Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#901 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 birželio 27 - 08:21

Nu tai jo, tokiu varikliuku kaip tavo islaikymas pigesnis :) Siaip jei buciau rades - buciau emes 3.0 benza. Cia pats geriausias variantas, nes ispildymas ir navarotai kaip pas maniske, o privalumas - benzas/duja, tylus variklio darbas, ir nera jokiu nesamoningu bedu su fap/egr ir kita dyzelio nesamone.
2.2 man per mazai galios ir per skurdi komplektacija butu. Bet cia kaip kam ko reikia :)

Nu nzn ka tu vadini skurdi komplektacija pas mane viskas tas pats kas ir pas tave salono viduje ir isoreje (nu cia nesvarbu kai ieskai ko nori tai ir randi) , tik nera R18 ir reguliuojamu amortiku :beer:

P.S. butu idomu palei tuos punktukus kur parasiau atsilieptu savininkai 1.6 HDi, 2.0 HDi, 2.2 HDi 1.8 benzas, 2.0 benzas, 3.0 benzas irgi papunktuotai parasytu kas ir kiek kastavo, nesvarbu sedanas ar SW :good:

Šį pranešimą redagavo dzonyB: 2014 birželio 27 - 08:33

  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#902 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 birželio 27 - 12:33

Skurdi turejau omeny kai nera multimediojos dar plius. Jei pas tave ji yra tai viskas, ok :) Nes man 407, ir apskritai bet kokia masina be teliko - pabaisa :) As kai ieskau auto - net varnele uzsidedu, jei pamatau kad nera didziojo ekrano - uzdarau skelbima. O pas 2.2 teliko dazniausiai ir nebuna, buna tas apsiktas mazas ekraniukas, kuris pas visus issilieja ir tada is viso nebuna nieko :) O tie reguliuojami amortikai tai dar nezinau gerai cia ar blogai, nes nevairavau pezo 407 su paprastais, tai negaliu lyginti :) Pas mane jie visada veikia auto rezimu - tai resikia jie patys kietina pakaba kada reikia, kai tarkime i posuki paisaisi islaiko masina nepasvirusia, na kazkas tokio. O pats rankiniu budu retai kada pervedu juo i sport padeti, tiesiog nera cia Vilniuj kur taip laisktyt dideliais greiciais posukiuose kad reiketu kazkokio super duper stabilumo :) O vat kai jie uzsilenks kazkada, tai vieno kaina 900 lietuvisku, tai vsai nelinksma bus turbut :) Beja veino navaroto pas mane nera - ventiliuojamu sedyniu. Sildomos yra, ventiliuojamu ne. Gaila. Labai fainas navarotas vasara kai karsta. Nu ir bluetootho nera, irgi nervina. Ir SD korteles neskaito magas. Prie siu navarotu merse buvau labai iprates, tai truksta.
  • 0

#903 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 birželio 27 - 12:36

Skurdi turejau omeny kai nera multimediojos dar plius. Jei pas tave ji yra tai viskas, ok :) Nes man 407, ir apskritai bet kokia masina be teliko - pabaisa :) As kai ieskau auto - net varnele uzsidedu, jei pamatau kad nera didziojo ekrano - uzdarau skelbima.
O pas 2.2 teliko dazniausiai ir nebuna, buna tas apsiktas mazas ekraniukas, kuris pas visus issilieja ir tada is viso nebuna nieko :)
O tie reguliuojami amortikai tai dar nezinau gerai cia ar blogai, nes nevairavau pezo 407 su paprastais, tai negaliu lyginti :) Pas mane jie visada veikia auto rezimu - tai resikia jie patys kietina pakaba kada reikia, kai tarkime i posuki paisaisi islaiko masina nepasvirusia, na kazkas tokio. O pats rankiniu budu retai kada pervedu juo i sport padeti, tiesiog nera cia Vilniuj kur taip laisktyt dideliais greiciais posukiuose kad reiketu kazkokio super duper stabilumo :) O vat kai jie uzsilenks kazkada, tai vieno kaina 900 lietuvisku, tai vsai nelinksma bus turbut :)
Beja veino navaroto pas mane nera - ventiliuojamu sedyniu. Sildomos yra, ventiliuojamu ne. Gaila. Labai fainas navarotas vasara kai karsta. Nu ir bluetootho nera, irgi nervina. Ir SD korteles neskaito magas. Prie siu navarotu merse buvau labai iprates, tai truksta.

Pas naujesnius Coupe yra ir bluetooth ir USB ir pan galima pajungt. Pas tave senoji RT3 sistema, pas RT4 jau ta funkcija yra.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#904 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 birželio 27 - 12:49

Skurdi turejau omeny kai nera multimediojos dar plius. Jei pas tave ji yra tai viskas, ok :) Nes man 407, ir apskritai bet kokia masina be teliko  - pabaisa :) As kai ieskau auto - net varnele uzsidedu, jei pamatau kad nera didziojo ekrano - uzdarau skelbima.
O pas 2.2 teliko dazniausiai ir nebuna, buna tas apsiktas mazas ekraniukas, kuris pas visus issilieja ir tada is viso nebuna nieko :)
O tie reguliuojami amortikai tai dar nezinau gerai cia ar blogai, nes nevairavau pezo 407 su paprastais, tai negaliu lyginti :) Pas mane jie visada veikia auto rezimu - tai resikia jie patys kietina pakaba kada reikia, kai tarkime i posuki paisaisi islaiko masina nepasvirusia, na kazkas tokio. O pats rankiniu budu retai kada pervedu juo i sport padeti, tiesiog nera cia Vilniuj kur taip laisktyt dideliais greiciais posukiuose kad reiketu kazkokio super duper stabilumo :) O vat kai jie uzsilenks kazkada, tai vieno kaina 900 lietuvisku, tai vsai nelinksma bus turbut :)
Beja veino navaroto pas mane nera - ventiliuojamu sedyniu. Sildomos yra, ventiliuojamu ne. Gaila. Labai fainas navarotas vasara kai karsta. Nu ir bluetootho nera, irgi nervina. Ir SD korteles neskaito magas. Prie siu navarotu merse buvau labai iprates, tai truksta.

Pas naujesnius Coupe yra ir bluetooth ir USB ir pan galima pajungt. Pas tave senoji RT3 sistema, pas RT4 jau ta funkcija yra.

Zinau zinau, ir del to man liudna :( Tik jeigu keisti, tai jau i RT5. Bet kur cia in LT toki rasi.....
  • 0

#905 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 birželio 27 - 13:00

Skurdi turejau omeny kai nera multimediojos dar plius. Jei pas tave ji yra tai viskas, ok :) Nes man 407, ir apskritai bet kokia masina be teliko - pabaisa :) As kai ieskau auto - net varnele uzsidedu, jei pamatau kad nera didziojo ekrano - uzdarau skelbima.
O pas 2.2 teliko dazniausiai ir nebuna, buna tas apsiktas mazas ekraniukas, kuris pas visus issilieja ir tada is viso nebuna nieko :)
O tie reguliuojami amortikai tai dar nezinau gerai cia ar blogai, nes nevairavau pezo 407 su paprastais, tai negaliu lyginti :) Pas mane jie visada veikia auto rezimu - tai resikia jie patys kietina pakaba kada reikia, kai tarkime i posuki paisaisi islaiko masina nepasvirusia, na kazkas tokio. O pats rankiniu budu retai kada pervedu juo i sport padeti, tiesiog nera cia Vilniuj kur taip laisktyt dideliais greiciais posukiuose kad reiketu kazkokio super duper stabilumo :) O vat kai jie uzsilenks kazkada, tai vieno kaina 900 lietuvisku, tai vsai nelinksma bus turbut :)
Beja veino navaroto pas mane nera - ventiliuojamu sedyniu. Sildomos yra, ventiliuojamu ne. Gaila. Labai fainas navarotas vasara kai karsta. Nu ir bluetootho nera, irgi nervina. Ir SD korteles neskaito magas. Prie siu navarotu merse buvau labai iprates, tai truksta.

Labai jau isrankus, be teliko pabaisa gal nereikia taip ziauriai, ka tu ten per ta telika filmus ziuri? Cia gi auto, yra gerai nera, nu ir nereikia, masinoi negyveni, cia mano nuomone
  • 0

#906 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 birželio 27 - 13:09

Skurdi turejau omeny kai nera multimediojos dar plius. Jei pas tave ji yra tai viskas, ok :) Nes man 407, ir apskritai bet kokia masina be teliko  - pabaisa :) As kai ieskau auto - net varnele uzsidedu, jei pamatau kad nera didziojo ekrano - uzdarau skelbima.
O pas 2.2 teliko dazniausiai ir nebuna, buna tas apsiktas mazas ekraniukas, kuris pas visus issilieja ir tada is viso nebuna nieko :)
O tie reguliuojami amortikai tai dar nezinau gerai cia ar blogai, nes nevairavau pezo 407 su paprastais, tai negaliu lyginti :) Pas mane jie visada veikia auto rezimu - tai resikia jie patys kietina pakaba kada reikia, kai tarkime i posuki paisaisi islaiko masina nepasvirusia, na kazkas tokio. O pats rankiniu budu retai kada pervedu juo i sport padeti, tiesiog nera cia Vilniuj kur taip laisktyt dideliais greiciais posukiuose kad reiketu kazkokio super duper stabilumo :) O vat kai jie uzsilenks kazkada, tai vieno kaina 900 lietuvisku, tai vsai nelinksma bus turbut :)
Beja veino navaroto pas mane nera - ventiliuojamu sedyniu. Sildomos yra, ventiliuojamu ne. Gaila. Labai fainas navarotas vasara kai karsta. Nu ir bluetootho nera, irgi nervina. Ir SD korteles neskaito magas. Prie siu navarotu merse buvau labai iprates, tai truksta.

Labai jau isrankus, be teliko pabaisa gal nereikia taip ziauriai, ka tu ten per ta telika filmus ziuri? Cia gi auto, yra gerai nera, nu ir nereikia, masinoi negyveni, cia mano nuomone

Na tai kiekvienam savo juk, pas kiekviena skoniai skirtingi :)
Man tiesiog auto panele su teliku atrodo daug daug graziau.
Vieniem auto yra tik priemone nuo A iki B nuvaziuot, nesvarbu kuo vaziuoja, svarbu veza.
O as taip negaliu, man auto turi buti malonumas vairuoti, man patinka pats procesas, mane domina ne tik keliones tikslas, bet ir pati kelione :)
Del to niekad neturejau ir neturesiu beveidziu automobiliu kuriu paskirtis tik nuvesti nuo A i B :)
  • 0

#907 Erikas222

Erikas222
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2014 liepos 15 - 08:52

Sveiki.galvoju pirkt peugeot 407 hecbeka 2005 bet girdejau kad nelabai nusidaves modelis, kad daznos problemos su pavaru deze ir elektra bet nelabai noriu klausyt pletku.gal kas galit is patirties papasakot kaip masina ar turit problemu?
  • 0

#908 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 liepos 15 - 11:40

As manau, kad sita masina verta savo kainos. O jau kokia tau papuls tai jau kitas klausimas. As turiu puse metu 407sw 2,0l automata ir nebuvo dar jokiu gedimu isskyrus uzsikimsusi FAP filtra, o del jo parejo turbina. Bet ispjovus ta filtra viskas toliau ok. Dar problema su ekraneliu. Reikia pirkt su navigacija, tada nebus bedu, nes kai vasara karsta, tai nieko nerodo tas paprastas ekranas. (Pas mane tas kur ant spidometro tai nuo karscio nieko nerodo, bet tas didelis tai viskas gerai). Mano galva sios masinos privalumai: 1. Gera kaina uz tokiu metu masina 2. Gera trauka 2,0l 100kW. 3. Grazi isore ir vidus (kaip kam) 4. Geras valdymas Trukumai: 1. Garso izoliacija (nebloga, bet noretusi geresnes) 2. Led ekranelis 3. Nera mygtuko isjungti xenonu apipurskima (sunaudoja dax..a langu ploviklio) 4. FAP filtras (klaidos nemeta, bet gali sugadinti turbina arba purkstukus kai uzsikims, reikia ispjaut) Visa kita kaip elektronika, pavaru deze gal ir pasitaiko, bet manau ne tik ant P407. PS. Jeigu vaziuoji pirkt susirask kas turi tokia masina ir gali su jo vaziuoti apziureti. Man atrodo vairuotojas savo masina pazista ir atskirs jei kas ne taip. Cia galioja visu markiu masinoms.
  • 0

#909 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 liepos 15 - 14:12

Tai kad meta klaida kai su fap kazkas negerai, ar klystu? Kuom tau pasireiske uzsikimsusio fap simptomai? Ar kad fapas gatavas supratai tik tada, kai turbina nudvese?
  • 0

#910 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 liepos 15 - 14:26

Yep. Kai nusprogo turbina pasake iskart vaziuoti iskastruot. Ramus sake kad ne visi modeliai 407 rodo filtro issikisima. Kazkaip ten senesni atrodo rodo ar kaip ten. Man net kai jau ispjove ji, bet dar buvo neperprogramuotas tai irgi nieko nerode.
  • 0

#911 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 liepos 15 - 15:23

Yep. Kai nusprogo turbina pasake iskart vaziuoti iskastruot. Ramus sake kad ne visi modeliai 407 rodo filtro issikisima. Kazkaip ten senesni atrodo rodo ar kaip ten. Man net kai jau ispjove ji, bet dar buvo neperprogramuotas tai irgi nieko nerode.

Kelintu metu tavo pezas? Tai idomu maniskis kaip nors duos zinoti kai fap uzsikis, ar irgi tik kai turba nudves suzinosiu? :(
  • 0

#912 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 liepos 16 - 06:48

2005 09men. Ziurint kokia dar rida. pas mane 280k. jeigu maza rida tai dar jis prasivalo, bet kai pravaziaves daug tai tas filtras jau visai uzsikimses buna ir tas skystis net nesugeba pravalyti. Sako buna atveju kad net pradegina skyles nes labai uzsikimses buna. Pradziai norejau issaugoti ta filtra, bet kadangi jis skyrtas tik aplinkai saugoti o ne masinos darbui, tei ispjoviau.
  • 0

#913 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 liepos 16 - 13:01

2005 09men. Ziurint kokia dar rida. pas mane 280k. jeigu maza rida tai dar jis prasivalo, bet kai pravaziaves daug tai tas filtras jau visai uzsikimses buna ir tas skystis net nesugeba pravalyti. Sako buna atveju kad net pradegina skyles nes labai uzsikimses buna. Pradziai norejau issaugoti ta filtra, bet kadangi jis skyrtas tik aplinkai saugoti o ne masinos darbui, tei ispjoviau.

As tai jo is viso saugoti nenoriu, tiesiog laukiu bent menkiausiu pozymiu kad jam jau kazkas negerai ir pjausiu. Bet pas mane dabar 113 000 rida, ir nieko nepastebiu, ir trauka puiki, ir jokiu klaidu nemeta. Tik kai cia prigasdinot, kad galiu net nepastebet, o pastebet tik kai jau turbina uzlenks, tai ir velnias ten zino... O sveiko filtro nepjaunu tik todel, kad kol nera jokiu pozymiu, kam mesti lauk 400 lt kokius uz isprogramavima ir ispjovima?
  • 0

#914 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 liepos 16 - 13:21

Nu tadu gal ir geras tas filtras. Kaip sake vienas meistras is Peugeot serviso filtras dazniausiai nebeissivalo po 200-300 tukstanciu. Tiesiog net tas skystis jo negali isvalyti. Pagal Peugeot reikia ji tada pakeisti. Bet kiek domejausi jo kaina naujo 3000Lt. O jis gali uzsikisti greiciau nuo visokiu dalyku: blogi tepalai, saliarka liewa ar seip visokiu brudu
  • 0

#915 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 liepos 16 - 15:27

Bet kiek domejausi jo kaina naujo 3000Lt.

blogai domėjaisi...kaina apie 800 lt. bakelis. ir 400 skystis.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#916 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 liepos 16 - 15:29

Nezinau. man tokia kaina pasake www.peugeotservisas.lt
  • 0

#917 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2014 rugpjūčio 07 - 07:24

Sveiki,

skelbimas senas, gal kas gyvai matėte šį variantą?


http://auto.plius.lt...as-3511554.html
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#918 dns

dns
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 07 - 14:32

Sveiki visi :) Domintų betkokia informacija ar komentarai apie 407 sedanu 2.2 dyzelinius variklius (2.2hdi - 125kw, bi turbo). Gal kas ką žino / girdėjo / turėjo tokį modelį ?? :) Dėkoju iš anksto.
  • 0

#919 Mantysa

Mantysa
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peageot 407

Parašyta 2014 rugpjūčio 15 - 08:56

Sveiki. Norėjau užvesti diskusiją, nes kažkaip neradau apie tai. Nusipirkau Peageot 407 2006m. antros pusės dyzeliuką 1.6hdi. Ir pradėjus eksploatuoti sužinojau, kad jų pakaba lepi, garažiuke pasakė kad keisi ir keisi tuos šarnyrus ypač jei važinėsi žvirkeliais. (Nors prieš tai galvojau kad silpniausios vietos 1.6hdi purkštukai nu dar elektronika, bet kad pakaba).. Taigi, kaip žmonių jau eksploatuojančių šį automobilį nuomonė apie jos pakaba? Kiek dažnai išsidėvi tarkim priekinė važiuoklės dalis (šarnyrai ir t.t.)?? Ką dar naujo galiu sužinoti apie jos silpnas vietas. Tikrai būčiau dėkingas už atsakymus.
  • 0

#920 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 15 - 09:08

Sveiki.

Norėjau užvesti diskusiją, nes kažkaip neradau apie tai. Nusipirkau Peageot 407 2006m. antros pusės dyzeliuką 1.6hdi. Ir pradėjus eksploatuoti sužinojau, kad jų pakaba lepi, garažiuke pasakė kad keisi ir keisi tuos šarnyrus ypač jei važinėsi žvirkeliais. (Nors prieš tai galvojau kad silpniausios vietos 1.6hdi purkštukai nu dar elektronika, bet kad pakaba)..

Taigi, kaip žmonių jau eksploatuojančių šį automobilį nuomonė apie jos pakaba? Kiek dažnai išsidėvi tarkim priekinė važiuoklės dalis (šarnyrai ir t.t.)?? Ką dar naujo galiu sužinoti apie jos silpnas vietas.

Tikrai būčiau dėkingas už atsakymus.

O tai reikejo paklaust servisistu po kiek tukstanciu km pasirodo tas silpnumas?? bent jau autobildas kazkada buvo rases, kad po 40-50 tukst issidevi, bet aisku jei vien zvirkeliais ar duobetais keliais vaziuosi tai kilometrazas sutrumpeja, tai jei realiai keiciasi apie 40 tukst km tai man asmeniskai tik nusimato keitimas po 3 metu, nes as tiek daug km neprasuku per metus. Cia kas daug km prasuka tiems aktualu yra, nes tada praktiskai kas metus reik keist dalis vaziuokles, nieks nesiskunde cia klube apie vaziuokles problemas, nebent nereiksminga buvo, o gal daba prabils :) nu as beveik 13000 prasukau jokiu bildesiu dar neislindo, maciau visokiu keliu :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0