Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3509

#461 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2011 sausio 26 - 21:06

Matai, tikriausiai Vilniaus ir Kauno Zibintu darbuotojai skiriasi. Nes savo garantini irgi tvarkem Kauno Zibinte, tai daugiau ten kojos nekelsiu ir net negalvosiu pirkti naujo :pug: is Kauno Zibinto vien tik del labai prasto aptarnavimo. Tikriausiai Vilniuje darbuotojai aukstesmes kvalifikacijos ir rimtesni B)

taip,skiriasi kaip diena ir naktis."kaunas yra kaunas".
vilniaus (tas kur ukmerges plento pusej)-geriausias.(cia "zibintu" tinkle). :pug:
  • 0
spakenas@gmail .com

#462 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2011 sausio 27 - 08:37

Na aisku tada, kur reikes varyti garantini savo :pug: kai kazkas pasidarys negerai :)
  • 0

#463 Svečias_Guest_*

Svečias_Guest_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 vasario 16 - 02:44

... nes matau kiek ju stovi Taurages pezo servize...

nu idomi statistika butu is "pats zinai kur". Man nesiseko: siu auto vis prie "daugumos" slejancius pastebedavau ...garantuotai "prie mazumos" nepriskirtai ;]

nepriskirtai :)))))
  • 0

#464 Svečias_sinreee_*

Svečias_sinreee_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 kovo 07 - 12:26

Sveiki turiu 607 2,2HDI. Gal kas zinot kur kokibyskaiusias remontas Klaipedoje, na aisku iskyrus Peugeot centra... :D noriu keisti visus dirz., visus tepalus iskaitant greiciu deze, visus filtrus...
  • 0

#465 tomelis515

tomelis515
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:pezo 607 2.2 hdi 2003m

Parašyta 2011 kovo 07 - 13:12

Sveiki turiu 607 2,2HDI. Gal kas zinot kur kokibyskaiusias remontas Klaipedoje, na aisku iskyrus Peugeot centra... :D noriu keisti visus dirz., visus tepalus iskaitant greiciu deze, visus filtrus...

as rekomenduoju ''autopoliklinika'' :rolleyes:
  • 0

#466 Svečias_Zavas_*

Svečias_Zavas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 kovo 30 - 07:37

http://auto.plius.lt...-607/id-1443102

Noriu sita pasiziuret. Gal galit pasidalint mintim i ka labiau verta atkreipt demesi? Kas pas tokius buna problematiska???

Dekui :)
  • 0

#467 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 kovo 30 - 08:09

Pasiziurek kaip veikia vairo stiprintuvas, ar nesijaucia drebejimas per vaira sukinejant vietoje, pasiziurek ar veikia lempu apiplovimas(turi purksti kai spaudi ant langu ir kai ijungtos sviesos), pratirkink ar veikia abi sedynes visom kryptimis, paziurek ar jos nekliba(jei kliba tada auto buvo dauztas ir isluze laikikliai), aisku pasiziurek kaip rodo centrines konsoles displejus, ji rasti gera labai sunku paskui, ZINOMA perdarinek visus 4 el langus, ci aju beda, luzta laikikliai, paziurek ar veikia krituliu daviklis(ijunk valytuvus ant 1 pozicijos ir uzdenk "akute" ant priekinio stiklo ranka, jei valytuvai isijungia vadinas viskas veikia, jei ne tai isivaizduok jog neturesi valytuvu su pertukimu, tik ant greito...), paziurek ar uzkurus automobili ir ijungus LEMPAS pasikelnoja ABI faros(automatinis XENON lempu aukscio reguliatorius), paprasyk kad pardavejas uzkure ijungtu sviesas o pats stebek abi, jei bent kuri neveikia turesi problemu... Na ir zinoma kas su varikliu dyzeliu tai cia loterija, bet kiek zinau 2.2Hdi geri varikliai :wub:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#468 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 kovo 30 - 09:29

Pasiziurek kaip veikia vairo stiprintuvas, ar nesijaucia drebejimas per vaira sukinejant vietoje, pasiziurek ar veikia lempu apiplovimas(turi purksti kai spaudi ant langu ir kai ijungtos sviesos), pratirkink ar veikia abi sedynes visom kryptimis, paziurek ar jos nekliba(jei kliba tada auto buvo dauztas ir isluze laikikliai), aisku pasiziurek kaip rodo centrines konsoles displejus, ji rasti gera labai sunku paskui, ZINOMA perdarinek visus 4 el langus, ci aju beda, luzta laikikliai, paziurek ar veikia krituliu daviklis(ijunk valytuvus ant 1 pozicijos ir uzdenk "akute" ant priekinio stiklo ranka, jei valytuvai isijungia vadinas viskas veikia, jei ne tai isivaizduok jog neturesi valytuvu su pertukimu, tik ant greito...), paziurek ar uzkurus automobili ir ijungus LEMPAS pasikelnoja ABI faros(automatinis XENON lempu aukscio reguliatorius), paprasyk kad pardavejas uzkure ijungtu sviesas o pats stebek abi, jei bent kuri neveikia turesi problemu...

Na ir zinoma kas su varikliu dyzeliu tai cia loterija, bet kiek zinau 2.2Hdi geri varikliai :wub:

o sedynių laikiklius įmanoma susitvarkyt? nes pas mane jie kliba žinau, kad daužta, bet yra kaip yra ir norisi susitvarkyt.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#469 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 kovo 30 - 18:24

Pasiziurek kaip veikia vairo stiprintuvas, ar nesijaucia drebejimas per vaira sukinejant vietoje, pasiziurek ar veikia lempu apiplovimas(turi purksti kai spaudi ant langu ir kai ijungtos sviesos), pratirkink ar veikia abi sedynes visom kryptimis, paziurek ar jos nekliba(jei kliba tada auto buvo dauztas ir isluze laikikliai), aisku pasiziurek kaip rodo centrines konsoles displejus, ji rasti gera labai sunku paskui, ZINOMA perdarinek visus 4 el langus, ci aju beda, luzta laikikliai, paziurek ar veikia krituliu daviklis(ijunk valytuvus ant 1 pozicijos ir uzdenk "akute" ant priekinio stiklo ranka, jei valytuvai isijungia vadinas viskas veikia, jei ne tai isivaizduok jog neturesi valytuvu su pertukimu, tik ant greito...), paziurek ar uzkurus automobili ir ijungus LEMPAS pasikelnoja ABI faros(automatinis XENON lempu aukscio reguliatorius), paprasyk kad pardavejas uzkure ijungtu sviesas o pats stebek abi, jei bent kuri neveikia turesi problemu...

Na ir zinoma kas su varikliu dyzeliu tai cia loterija, bet kiek zinau 2.2Hdi geri varikliai  :wub:

o sedynių laikiklius įmanoma susitvarkyt? nes pas mane jie kliba žinau, kad daužta, bet yra kaip yra ir norisi susitvarkyt.

Man virino viena sedyne(preitam juodajam 607), kita tiek buvo suvaryta jog nebejo suvirinti, tad pasidariau zemiausia pozicija ir perverciau sraige anttraip su santechnikos raktu... Nuo to laiko zedyne nebesikelnojo i virsu, taciau pavirtimas ir kita veike.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#470 Svečias_Svečias mindasas_*

Svečias_Svečias mindasas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 17 - 07:50

Laimonai,pakeitei auto :good:
  • 0

#471 Svečias_arciss2_*

Svečias_arciss2_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 05 - 18:36

Sveiki. ;] Pradėjau žiūrinėtis 607 modeliuką, vakar perskaičiau visą informaciją, visus puslapius šioje temoje kas surašyta. :) Priėjęs išvada šis modelis geras, atitinkantis metų ir kainų skirtumus. Pats važinėju dabar su Citroen C5 2002metų 2.0 HDI 80kw modeliuku. Bet man jau per silpnas varikliukas, ir noriu kažko kito. Tai antrasis modelis ir automobilis kurį bandysiu įsigyti bus 607. :good: Manęs nedomina BMW, ar AUDI kaip mano metų pacukai su tokiom važinėja tik. Nes kainos visai nesiderina prie metų, ir pakankamai turiu informacijos, kad šie modeliai manęs ne per labiausiai traukia. Labiau daba pradėjo mane traukti prancuzų modeliukai. Taigi žadu imti 2.2hdi variantą (tik nežinau ar automatą ar mechaninę) :hmm: piniginės esmės skirtume su automatu būtų brangiau(kuro daugiau pasiimtu) to galite nesakyti. Bet mane labiau domina traukos ir galios skirtume kuris variantas geresnnis, ir eksplotacinės, ir išlaikymo variantas kuris geresnis ir ne tiek brangus?
  • 0

#472 kibuldai

kibuldai
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Germany
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 gegužės 06 - 00:10

Siaip asmeniskai siulyciau tau imti automata, dabar pats gailiuosi kad neisemiau automato. Didele karve nepatogu su mechanine pavaru deze
  • 0

#473 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 gegužės 06 - 00:47

Apskritai esu tokios nuomones, - didele masina/limuzinas ir pan.. (a8/7bmw ir pan..) Tai TIK automatai.
  • 0

#474 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 gegužės 06 - 07:01

maltis po miesta tik automatas :) taciau pats pagalvoji ko noretum labiau :)
  • 0

#475 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2011 gegužės 06 - 08:09

Sveiki. ;] Pradėjau žiūrinėtis 607 modeliuką, vakar perskaičiau visą informaciją, visus puslapius šioje temoje kas surašyta. :) Priėjęs išvada šis modelis geras, atitinkantis metų ir kainų skirtumus. Pats važinėju dabar su Citroen C5 2002metų 2.0 HDI 80kw modeliuku. Bet man jau per silpnas varikliukas, ir noriu kažko kito. Tai antrasis modelis ir automobilis kurį bandysiu įsigyti bus 607. :good: Manęs nedomina BMW, ar AUDI kaip mano metų pacukai su tokiom važinėja tik. Nes kainos visai nesiderina prie metų, ir pakankamai turiu informacijos, kad šie modeliai manęs ne per labiausiai traukia. Labiau daba pradėjo mane traukti prancuzų modeliukai. Taigi žadu imti 2.2hdi variantą (tik nežinau ar automatą ar mechaninę) :hmm: piniginės esmės skirtume su automatu būtų brangiau(kuro daugiau pasiimtu) to galite nesakyti. Bet mane labiau domina traukos ir galios skirtume kuris variantas geresnnis, ir eksplotacinės, ir išlaikymo variantas kuris geresnis ir ne tiek brangus?

Visu pirma apsispresk ko nori, nes tavo pasakymas per silpnas variklis ir tt atsiremia i kuro suvartojima ir jei ieskai su 2.2 varikliu tai tik vienareiksmiskai nuo 2006m, nes iki tu metu, bus ne ka galingesnis nei tavo turimas automobilis. Nesybaidyk automato, nes + vienas kitas litras neatperka to malonumo vaziuojant automatu ypac mieste
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#476 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2011 gegužės 06 - 09:18

Visu pirma apsispresk ko nori, nes tavo pasakymas per silpnas variklis ir tt atsiremia i kuro suvartojima ir jei ieskai su 2.2 varikliu tai tik vienareiksmiskai nuo 2006m, nes iki tu metu, bus ne ka galingesnis nei tavo turimas automobilis. Nesybaidyk automato, nes + vienas kitas litras neatperka to malonumo vaziuojant automatu ypac mieste

na bet matei jei siulai 2,2 nuo 2006 metu, kuris turi 125kW tai su tokiu varikliu nera automatines greiciu dezes. kitas dalykas per visa laika kiek ieskojau p607 autopliusuose ir panasiai buvau uzmates max kokius 5 tokius variantus (ieskota 2009 spalis - 2010 liepa). taigi jei automatas tai turetu but 2 litrai arba 2,7, su kuriuo manau galios tikrai uztektu.
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#477 Svečias_arciss2_*

Svečias_arciss2_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 07 - 00:33

Man lėšos neleidžia imti iki 2006 metų. Imsiu max iki 2003 ir tai jei bus koks variantas tokių metų.
  • 0

#478 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2011 gegužės 07 - 08:09

Pas mane mechanine deze,kartais norisi automato mieste :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo mindasas: 2011 gegužės 07 - 08:09

  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#479 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2011 gegužės 07 - 16:10

na bet matei jei siulai 2,2 nuo 2006 metu, kuris turi 125kW tai su tokiu varikliu nera automatines greiciu dezes. kitas dalykas per visa laika kiek ieskojau p607 autopliusuose ir panasiai buvau uzmates max kokius 5 tokius variantus (ieskota 2009 spalis - 2010 liepa). taigi jei automatas tai turetu but 2 litrai arba 2,7, su kuriuo manau galios tikrai uztektu.

Sito tai nezinojau, kad 2.2 nuo 06m neturi automato :hmm: nes teko tokiame sedeti ir pazystamas neeme jo vien del to, kad buvo mechanine
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#480 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2011 gegužės 07 - 21:52

Na, dizeliui 4 begiu automatas - tai nzn... Peugeot automatai tikrai ne is geresniu. Man patinka automatai, bet jai pirksiu automata - tai tik nauja ar poros metu auto. O dabar imt neaisku is ko ir su kokia rida :doh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0