Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Torsionines pakabos darbas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 54

#1 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 11:52

Del ko pasireiskia krestelejimas i sona kai vaziuodamas posukiu dar pataikai ant nedidelio nelygumo, pvz sulinio dangcio - tada gala uzmeta sonan... reskinys pasireiske visuose vairuotuose puguose (205GTI, 205CTI, 306XSi) su torsionine galine pakaba nepriklausomai nuo tilto guoliu bukles (panasiai reaguoja tiek su issisketusiais ratais tiek iskart po tilto restauracijos). Sau logiskai sito reiskinio negaliu paaiskinti, itarimas kyla ant padangos soninio svyravimo arba kazinkokio laisvumo tilte.. Any ideas?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#2 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 birželio 23 - 11:55

Del ko pasireiskia krestelejimas i sona kai vaziuodamas posukiu dar pataikai ant nedidelio nelygumo, pvz sulinio dangcio - tada gala uzmeta sonan... reskinys pasireiske visuose vairuotuose puguose (205GTI, 205CTI, 306XSi) su torsionine galine pakaba nepriklausomai nuo tilto guoliu bukles (panasiai reaguoja tiek su issisketusiais ratais tiek iskart po tilto restauracijos). Sau logiskai sito reiskinio negaliu paaiskinti, itarimas kyla ant padangos soninio svyravimo arba kazinkokio laisvumo tilte..

Any ideas?

Pabandyk issibraizyti kinetiniu jegu linijas... gal paaiskes. Konstrukcija kalta.

P.S. O ko cia visi staiga torsionais susidomejo? Raliui ruosiates? :rolleyes:
  • 0

#3 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 12:02

aha. ir kiekvienakart po tokio uzmetimo i sona prasideda parkes 'gal jau tiltui galas..'. adnako.
  • 0

#4 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 12:06

aha. ir kiekvienakart po tokio uzmetimo i sona prasideda parkes 'gal jau tiltui galas..'. adnako.

as irgi taip maniau :angry: bet po restauracijos niekas nepasikeite... :wacko:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 23 - 12:10

Man teko keletoj vietų literatūroj skaityt, kad 205 ir 306 turi tokią savybę, kad galas jų labai smagiai metasi posukiuose, dėl galinės pakabos konstrukcijos. Aš tą patį pastebėjau su savo traktoriuku, todėl nekreipiu dėmesio. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 birželio 23 - 12:40

Na, mazda būdavo linkusi taip šoktelti, kai amortizatoriai leisgyviai buvo. Pakeitus į naujus - stovi kaip nulieta ir provokuoja dar spaust.
  • 0

#7 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:01

Na pagal aprašymą tai ant 405-to tokių čiūdų nepastebėjau... :unsure:
  • 0

#8 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:02

Del ko pasireiskia krestelejimas i sona kai vaziuodamas posukiu dar pataikai ant nedidelio nelygumo, pvz sulinio dangcio - tada gala uzmeta sonan..

mano 405 GRI ta pati problema,
Vienas meistras, kuris turi pats 405 sake, kad ten kazkas del kietos pakabos.
Galesiu paklausti detaliau, taciau supratau, kad to dalyko pakeisti negalima.
Amortikai pas mane visi geri 80% gyvybe (nustate servise).
Logiskai mastant, ati turi buti kazkoks rysys tvirtinimo sistemoje tarp kebulo ir vaziuokles, nes tioks ispudis, kad kebulas po duobes lekia i sona, o ratai i kita puse.
Labai bjaurus jausmas. Ziema ant puraus sniego subine laksto kaip pasiutus. Tiesiog neimanoma, jei greitis virs 60km/h. Kolkas tiek pastebejimu, kai suzinosiu daugiau, parasysiu.
  • 0

#9 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:03

Na pagal aprašymą tai ant 405-to tokių čiūdų nepastebėjau... :unsure:

Silpnai i posuki ieini :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:06

Na pagal aprašymą tai ant 405-to tokių čiūdų nepastebėjau...  :unsure:

Silpnai i posuki ieini :)

Gal... :unsure: Na kai posūkyje atsiguli ant šono griovy, tai po to dar ilgai nekyla noras in posūkius įlėkt... <_<
  • 0

#11 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:14

acidalo aprašytą situaciją turėjau su vw sciroco, kuriame buvo standartinė priklausoma pakaba, ratlankei ir padangos. Manyčeu labiausei kaltas greitis + padangų būklė + kintantis į slidesnį kelio paviršius.
  • 0

#12 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:19

IMO, nereik i tai kreipti daug demesio. toki elgesi pavadinciau konstrukciniu charakteriu, budingu kietoms trumpos bazes masinoms su pliko(ko)mis kietomis zemo profilio padangomis. laxtymo ispudi gal gali sustiprinti elastingi majatnykai. bet kokia masina slysteles, kai pasikeis sukibimas. pavyzdziui, posukyje uzvaziavus ant dangciaus. Galima butu palyginti minxta moono ir kietinta accidal kabrikus. accidal - ar ant ŽTi nebuvo tokio bajerio? jis gi irgi kietinc? o jeigu ziema laxto subine, kaip merunui, tai arba perkomplektuok padangas, arba pasitikrink (issamiai) geometrija.
  • 0

#13 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:23

acidalo aprašytą situaciją turėjau su vw sciroco, kuriame buvo standartinė priklausoma pakaba, ratlankei ir padangos. Manyčeu labiausei kaltas greitis + padangų būklė + kintantis į slidesnį kelio paviršius.

Na pas mane VW Scirocco stovejo kaip prikalta. Stabilumu stebino ir mane, ir kitus driverius, kurie ja bande. Tiesa vazhiuokle buvo 16V (lyg ir skiriasi nuo GTX), nauji amortizatoriai, naujos geros padangos.

O su 205 tai tikrai nespeji shyknos gaudyti, net ir ant nedydelio greitchio. Zhvyrkeliuose man tai ipatingai nepatinka, bo ir pagavus shykna, dar reikia stipriai dirbti, kad vazhiavimo krypti atstatyti. Tiesa padangos zhvyrui visai netinkamos.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:27

Nu pas bendradarbį Mazdoj 323 dujiniai amortikai sudėti - tai in posūkius mieste 80 gali drasiai paišytis... :blush: Ale tik kad šikną atidaužo ilgiau pavažinėjus... Posted Image
  • 0

#15 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:33

Skaičiau skaičiau ir prisiminiau - kažkada seniai ant žiago buvau sumovęs prieky diagonalinės o užpakalį radialinės (o gal atvirkščiai <_< ) efektas nerealus buvo - tik spėk vairuot, mašina tik ir taikė kur į šoną pasukt :huh: - greitai tada susidėjau visas radialines :rolleyes:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#16 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:50

O su 205 tai tikrai nespeji shyknos gaudyti, net ir ant nedydelio greitchio. Zhvyrkeliuose man tai ipatingai nepatinka, bo ir pagavus shykna, dar reikia stipriai dirbti, kad vazhiavimo krypti atstatyti



su 205 labai ilgai bijojau zvyro. bet kai pagavau (po pirmos ziemos), labai pamegau. reik stebeti, kad priekis neslystu ir vengti neplanuoto staigaus gazo atleidimo posukyje. su sita masina mokytis negerai yr, bo biski charakteris astrus. su ja jau reik moketi :mellow:
  • 0

#17 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 birželio 23 - 13:56

O su 205 tai tikrai nespeji shyknos gaudyti, net ir ant nedydelio greitchio. Zhvyrkeliuose man tai ipatingai nepatinka, bo ir pagavus shykna, dar reikia stipriai dirbti, kad vazhiavimo krypti atstatyti


su 205 labai ilgai bijojau zvyro. bet kai pagavau (po pirmos ziemos), labai pamegau. reik stebeti, kad priekis neslystu ir vengti neplanuoto staigaus gazo atleidimo posukyje. su sita masina mokytis negerai yr, bo biski charakteris astrus. su ja jau reik moketi :mellow:

Kad mokyti nelabai tinkama, jau pastebejau ant vieno posukio krumus ishmaishes. Tada jau slidau visais keturiais ratais ir netoliese buvo tvora, tai nusprendzhiau geriau shvelniai kabinti krumus, nei desperatishkais veiksmais susiklijuoti i tvora. :D Atsipirkau beveik be ibrezhimu. phiu, phiu, phiu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:00

Ralistai ple... :blink: Jaučiu per meetą aš ant savo balto 306 užklijuosiu radoną didelį pliusą ir dirbsiu sanitaru, o darbo kiek matau bus ir daug :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:02

accidal - ar ant ŽTi nebuvo tokio bajerio? jis gi irgi kietinc?

buvo, tiek su senom tiek su nuliovom padangom...
anas žti be proto zemas ir kietas, cti irgi panasiai nuleistas bet daug maziau krato..
o elgiasi abieju siknos vienodai..
306 su standartine pakaba irgi taip pat elgiasi..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#20 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:03

Ralistai ple... :blink:
Jaučiu per meetą aš ant savo balto 306 užklijuosiu radoną didelį pliusą ir dirbsiu sanitaru, o darbo kiek matau bus ir daug :D

Medikas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0