Peršokti prie turinio


Kaip stengiatės dėl savo saugumo?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#41 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:12

Mashina "susiremontuoti" bet kur galima. Ash savo kieme galetchiau remonti n kartu per diena. Ten yra T formos sankryzha, tai kazhkodel tiesiai vazhiuojantis yra isitikine, kad ju pagrindinis ir kad reikia praleisti ish deshines net mintchiu nekyla. Esu net signalu susilaukes, mol ko tu tchia taip naglai ish shalutinio ishsukineji.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#42 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:20

Ten yra T formos sankryzha, tai kazhkodel tiesiai vazhiuojantis yra isitikine, kad ju pagrindinis ir kad reikia praleisti ish deshines net mintchiu nekyla.

Pas mus analogishka situacija. Tik ash vazhiuoju tuo "pagrindiniu", ankschiau sustodavau, bandydamas praleist, tai visi taip keistai zhiuri...Ir vis vien nevazhiuoja :D Tada pradejau ir vazhinet kaip pagrindiniu, nes matau, kad visi vis tiek isitikine, jog mano pirmumas. A viena karta taip vazhiuoju, kaip visada, o ish deshines atvazhiuoja ir net nebando stabdyt. Vos sustabdyt spejau, blyn, galvoju "pasirodo buna zhomiu taisykles zhinanchiu". Kai prasilenke zhiuriu - ne, ne zhmogus, su keliuko uniforma prie vairo :D Vadinasi viskas tvarkoj :D
  • 0

#43 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:59

As i kiema irgi tuo "pagrindiniu" vazineju, bet niekad neskubu, nes nesu tvirtas, kad tai "pagrindinis" :D O su tuo posukiu i kaire ir paskutine akimirka parodomu posukiu vakar juodai buvau susinervines... turbut ir man pas psichologa reikia... :wacko: stresas tuoj uzvaldys si pasauli :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#44 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:13

Man su posukiu i kaire buvo tokia istorija: stoviu sankryzoj, rodau posuki i kaire, ir laukiu kol pravaziuos masinos, kad galeciau isukti, o uz manes stovi taksas ir intensyviai maigo signala + nerwingai rodo pirshtu i virshu :unsure: Ach tu man chia pirshtus rodysi, dushmane tu sup :angry: ***tas, ash jam atgal fak ju taip ir anaip :mad:
Nusuku i kaire puse, ogi uz keliu metru pasiveja mane mirgalkes mentofskos :unsure:
Pasirodo i kaire sankryzoj toj negalima sukti, ir taksistas man pirshtu rode i zenkla (sukti i kaire draudziama) kabanti virsh mano galvos.... :(

Moralas: ne visada ishtiestas pirshtas reishkia f**k you :blush:
  • 0
Scenario planning

#45 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:49

Su fakais ir kitokiais gestais siūlau atsargiau. Ne tokioj dar civilizuotoj šaly gyvenam. Būna tokių primatų, kurie parodytą faką priima kaip asmeninį įžeidimą ir mikliai lipa pasimosuot kumščiais, nors yra 100% neteisūs... ir tokie nebūtinai yra skusti bei važinėja senomis troikėmis. :( Na nebent kieno nors hobis ankstų rytą vidury judrios gatvės meiliai pasidaužyt kulokais :D
  • 0

#46 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 07 - 17:03

Jo su pasimojavimais esu karta ikliuves. Vazhiujant porai ruskeliu draugelis f**k'a pro langa parode (na buvo uzh ka), tai sekiojo po to prie shiknos prilipe po visa miesta ir sustojus i drakes verzhesi, bet iki drakiu nepriejom. Kaip jie sake tipo nepazhistamas rajonas, nors man atrodo, kad sportines ishvaizdos draugo ishsigando, kai jis ish mashinos ishlipo.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0