Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3509

#241 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 vasario 05 - 17:32

domina konkreciai sitas variantas
http://auto.plius.lt...t-607/id-661209

aciu uz mintis ir pasisakymus;)

Sits ir labai panasus
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#242 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2010 vasario 06 - 20:51

...

thunder: filtas keiciamas arba blogiausiu atveju praplaunamas, o ne papildomas.

...

na as nezinau kaip tikrai yra bet va kai buvau nuvares i pezo servisa sako nusiperki kazkokia banke to skyscio ir pripili. tai tipo iseina kaip pildai ar ne? gal man ten taip kazka papasakojo? siaip sake kad tipo apie 5 litrus reik sitam modeliui ir tai kainuotu 900-1000 lt.

na jei sakai tas tipo dirba ir sedi ofise tai isvis cia nebesuprantama...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#243 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 vasario 06 - 21:00

...

thunder: filtas keiciamas arba blogiausiu atveju praplaunamas, o ne papildomas.

...

na as nezinau kaip tikrai yra bet va kai buvau nuvares i pezo servisa sako nusiperki kazkokia banke to skyscio ir pripili. tai tipo iseina kaip pildai ar ne? gal man ten taip kazka papasakojo? siaip sake kad tipo apie 5 litrus reik sitam modeliui ir tai kainuotu 900-1000 lt.

na jei sakai tas tipo dirba ir sedi ofise tai isvis cia nebesuprantama...

turejo omeny ne filtra, o "Fuel adityve" vadinama kuro prieda kuris susijes su FAP ir tas jo bakelis stovi salia pagrindinio kuro bako.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#244 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2010 vasario 06 - 21:01

tai ok kokia kaina mazdaug to filtro? ir kas kiek kkm jis mazdaug turi but keiciamas?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#245 Svečias_harispoteris_*

Svečias_harispoteris_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 13 - 23:12

Sveiki!as tai pat wairuoju jau trejus metus peugeot 607 3.0l tarnawo tikrai lb geraj,tai kaip esu girdejas is kitu zmoniu atsilepimus apie tuos liutukus,kad jie yra nepatwarus,galeciau tai paneikti,nesu daug litu idejas i jos remunta,prawaz apie 60tuks km,BET krizei atejus nutariau isistatyti dujine iranga ir taupyti litukus,jai isistacius pradejo uzsidekti ESP ir po keliolikos sekundziu automat deze ijungia awarine rezima.Benzinu wiskas oki,gal kas buwote su tokia problema susidure?reikalinga pagalba,nes prawaz dauguma klp serwizus jie nieko negali atsakyti kas per problema :( :( :(
  • 0

#246 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2010 vasario 14 - 08:50

Sakyciau - ne prie ko cia dujos... Gal tik sutapimas?
  • 0

#247 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2010 vasario 18 - 07:02

Sveiki!as tai pat wairuoju jau trejus metus peugeot 607 3.0l tarnawo tikrai lb geraj,tai kaip esu girdejas is kitu zmoniu atsilepimus apie tuos liutukus,kad jie yra nepatwarus,galeciau tai paneikti,nesu daug litu idejas i jos remunta,prawaz apie 60tuks km,BET krizei atejus nutariau isistatyti dujine iranga ir taupyti litukus,jai isistacius pradejo uzsidekti ESP ir po keliolikos sekundziu automat deze ijungia awarine rezima.Benzinu wiskas oki,gal kas buwote su tokia problema susidure?reikalinga pagalba,nes prawaz dauguma klp serwizus jie nieko negali atsakyti kas per problema :( :( :(

kokius servisus? ar dujininku? nes greiciausiai kitur niekuom tau nepades, nes kadangi o bet taciau dujos idetos ir blogai sureguliuotos... cia visai galima versija. Vaziuojant ipurskiminem dujom benzo el. blokas galvoja, kad vaziuoji benzu ir isivaizduok kad dujos turi buti nustatytos labai arti to, kad blokas nepradetu parintis ir toliau galvotu jog vaziuoja benzu, nes sita masina labai jau jautri... tikiuosi ant irangos netaupei :ph34r: ir ieskok chibres sitam forume, aisku, jei ne kitur beda
  • 0

#248 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 18 - 09:33

Sekmingai susitvarkiau temperaturos davikli kurio pas mane isvis nebuvo :o kadangi anglo veidrodelis desineje, pastatytas termorezistorius 2K2 nominalo, kurio kaina 2 lt, puikiai rodantis isores temperatura :lyzht: , info paemiau is citroen kolegu. :beer:

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 vasario 18 - 09:34

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#249 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2010 kovo 30 - 01:21

Sveiki, labai reikalingos žinios (gal kas ką būtent žinot girdėjot) arba bent nuomonės apie šį modeliuką:

http://www.autogidas...0119292209.html

Labai jau užsigeidžiau :lyzht: Būtent noriu benzino ir mechaninės, bet bijau galimų baisulingų išlaidų galimiems remontams, nes pastaruoju metu nedirbu, tačiau padidėjusiai šeimynai verkiant reikia didesnio auto :hmm:
  • 0

#250 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 kovo 30 - 07:24

Na galiu pasakyt tik viena, apie kuro sanaudas 8-10 litru benzino, cia uzmiesyje tai taip, bet mieste viskas prasideda nuo 12 ir cia jau nebesvarbu automatas ar ne ;] Mano vidurkis ~11-12litru 100km 40/60 Klaipeda /Uzmiestis. Gal vasara bus kokiu 0.0001% maziau :lol: na bet uztai sveikatos masina turi visada :beer:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#251 Svečias_gggedasss_*

Svečias_gggedasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 30 - 07:57

Sveiki jai kas turite problemu su 607 su vadinamu kuro priedu ir katalizatoriaus brngiu filttru tai zinau zmogu katras viska lengvai isprendzia mano 607 buvo pasibaiges kuro priedas ir uzsikiso filtras filtro remontas tiksliau pakeitimas kaina apie 1500 euru plius dar kuro priedas apie 900 lt suma tikrai nemenka sprendimas 200 lt ir padaro kad niekada gyvenime daugiau nebereikia pilti kuro priedo bakelis gali buti visa laika sausas o filtras iri niekad gyvenime neuzsikisa ir nieko nereikia daryti pats asmeniskai taip vazineju jau apie 3 menesius nuvaziavau taip pasidares apie 25 000 km o mano vienas draugas taip vazineja pasidares jau apie 1 metus ir viskas super jokiu problemu jai ka galite man rasyti [email protected]
  • 0

#252 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.797
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2010 kovo 30 - 21:13

Sveiki jai kas turite problemu su 607 su vadinamu kuro priedu ir katalizatoriaus brngiu filttru tai zinau zmogu katras viska lengvai isprendzia

mano 607 buvo pasibaiges kuro priedas ir uzsikiso filtras filtro remontas tiksliau pakeitimas kaina apie 1500 euru plius dar kuro priedas apie 900 lt suma tikrai nemenka

sprendimas 200 lt ir padaro kad niekada gyvenime daugiau nebereikia pilti kuro priedo bakelis gali buti visa laika sausas o filtras iri niekad gyvenime neuzsikisa ir nieko nereikia daryti

pats asmeniskai taip vazineju jau apie 3 menesius nuvaziavau taip pasidares apie 25 000 km
o mano vienas draugas taip vazineja pasidares jau apie 1 metus ir viskas super jokiu problemu

jai ka galite man rasyti [email protected]

Cia kaip suprantu kalba apie FAP kastracija?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#253 Svečias_mazylis30_*

Svečias_mazylis30_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 26 - 14:49

Svieki zinau kat cia jau dauk kas rases bet al naujiu nariu yra ir nuomoniu apie 607 Pac turiu 206 Hdi 2 lit labai patenkintas kuro sanaudos mazos ir po sio mazilio sakiau daugaiu vokiskom mas ne:) Bet uzsinorejau didesnes masinos teko tureti volvo v70 autom dyz tai ryjio juodai ir nepatiko.Teko ir darbe vairuoti pezo 206 bet 1,9 dyz tai ir nieko darbine bite buvo ;) Tik cia dabar susiparinau ka pirkti ar dyz ar bezina ir dujas dieti tik beda su dujiom ta kat as uzseni daugiausia laiko praliedziu ir bijau kat man nebutu bedu nes cia niekas su dujiom nevazinejia ir serviza varyt tai numaus kelnes Tai nez ka ir rinktis ar bez ar dyz ir koki varikili pasirinkt ir domina kuro sanaudos tiek dyz tiek benz su dujom Jie kas parasis tai is anksto dekojiu uz patarimus ir bejia kaina iki 20 tuks lit kaskur tai gal kas patars kokiu met geriau pirkt ir varikliu aciu :beer:
  • 0

#254 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 birželio 28 - 18:59

Sveiki jai kas turite problemu su 607 su vadinamu kuro priedu ir katalizatoriaus brngiu filttru  tai zinau zmogu katras viska lengvai isprendzia

mano 607  buvo pasibaiges kuro priedas ir uzsikiso filtras filtro remontas tiksliau pakeitimas kaina apie 1500 euru  plius dar kuro priedas apie 900 lt  suma tikrai nemenka

sprendimas 200 lt  ir padaro kad niekada gyvenime daugiau nebereikia pilti kuro priedo bakelis gali buti visa laika sausas  o filtras iri niekad gyvenime neuzsikisa ir nieko nereikia daryti

pats asmeniskai taip vazineju jau apie 3 menesius nuvaziavau taip pasidares apie 25 000 km
o mano vienas draugas taip vazineja pasidares jau apie 1 metus ir viskas super jokiu problemu

jai ka galite man rasyti  [email protected]

Na tada ir as prisijungsiu,uz 150lt programiskai pasalinu fap :pug: su edc15 kompams(2.0hdi;2.2hdi) :P ka domina i PM :ax:

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2010 birželio 28 - 18:59

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#255 Svečias_DaSonix_*

Svečias_DaSonix_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 04 - 01:07

Kas gali pasakyt ar verta demesio masina? Nes skelbimas gan ilgai stovi.
http://www.autogidas...0119323822.html
  • 0

#256 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 15:23

Kas gali pasakyt ar verta demesio masina? Nes skelbimas gan ilgai stovi.
http://www.autogidas...0119323822.html

rimtai, nieks nesidomejot?

kazkaip as vel masinos dairaus.... ir kazkoks negeras jausmas, kad tai gali buti Peugeotas....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#257 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 17:02

Kas gali pasakyt ar verta demesio masina? Nes skelbimas gan ilgai stovi.
http://www.autogidas...0119323822.html

rimtai, nieks nesidomejot?

kazkaip as vel masinos dairaus.... ir kazkoks negeras jausmas, kad tai gali buti Peugeotas....

Taip tau ir reikia.. :)
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#258 Svečias_Swer_*

Svečias_Swer_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 17:26

Sveiki. mastau pirkti 607 arba a6 audi, zinau kad vien i pakaba audines jei kas pareitu sukisti reiktu gan nemazai, o kaip del 607? sanaudos kokios? Aptarnavimas ar brangus?
  • 0

#259 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2010 rugpjūčio 06 - 17:29

Kas gali pasakyt ar verta demesio masina? Nes skelbimas gan ilgai stovi.
http://www.autogidas...0119323822.html

rimtai, nieks nesidomejot?

kazkaip as vel masinos dairaus.... ir kazkoks negeras jausmas, kad tai gali buti Peugeotas....

butu svieto pabaiga :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#260 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2010 rugpjūčio 09 - 11:47

butu svieto pabaiga :D

eilini kart baigiat itikinti, kad peugeotu pirkti neverta... aciu imielieji klubieciai :hmm:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas




Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0