Peršokti prie turinio


Peugeot 405 chiptuning


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 150

#101 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 10 - 16:31

na apie tokius stebuklus tai niekas cia negirdejo. gal gali placiau papasakot? ;)
  • 0

#102 Svečias_athlonxp_*

Svečias_athlonxp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 10 - 17:35

na apie tokius stebuklus tai niekas cia negirdejo. gal gali placiau papasakot? ;)

jei visi zinos ir patys chipuosis tai ka veiks tuningo servisai.
  • 0

#103 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 11 - 21:51

dar karta kartoju, nesiruosiu as jo chipint kazkur groundzero ar panasiai. turint eeprom tai galima pasidaryt paciam ir labai pigiai. Keliem BMW, Audi, Opel ir kt. turiu o va savo peugeot nerandu.

groundzero teiaravausi apie dyzelboxus pezoletui, tai sale kad tokios masinos LT netiuninguojamos :)

darau isvada, kad ir taip geros...:rolleyes:
  • 0

#104 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 11 - 22:54

tai tu gal davei uzklausima 706'tam? :unsure: duok uzklausima athlonxp, tas tai uz koki chirika tavo buda uzturbins ;]
  • 0

#105 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 gruodžio 12 - 10:40

na apie tokius stebuklus tai niekas cia negirdejo. gal gali placiau papasakot? ;)

cia panasiai kaip su pvz. MS Windows licenzija.
jei perki legaliai, moki pagal kainorasti 400-500 Lt.
jei ne - perki piratine kopija arba siuntiesi is ineto ir tai atseina maximum 5Lt

vat su chipinimu irgi tas pats - 95% kainos sudaro informacija, kuri irasyta i chipa, o likusius 5% irasymas ir pati mikrushke (chipas).
vat athlonxp ir nori "sutaupyti" tuos 95%. tik surast piratine kopija siuo atveju daug sunkiau.
  • 0

#106 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 18:09

eee atlonas sunervinai, vilnietis? varom drago imk saba ir rasyk man [email protected]

atsirado mat... kolkas visi kas taip sake uoste mano Co2 buvo ir bmw 3.5L todel kazhkoks sabbas su 2.X motoru man nebaisus. kaliau. <_< -_-

Nu ir as prisijungciau prie jusu drago. Pane irgi suparino AthlonasXP :( Rytoj vakare busiu VNO iki ketvirtadienio. Druge organizuoja slaloma ketvirtadieni tai galim ir dragiuka padaryt:)
  • 0

#107 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 13 - 19:11

Tai ka negi niekas necipuojat pugu? Prastai!!!!!!!!!!!

:lol: geras :lol: :lol: :lol:
kaimiečiai, pugų nečipuoja.... aš tai tik grįžtu iš darbo, tai kartais net nevalgęs, varau pugo čipuot ;)
  • 0

#108 Svečias_athlonxp_*

Svečias_athlonxp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:34

cia panasiai kaip su pvz. MS Windows licenzija.
jei perki legaliai, moki pagal kainorasti 400-500 Lt.
jei ne - perki piratine kopija arba siuntiesi is ineto ir tai atseina maximum 5Lt

vat su chipinimu irgi tas pats - 95% kainos sudaro informacija, kuri irasyta i chipa, o likusius 5% irasymas ir pati mikrushke (chipas).
vat athlonxp ir nori "sutaupyti" tuos 95%. tik surast piratine kopija siuo atveju daug sunkiau.

Gerai kad yra zmoniu kurie supranta. Galeciau keisti i koki nors BMW325 E30 ar Audi A4 1.8turbo ar Audi 90 2.3 20V ar pan. Man reikia Saab 9000 2.3turbo arba Peugeot 405 (XU9/JAZ) Cia apie chipa (eeprom)

Šį pranešimą redagavo athlonxp: 2005 gruodžio 15 - 00:34

  • 0

#109 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:43

naturaliai bukvaliai jis mane pradeda nervinti... :unsure:
  • 0

#110 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:52

Tai galima patchiam "kompa" susikonstruoti i psio. Tereikia surasti shiektiek besigaudanti studentchioka. Prigirdyti alaus. Pora vakaru su lituokliu, pora vakaru testuojant ant mashinos bei perprogamuojant ir turi visa kompa, su kuriuo ka nori ta galesi daryti. Net priklausomai nuo ijungtos pavaros (jei davyklius pastatysi) mishini ir uzhdegima reguliuoti. Beje nei kiek nejuokauju. Tas mistinis kompas ir info jo eeprom'e bokalo gero alaus tevertas. Tik naudos (galios) nekazhi kiek ishspausi, nes tikrai ne kompas esminis dalykas mashinoj.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#111 Svečias_athlonxp_*

Svečias_athlonxp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:52

naturaliai bukvaliai jis mane pradeda nervinti... :unsure:

Zioply neismanai tai ir nerasyk ko nereikia.
  • 0

#112 Svečias_athlonxp_*

Svečias_athlonxp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:56

Tai galima patchiam "kompa" susikonstruoti i psio. Tereikia surasti shiektiek besigaudanti studentchioka. Prigirdyti alaus. Pora vakaru su lituokliu, pora vakaru testuojant ant mashinos bei perprogamuojant ir turi visa kompa, su kuriuo ka nori ta galesi daryti. Net priklausomai nuo ijungtos pavaros (jei davyklius pastatysi) mishini ir uzhdegima reguliuoti.
Beje nei kiek nejuokauju. Tas mistinis kompas ir info jo eeprom'e bokalo gero alaus tevertas.

Tik naudos (galios) nekazhi kiek ishspausi, nes tikrai ne kompas esminis dalykas mashinoj.

Nekazhi ka bet is visko po mazai isspaudi, ismetimo, filtro, chipo ir t.t. bet viska padarius rezultatas gali buti net siek tiek juntamas.
  • 0

#113 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:56

Tchia panashiai kaip modeliavime. Ish uzhsienio saitu labai pygiai su kaledinem nuolaidom tik uzh 50Lt, galima parsisiusti varykliuka modeliukams. Maximoj kai kurie zhaisliukai, su tokiais pat varykliukais, 2Lt nekainuoja. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#114 Svečias_athlonxp_*

Svečias_athlonxp_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 00:57

Tai galima patchiam "kompa" susikonstruoti i psio. Tereikia surasti shiektiek besigaudanti studentchioka. Prigirdyti alaus. Pora vakaru su lituokliu, pora vakaru testuojant ant mashinos bei perprogamuojant ir turi visa kompa, su kuriuo ka nori ta galesi daryti. Net priklausomai nuo ijungtos pavaros (jei davyklius pastatysi) mishini ir uzhdegima reguliuoti.
Beje nei kiek nejuokauju. Tas mistinis kompas ir info jo eeprom'e bokalo gero alaus tevertas.

Tik naudos (galios) nekazhi kiek ishspausi, nes tikrai ne kompas esminis dalykas mashinoj.

o del kompo konstravimo tai shiektiek besigaudancio neuztektu, reikia gerai besigaudancio :D
  • 0

#115 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 01:07

o del kompo konstravimo tai shiektiek besigaudancio neuztektu, reikia gerai besigaudancio :D

Uzhtenka ir shiek tiek. Dar ish studentavimo laiku prisiminu, kokius shedevrus "gelezhistai" kurdavo.
I "gelezhi", bent jau mano laikais KTU, eidavo patis negabiausi studentai, kurie i kitas specializacijas pagal vidurki po dvieju kursu nepakliudavo.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#116 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 11:13

Tai galima patchiam "kompa" susikonstruoti i psio.

Man kotais rodos, jog tas "kompas" tai viso labo i EEPROM'a inkaltas 2-4 matmenu duomenu masyvas, kur priklausomai nuo davikliu parodymu parenkama viena reiksme
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#117 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 12:11

kolega moon'as kazkada buvo imetes nuoroda apie megasquirt. gal paciam pasidaryti ir nepavyks, bet islandziojus po visas nuorodas ir forumus galima pradeti suprasti ECU veikia.
  • 0

#118 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 16:57

Beje nei kiek nejuokauju. Tas mistinis kompas ir info jo eeprom'e bokalo gero alaus tevertas.
Tik naudos (galios) nekazhi kiek ishspausi, nes tikrai ne kompas esminis dalykas mashinoj.

Dar pasakyk kad karbiuratorius forever :rolleyes:
  • 0

#119 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 17:06

Dar pasakyk kad karbiuratorius forever :rolleyes:

ei!
  • 0

206


#120 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 gruodžio 15 - 18:37

ei!

karbiuratorius mirė - tegyvuoja karbiuratorius! :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0