Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#921 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 rugpjūčio 17 - 13:40

Sveiki.

Norėjau užvesti diskusiją, nes kažkaip neradau apie tai. Nusipirkau Peageot 407 2006m. antros pusės dyzeliuką 1.6hdi. Ir pradėjus eksploatuoti sužinojau, kad jų pakaba lepi, garažiuke pasakė kad keisi ir keisi tuos šarnyrus ypač jei važinėsi žvirkeliais. (Nors prieš tai galvojau kad silpniausios vietos 1.6hdi purkštukai nu dar elektronika, bet kad pakaba)..

Taigi, kaip žmonių jau eksploatuojančių šį automobilį nuomonė apie jos pakaba? Kiek dažnai išsidėvi tarkim priekinė važiuoklės dalis (šarnyrai ir t.t.)?? Ką dar naujo galiu sužinoti apie jos silpnas vietas.

Tikrai būčiau dėkingas už atsakymus.

lepesne uz audi / volkswagen tikrai nebus.
kad ji daznai but keiciama nusiskundimu cia tikrai nera nei vieno. girdeta kazkada kad sarnyras po 300 - 400 kaina. bet , negirdejau, kad ji nelaikytu kaip minetiems vokieciams.
aisku girdeta, kad pakaba kieta nusiskundimai., braskanti panele.. bet tai cia tik is vienetiniu zmoniu tik girdeti nusiskundimai. koki nusipirksi daryta angla, toki ir turesi barskuti.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#922 Mantysa

Mantysa
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peageot 407

Parašyta 2014 rugpjūčio 17 - 14:01

Viskas, kolkas mašiniukas sutvarkytas. Savaitgali nuvariau pas pažystamą važiuoklės meistriuką, ir pasidarbavo iš peties. Šarnyras (varlės koja) pakeistas kaina 190 lt. (bijojau kad ten i jį kur maunasi stebulė, ar kaip ten nebūtų išsiplakusi, nebuvo - įėjo tampriai.:) Pasikeičiau galinius stabilizatorius abiejuose šonuose, dingo važiuojant barškėjimas, kuris buvo labai įkyrus 1 vnt po 45 lt. + dar permontavo padangą, kurioje buvo įkritęs slėgio dačiko varžto dalis ir važiuojant 110km/h pradėdavo vibruoti vairas. Už darbus sumokėjau 100 lt ir dabar kolkas jokio garso, jokių vairo vibracijų..:) P.S. Reikės netolimoje ateityje pasikeisti priekyje keleivio pusėje vairo traukę ir antgalį ir viskas. Matysim kiek laikys ta važiuoklė.:)
  • 0

#923 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugpjūčio 18 - 06:58

Jei auto nuvažiuoja didžiają dalį 30t mieste ir atsiranda bėdos su važiuokle,tai tikrai geras rodiklis. Jei užmiestyje,tai jau nieko gero.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#924 samux12

samux12
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 23 - 20:30

Sveiki Klubieciai,

Planuoju keisti savo sena pezuka i kazka naujesnio. Radau toki skelbima :

Peugeot 407 coupe

Ka galit pasakyti apie sita auto ir 2.7hdi varikli? Gal kas asmeniskai turi toki ir kokia patirtis?

Dekoju uz pagalba.

Šį pranešimą redagavo samux12: 2014 rugpjūčio 23 - 20:30

  • 0

#925 samux12

samux12
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 24 - 22:19

Ko tais nutiles forumas :)

Taigi perskaiciau visus susirasinejimus apie peugeot 407 modelius, taciau apie Coupe tikrai labai mazai sneketa.

Kas galit placiau papasakoti apie sito masiniuko eksploatavima. Kiek is skelbimu matau tai pagrindine kompletacija eina su 2.7hdi varikliu, apie kuri butent ir mastau. Gal yra klubieciu turinciu toki auto ir gali kazka papasakoti placiau.
Beje kita savaite vaziuosiu paziureti sito varianto:

www.autogidas.lt/peugeot-407-hdi-v6-sport-aut-coupe-2006-0126286280.html

kokia nuomone?
  • 0

#926 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 24 - 23:03

Paskaityk 607 tema apie auto ir suzinosi daug ka apie tuos motorus ir automatine deze. Nes ten viskas tas pats kas ir pas 407. Viskas gerai su motorais jei neperkaitinsi o deze irgi bus gera kol hidroblokas nepareis ir tada remontas iki 3000 lt. Elektronika reik vietoj ziuret kad jokiu cheku nebutu ir viskas veiktu. Egr ir fapa iskastruoji ir isprogramuoji. Saliaros mieste valgys maziausiai 10 literiu trasoj iki 7 tilpti turetum ksip jau pats vazinesi priklausys. Kaip ir sakiau 607 tema paskaityk koki 20-30 psl atgal nuo paskutinio posto.
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#927 samux12

samux12
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 25 - 13:24

Paskaityk 607 tema apie auto ir suzinosi daug ka apie tuos motorus ir automatine deze. Nes ten viskas tas pats kas ir pas 407. Viskas gerai su motorais jei neperkaitinsi o deze irgi bus gera kol hidroblokas nepareis ir tada remontas iki 3000 lt. Elektronika reik vietoj ziuret kad jokiu cheku nebutu ir viskas veiktu. Egr ir fapa iskastruoji ir isprogramuoji. Saliaros mieste valgys maziausiai 10 literiu trasoj iki 7 tilpti turetum ksip jau pats vazinesi priklausys. Kaip ir sakiau 607 tema paskaityk koki 20-30 psl atgal nuo paskutinio posto.

Dekui DzonyB
  • 0

#928 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 11:23

sveiki, matyt nusibodo man ramiai gyvent, tai tapau sviezias peugeot 407sw savininkas. pas mane ta varle trecia diena ir stai pirmos bedos. nu tiksliau jau nepirmos (kiauras glusiakas po nevykusio katalizo demontavimo, klibanti turbina ir tt, bet tas aisku), bet pirmos del kurios reik pagalbos. variklis 1,6hdi uzvedus salta motora apsidumija baltais dumais, pergazavus dumu nebelieka. itariu kaitinimo zvakes. bet tai kur tos zvakes stovi, nu kiek ziuriu arba as aklas arba nematau ju. ir velnias mane pastume link tu varliu... tai kur ieskot pasleptu kaitinimo zvakiu 1,6 motorui?
  • 0

#929 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 07:53

sveiki, matyt nusibodo man ramiai gyvent, tai tapau sviezias peugeot 407sw savininkas. pas mane ta varle trecia diena ir stai pirmos bedos. nu tiksliau jau nepirmos (kiauras glusiakas po nevykusio katalizo demontavimo, klibanti turbina ir tt, bet tas aisku), bet pirmos del kurios reik pagalbos. variklis 1,6hdi uzvedus salta motora apsidumija baltais dumais, pergazavus dumu nebelieka. itariu kaitinimo zvakes. bet tai kur tos zvakes stovi, nu kiek ziuriu arba as aklas arba nematau ju. ir velnias mane pastume link tu varliu... tai kur ieskot pasleptu kaitinimo zvakiu 1,6 motorui?

Žmogus nusipirko visiškai suvarytą automobilį ir prasidės tautosaka "daugiau jokių prancūzų :ph34r: ..."

Antifrizo nemažėja? Jis švarus, netepaluotas?
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#930 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 09:18

ne, antifrizo nemazeja, spalva irgi graziai rausvas. na del to kad daugiau jokiu prancuzu jau buvau perzegnojes dar gerokai seniau kai turejau laguna II kuri pasilus pradedavo dumyt ir kuria dziaugiaus atsikrates ir po espace IV kuris pas mane atvaziavo su tikra 140tukst rida, su variklio defektu ir kaip ardant pastebeta kad jau priestai tas variklis buvo ardytas, stumokliai sunumeruoti ir panasiai. kuris pas mane irgi keleta menesiu tepabuvo. va tada jau tikrai sakiau kad jokiu prancuzu, bet stai ir vel... ech. nu si kart regis ir rinkaus, tikrai nemazai apziurejau, lyginau, nu bet kuo labiau renkies tai ir prisirenki. galejau ranka duot kirst kad visi katalizatoriai teber pas mane, o pasirodo per katalizatoriaus pusles sumovima pas mane dumijo, nedastumta pusle buvo po katalizatoriaus ir to "pdf" ismontavimo, vietoj katalizo metalo plokste su skylem i pusle ivirinta kad garsa slopintu :) rida 170tukst, visos knygos ir panasiai. kaina kaip uz gera... ai beje radijos (blaupunkt su mp3) ijungimo mygtukas pas mane strigo, isijungdavo is 10 karto, vakar isemiau, isardziau, patvarkiau, isdejau atgal, bet nera muzikos. siaip apsvietimas veikia, meniu, trip, clim ir visi mygtukai veikia, vo muzikos nera, ir per meniu neleidzia nei ieit i muzikos nustatymus. ekranely ta piktograma kaip punktyrine pavaizduota. kame reples gali buti?
  • 0

#931 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 09:38

ne, antifrizo nemazeja, spalva irgi graziai rausvas. na del to kad daugiau jokiu prancuzu jau buvau perzegnojes dar gerokai seniau kai turejau laguna II kuri pasilus pradedavo dumyt ir kuria dziaugiaus atsikrates ir po espace IV kuris pas mane atvaziavo su tikra 140tukst rida, su variklio defektu ir kaip ardant pastebeta kad jau priestai tas variklis buvo ardytas, stumokliai sunumeruoti ir panasiai. kuris pas mane irgi keleta menesiu tepabuvo. va tada jau tikrai sakiau kad jokiu prancuzu, bet stai ir vel... ech. nu si kart regis ir rinkaus, tikrai nemazai apziurejau, lyginau, nu bet kuo labiau renkies tai ir prisirenki. galejau ranka duot kirst kad visi katalizatoriai teber pas mane, o pasirodo per katalizatoriaus pusles sumovima pas mane dumijo, nedastumta pusle buvo po katalizatoriaus ir to "pdf" ismontavimo, vietoj katalizo metalo plokste su skylem i pusle ivirinta kad garsa slopintu :) rida 170tukst, visos knygos ir panasiai. kaina kaip uz gera... ai beje radijos (blaupunkt su mp3) ijungimo mygtukas pas mane strigo, isijungdavo is 10 karto, vakar isemiau, isardziau, patvarkiau, isdejau atgal, bet nera muzikos. siaip apsvietimas veikia, meniu, trip, clim ir visi mygtukai veikia, vo muzikos nera, ir per meniu neleidzia nei ieit i muzikos nustatymus. ekranely ta piktograma kaip punktyrine pavaizduota. kame reples gali buti?

Arba nemoki rinktis masinu arba nesiseka tau su masinom.
Arba ir tas ir tas :doh:
  • 0

#932 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 09:44

Arba nemoki rinktis masinu arba nesiseka tau su masinom.
Arba ir tas ir tas :doh:

masina pirkt kaip loterija, o loterijoj man nelabai nelabai
  • 0

#933 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2014 rugsėjo 21 - 12:44

Sveiki, pasidalinkit savo patarimais apie ši automobili, ar verta imti benzini varianta? kaip del kainos ar kiek ne per didele? Skambinau, pardavėjas užtikrino kad viskas tvarkoje, leidžia tikrinti kuriame noriu servise. SKELBIMAS
  • 0

#934 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2014 rugsėjo 21 - 13:15

Pats motoras lepus, bet prižiūrint bedu nekelia. Užtat gyvybingas traukos atžvilgiu. O kaina jau pagal stovi, čia nepribursi nematęs.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#935 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 rugsėjo 22 - 01:10

Kolegos, ar P407 sedano ir P407 Coupe elektriniai uzsilenkiantys veidrodeliai identiski?
  • 0

#936 Mantysa

Mantysa
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peageot 407

Parašyta 2014 spalio 22 - 13:50

Sveiki, kur buvęs kur nebuvęs, baigiu ir aš sulaukti su savo pežuku žiemos. Tai galvoju reikia nusipirkti ir avalynę.:)

Iškilo toks klausimas, gamintojo rekomendacijos mini 205/60 R16. Bet kažkas atrodo minėjo kad galima montuoti ir 205/55 R16? Ar tai tiesa? Pas manęs liaudiškai tariant "liačnykai", kolkas skardinių ratlankių būtent žiemai negalvoju pirkti :)


  • 0

#937 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2014 spalio 23 - 08:12

Sveiki, kur buvęs kur nebuvęs, baigiu ir aš sulaukti su savo pežuku žiemos. Tai galvoju reikia nusipirkti ir avalynę. :)

Iškilo toks klausimas, gamintojo rekomendacijos mini 205/60 R16. Bet kažkas atrodo minėjo kad galima montuoti ir 205/55 R16? Ar tai tiesa? Pas manęs liaudiškai tariant "liačnykai", kolkas skardinių ratlankių būtent žiemai negalvoju pirkti :)

 

Tikti tai tiks, bet žiemai sužeminti (kad ir minimaliai) automobilį nebūtų protingiausias sprendimas.


  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#938 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 spalio 23 - 08:14

Sveiki, kur buvęs kur nebuvęs, baigiu ir aš sulaukti su savo pežuku žiemos. Tai galvoju reikia nusipirkti ir avalynę. :)

Iškilo toks klausimas, gamintojo rekomendacijos mini 205/60 R16. Bet kažkas atrodo minėjo kad galima montuoti ir 205/55 R16? Ar tai tiesa? Pas manęs liaudiškai tariant "liačnykai", kolkas skardinių ratlankių būtent žiemai negalvoju pirkti :)

Jis ir taip zemas, tai dar zeminti neprotinga ,ypac ziemai.


  • 0

#939 Mantysa

Mantysa
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peageot 407

Parašyta 2014 spalio 24 - 09:57

Kitas klausimas.

 

Gal kas susidūrė su tuo. Tik prasidėjus šalčiams, (buvo tik -5, -6 laipsniai), išlindo bėda. Užsivedu normaliai, bet pavarų svirties neina pajudinti iki kol 10-15 minučių nepašildai mašinos. Galvojau išpradžių kad tepalas užšąlą (neaišku koks supiltas), bet paskui pamasčiau, kad pavarų perjungimo trosai blogi? bet šejp vaikšto kai įšilusi mašina gana minkštai..

 

Gal kas susidūrė su tuo? kaip sprendė bėda?


  • 0

#940 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2014 spalio 27 - 09:29

Kitas klausimas.

 

Gal kas susidūrė su tuo. Tik prasidėjus šalčiams, (buvo tik -5, -6 laipsniai), išlindo bėda. Užsivedu normaliai, bet pavarų svirties neina pajudinti iki kol 10-15 minučių nepašildai mašinos. Galvojau išpradžių kad tepalas užšąlą (neaišku koks supiltas), bet paskui pamasčiau, kad pavarų perjungimo trosai blogi? bet šejp vaikšto kai įšilusi mašina gana minkštai..

 

Gal kas susidūrė su tuo? kaip sprendė bėda?

Trosus žiūrėk.

 

http://peugeot-kluba...uzsala-pavaros/


  • 1
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0