Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Torsionines pakabos darbas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 54

#21 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:05

Man teko keletoj vietų literatūroj skaityt, kad 205 ir 306 turi tokią savybę, kad galas jų labai smagiai metasi posukiuose, dėl galinės pakabos konstrukcijos. Aš tą patį pastebėjau su savo traktoriuku, todėl nekreipiu dėmesio. :)

Tik netirstinkim ce spalvu, galo be proto nemeto - pakaba dirba puikiai, kornerinasi irgi, ziedu prasilekt ant 90 pac malonumas, tik prasilekiant pataikius ant sulinio - krest i sona...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:08

Man teko keletoj vietų literatūroj skaityt, kad 205 ir 306 turi tokią savybę, kad galas jų labai smagiai metasi posukiuose, dėl galinės pakabos konstrukcijos. Aš tą patį pastebėjau su savo traktoriuku, todėl nekreipiu dėmesio.  :)

Tik netirstinkim ce spalvu, galo be proto nemeto - pakaba dirba puikiai, kornerinasi irgi, ziedu prasilekt ant 90 pac malonumas, tik prasilekiant pataikius ant sulinio - krest i sona...

Aš gi nesakau, kad be proto, bet palyginus su migo, nors ano irgi važiuoklė pakankamai kieta, tai 306 man žymiai lengviau priverst suktis apie savo ašį
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:10

Tik netirstinkim ce spalvu, galo be proto nemeto - pakaba dirba puikiai, kornerinasi irgi, ziedu prasilekt ant 90 pac malonumas, tik prasilekiant pataikius ant sulinio - krest i sona...

Ant lygaus asvalto su pneumovolais aishku dirba puikiai. Bet jei asvaltas furu pavalgytas ar kokiu akmenuku pabarstyta, tada visai kas kita, jau nekalbant apie zhvyra.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#24 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:12

accidal - ar ant ŽTi nebuvo tokio bajerio? jis gi irgi kietinc?

buvo, tiek su senom tiek su nuliovom padangom...
anas žti be proto zemas ir kietas, cti irgi panasiai nuleistas bet daug maziau krato..
o elgiasi abieju siknos vienodai..
306 su standartine pakaba irgi taip pat elgiasi..

nu tai visx geray...
  • 0

#25 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:20

Va dar prisiminiau. Kai savo 205GTi pakeičiau išsiskėtusį standartinį galinį tiltą į gerą platesnį nuo 309GTi, šiknos nešiojimas kaip ir dingo...
  • 0

#26 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:22

P405'as. Pakaba standartine. Padangos 185/65 R14 Ant isvazinetu begiu vaira ir masina tampo kaip reikalas. Ant palaido zvyrkelio, vaziuojant didesniu greiciu (80-100kkm) sikna rodo nora pabegti bet lengvu vairo suktelejimu labai lengvai suvaldoma. Nutraukti sikna pavyko tik viena karta: posukyje su smeliuku uzstabdzius siek tiek daugiau nei truputi. Atleidus stabdi masina issilygino kaip niekur nieko. Dazniausiai stebimas priekio nenoras ivaziuoti ten kur as noreciau. Galas kaip prikaltas. Kitoje diskusijoje aptarinejamas "truktelejimas" ant posukio - stebimas. Jei ne variklio kaukimas, tai autostrada plauktu kaip laivas: jokiu metymu, vingiavimu ar panasiu nemalonumu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#27 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:23

Tik netirstinkim ce spalvu, galo be proto nemeto - pakaba dirba puikiai, kornerinasi irgi, ziedu prasilekt ant 90 pac malonumas, tik prasilekiant pataikius ant sulinio - krest i sona...

Ant lygaus asvalto su pneumovolais aishku dirba puikiai. Bet jei asvaltas furu pavalgytas ar kokiu akmenuku pabarstyta, tada visai kas kita, jau nekalbant apie zhvyra.

Nenukrypkim nuo subjekto - kalba ne apie siknos metyma ant zvyro ar kitu biriu pavirsiu o apie pakabos darba ant pavienio nelygumo virazo metu..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#28 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:25

Nenukrypkim nuo subjekto - kalba ne apie siknos metyma ant zvyro ar kitu biriu pavirsiu o apie pakabos darba ant pavienio nelygumo virazo metu..

Man atrodo shitie dalykai susije. Kuo mashina stabilesne ant byriu ir nelygiu pavirshiu, tuo mazhiau ji reaguos ir i pavieni nelyguma.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#29 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 23 - 14:54

Nenukrypkim nuo subjekto - kalba ne apie siknos metyma ant zvyro ar kitu biriu pavirsiu o apie pakabos darba ant pavienio nelygumo virazo metu..


Dar- nemanau, kad ta reikia versti ant torsionines pakabos. Visos panasios masinos taip daro. Torsionas yra pacias progresyviausias charakteristikas turintis spyruokliuojantis elementas. Tik jo komforc yr blogesnis uz spyruokles, todel jos ima virsu.
  • 0

#30 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 23 - 15:10

Man atrodo shitie dalykai susije. Kuo mashina stabilesne ant byriu ir nelygiu pavirshiu, tuo mazhiau ji reaguos ir i pavieni nelyguma.

Giliai abejoju. Zvyrine ir parketine pakabos ir ju reguliavimas gerokai skiriasi...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#31 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 24 - 13:41

Tagi perzvelges visus pamastymus, rastiskai, galiu reziumuoti, kad beveik visi PG daugiau ar maziau plaukioja po kelia, neziurint kokia dang jie yra. Galiu pastebeti, jog plaukiojimas mano masinoje atsiranda labai retai ir keistomis apluinkybemis, pavyzdziui dabar visiskai ramu, gal padangas geras uzsidejau. Priekyje 185x60 R14, gale 185x65 R14. Bet del blogos galine pakabos galas vistiek nestabilus esant dregnai kelio dangai. Nors esamom dienom zieda paimu 80km/h ir masina net nejuda. truputeli kyla itarimas kad preikis pradeda slysti, kazkaip predead trukcioti.
  • 0

#32 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 24 - 13:51

truputeli kyla itarimas kad preikis pradeda slysti, kazkaip predead trukcioti



bet kuriuo atveju, reikia vengti skirtingu padangu. ce nebent konstrukcija tam isskaiciuota. dar jeigu skirtingo modelio ir amziau padangos - nesitikek gero rezultato.
del plaukiojimo - nesutinku, nes nei vienas tvarkingas pugas, su kuriais as vazinejau (ce susidarys visa kruva), tame tarpe mano kablukas ir 18 metu amziaus tvarkingas ŽTi , NEI KIEK NEPLAUKIOJA. Net ir pasieke maksimalu greiti.
  • 0

#33 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:03

Pala pala, o kodel visi sako kad pezai stabilus kelyje?
  • 0

#34 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:05

tik del to, kad taip ir yra. bet jie turi charakteriuka ;]
  • 0

#35 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:07

NEI KIEK NEPLAUKIOJA. Net ir pasieke maksimalu greiti.

Leisiu sau pritarti Kursiui :rolleyes:
Lygiame kelyje, maniski 405'as neplaukioja.
Gaudyti tenka smarkiau pamosavus vairu ant zvyrkelio, vaziuojant i Seskines kalna ar autostradoje esant stipriam soniniam vejui.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#36 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:10

Bunet. PAs mane irgi problemos prasideda tik nuo 140, ir tai del kiauso amortizatoriaus. Jo jei Furu vezios keli ispaustos, tai ben kokia masina ten plaukios.
  • 0

#37 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:25

Tik skirtumas gal tox, kad jei viskas tvarkoi, tai tada lengviau lakyti masina, o jei tiltas ar kas baladojasi, tai yra sunkiau. O del uzmetimu tai, ar kita masina taip nedaro jei vaziuoji asfaltu ir staga vienas ratas atsiranda geleziniam liuke, aisq kad masina kazkiek uzmes, nes praslis ratas. O jum nebuvo, kai reikia staigiai stabdit ir tu patenki i ta liuka, kol pravaziuoji baisiai ratai cipia?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#38 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:25

Jo jei Furu vezios keli ispaustos, tai ben kokia masina ten plaukios.

Vot cia debilna golpo pakaba turi pranasuma - ji daug stabileu stovi...
  • 0

#39 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:26

O jum nebuvo, kai reikia staigiai stabdit ir tu patenki i ta liuka, kol pravaziuoji baisiai ratai cipia?

Kam cypia, kam absas pedala virpina :rolleyes:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#40 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 birželio 24 - 14:27

Vot cia debilna golpo pakaba turi pranasuma - ji daug stabileu stovi...

Nenoreciau visiskai sutikt..
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0