jo, žadu dar su ja padriftint :D daugiau negu tiek man jokio smagumo neteikia. 

 

Man tas sportas kaip vairuotuojui absoliučiai neįdomus. Vien dėl fakto, kad tavo rezultatus balais vertina teisėjai, kaip kokius šokius, tačiau kaip žiūrovui man įdomu pažiūrėt ir gan aktyviai seku kas su driftu vyksta LT ir pasaulyje.

 

Apie konkurencingumą. Teoriškai važiuot street drifto klasei man pilnai užtektų hidraulinio rankinio ir išsūkimo, kas nėra sudėtinga ar brangu, bet tai teorija ir liks :D 

 

Va mano ekonomiškas, komfortiškas ir neužmušamas daily/drift bolidas: 

 

e5vDwbth.jpg

 

Su šitu aparatu driftint vienas malonumas, be problemų žiemą laikosi su driftui paruoštais BMW :D vėliau kažkada įmesiu video iš porinių/traukinių važiavimų miškais.

 

Dėl BMW ateities tai galutinis tikslas per daug ir nepasikeitė nuo pat pradžių - clubsport'as arba kitaip gatvėje legali mašina, kuri orientuota į trackday. Viską darau taip, kad būtų galima atverst atgal į stock arba prireikus persikelt į kitą kėbulą (tikiuos vėl to nereiks daryt :D nebent koks BMW z3 coupe pigiai išlys). Jeigu nebus kompresoriaus, tai sąlyginai nedaug liko neskaitant visokių smulkmenų:

 

  • Kokybiškai coilai (tikriausiai BC Racing)
  • Rollbar'as
  • Homo lopšiai su diržais
  • greitesnė vairo kolonėlė

Temoje:BMW E36 330Ti

2018 gegužės 10 - 14:18

Trosinis lev'as būtų dar geriau :D 

 

Dėl NA. Didelio tikslo dėt kompresorių dabar nėra, su dabartine važiuokle, sukibimu gan gerai subalansuota ir sporte klasės man palankios likti NA. Su kompresorium gatvėje super smagu būtų, bet sporte reiktų gerokai daugiau sukibimo/prispaudimo, kad tą galią naudingai išnaudot laiko persvarai. 


Temoje:BMW E36 330Ti

2018 gegužės 08 - 13:48

Shit/hard-core drifto laidose filmuojasi kolega, sezonui ruošdamasis.

Linkėjimai tiem bičam, smagu, kad juda paprastai ir žmogiškai, kol dar įmanoma :)

 

Pirko iš manęs oro srauto matuoklę, tai pasiūlė ir įsiamžinti :D