Peršokti prie turinio


Debilas kelyje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#1 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 11:18

Sventines nuotaikas pastaruoju metu baisiai gadina ivairus buitiniai dalykai, vienas is ju nutiko vakar: vaziuoju tvarkingai Vilniuje laisves pr nuo lazdynu karoliniskiu link desine juosta. Viskas ramu, tik is galo per veidrodeli pamatau, kad juodas 5 bemsas (suprask - ciornyj bumer...) atvaro. Nieko neitardamas vaziuoju sau toliau, o privaziaves ne itin intelektualaus snukelio bmw vairuotojas, pasisodines kazkokia biksa sumano pamandravoti ir uz impuls klubo, kur desineje puseje prasideda betonine uztvara pradeda "taranuoti" (manevruoja i desine, forsuodamas mane trenktis i uztvara) :o :o :o . Nu aisku as ant stabdziu, ant pypynes, o tam px - toliau stumia mane, kai greitis sumazeja iki 20-30 kmph isirikiuoja i savo juosta ir numina toliau... Kadangi viskas vyko sekundziu begyje per isgasti nespejau isidemeti net numeriu... Paskambinus 112 pirmas klausimas buvo: ar rasysi pareiskima?... O kas jei buciau isidemejes numerius - ar tada butu galima sita debila kazkaip uz kiausiu prigriebti? Ir isvis - kaip suprasti sita situacija? Ar cia tokia neapykanta pugams, ar noras pavaidinti pries biksa? Tiesa sakant toks isiutes buvau, jog gailiuosi, kad traukiausi i ta desine puse - galejau nesileisti to daromas ir sukelti autoivyki, manau istatymas butu mano puseje, o as savo ruoztu dar ji i teisma paduociau :angry: Pakomentuokit prasau - gal kam yra nutike panasiu marazmu...
  • 0

#2 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 11:24

Panašia situacija apturėjau ir aš, kai "troijkė" važiuodama trečia juosta, tuo metu lygiagrečiai aš važiavau antroje juostoje, o pirmoje irgi lygiagrečiai manęs važiavo kažkoks mašiniuks, nė iš šio nė iš to gal kokį pusmetrį staigiai metėsi mano pugo link, kaip supratau su tikslu kad aš neapsižiūrėjes pasukčiau į pirmąją juostą ir trinktelčiau tam mašiniukui. Bet kadangi nepasimečiau tai spėjau apipypint ir kumstiu dar pamojuot... o anys "adidasai" susėdę keturi gal kokie juokais pasileido ir nurūko...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#3 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:01

bleka muka, turetu pries laikant teises ir psichologine ekspertize pravaryt, bo dabar keliuose tiek ligoniu... :unsure: Einu nusipirksiu kokios arbateles ciobreliu nuo nervu, ba kaledu ir "adidas" morozai jau isvede mane is pusiausviros... :wacko: :ph34r:
  • 0

#4 Svečias_kloun_*

Svečias_kloun_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:22

Draugo pusbrolis dare taip: nupirko special tokioms atvejams Pildyk kortele su numeriu ir jei ji kas nors izeis kelyje skambindavo 112 ir pranesdavo-tipo pavogtas pvz juodas bmw, su tokiais numeriais ir jis dabar vaziuoja ties impulso i karoliniskes, ir atjungdavo savo telefona. Arba galima ppranesti kad siuo bmw vaziuoja girtas vairuotajas. Uosviui viena karta atejo daudos kvitas. Nuvaziavo i policija aiskintis-pasirodo ne senai jis irgi kazkanustume is juostos- tas paskambino i policija..toliau ne zinau... Bet sumokejo kaip uz savarine situcija

Šį pranešimą redagavo kloun: 2005 gruodžio 23 - 12:22

  • 0

#5 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:35

Draugo pusbrolis dare taip:
nupirko special tokioms atvejams Pildyk kortele su numeriu ir jei ji kas nors izeis kelyje skambindavo 112 ir pranesdavo-tipo pavogtas pvz juodas bmw, su tokiais numeriais ir jis dabar vaziuoja ties impulso i karoliniskes, ir atjungdavo savo telefona. Arba galima ppranesti kad siuo bmw vaziuoja girtas vairuotajas.

Uosviui viena karta atejo daudos kvitas. Nuvaziavo i policija aiskintis-pasirodo ne senai jis irgi kazkanustume is juostos- tas paskambino i policija..toliau ne zinau... Bet sumokejo kaip uz savarine situcija

Geru minciu tu cia prirasei, ypac del vagystes :beer:
  • 0

#6 Svečias_kloun_*

Svečias_kloun_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:38

Tik nepamirsk telatjungti-fig zino, kokius jie ten draugus ir pazistamus mentovkei turi ;]
  • 0

#7 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:51

Tik nepamirsk telatjungti-fig zino, kokius jie ten draugus ir pazistamus mentovkei turi ;]

nu gali 112 sakyt, kad matai auto, apie kurios vieta policija per TV prase informuot
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#8 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 12:56

nu gali 112 sakyt, kad matai auto, apie kurios vieta policija per TV prase informuot

Po to 112 paklaus Jusu vardo pavardes... Uzfiksuos tel. Nr... Suras i gausi bauda uz melaginga pranesima....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#9 Svečias_Virbalai_*

Svečias_Virbalai_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 13:28

o as vakar maciau prie univermago toki dalyka: kamstis i abi puses, masinos vos juda o per viduri dzipas braunasi, ir maciau kaip viena masina speciailiai nustume i kelkrasti ant borto.. zmogus islipes nusivijo (eismas buvo tikrai letas) toliau nemaciau, bet jo vietoj tikrai buciau su montiruote sudauzes ne tik dzipa bet ir vairuotojo girneles (kelenus) :angry:
  • 0

#10 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 13:57

Po to 112 paklaus Jusu vardo pavardes... Uzfiksuos tel. Nr... Suras i gausi bauda uz melaginga pranesima....

Tai gali meluoti apie melaginga, ie: Jonas Jonaitis, o telefona lai registruoja, jeigu tai ezhis arba pildykas...
  • 0

#11 Svečias_svetimass_*

Svečias_svetimass_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:18

Tai gali meluoti apie melaginga, ie: Jonas Jonaitis, o telefona lai registruoja, jeigu tai ezhis arba pildykas...

Kiek zinau i 112 galima ir be korteles skambinti. Sekmes remiant pildyk.
  • 0

#12 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:22

Debilai megsta vokiskos kokibes auto :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#13 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:27

Debilai megsta vokiskos kokibes auto :mad:

^_^
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#14 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:27

Nu va tada aš irgi papasakosiu ką aš tokiu atveju dariau vieną kartą :) :) Važiavau Karaliaus mindaugo prospektu ketvirta juosta ir lėtinau greitį, nes reikėjo sukti į kairę. Iš paskos kažkuo nepatenkintas juodas banginis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir pradėjo mane stumti į trečią juostą. Stumimas baigėsi tuo, kad liko nubrozdintas banginio šonas su mano veidrodėliu :) ( pas 306 veidrodėliai nedažyti buvo, dėl to liko tik merso dažai prilipę prie jo). Nu dar pasisekė man dėl to, kad sukau į gaisrinės kiemą, kur buvo daug ugnegesių, ir "berniukai" nedrįso laužtis į mano mašina, nors ir atsivijo :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 gruodžio 23 - 15:28

  • 0

#15 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:34

Yra geras lietuvishkas posakis: "Duok durniui kelia". :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2005 gruodžio 23 - 15:34

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#16 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 15:36

Yra geras lietuvishkas posakis: "Duok durniui kelia". :ph34r:

JEi duosi - tai i ant galvos prišyks....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#17 Svečias_svetimass_*

Svečias_svetimass_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 16:32

JEi duosi - tai i ant galvos prišyks....

Vilniuj uz tokius bajerius rebiatos iskart "pod molotki" paleidzia. :ph34r:
  • 0

#18 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 17:51

Beje reiketu ir telefono aaparata tureti lieva. Nes esu girdejas tokiu atveju kad kai kakio nesamone su telefonu padarai is lievos kortos paskui isidek abonenta ir tave is karto suseka kas tokis ir t.t. taip kad mintis apmastimams
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#19 suvalkietis

suvalkietis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 84
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 1.9

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 19:36

bleka muka, turetu pries laikant teises ir psichologine ekspertize pravaryt, bo dabar keliuose tiek ligoniu... :unsure:

Manau, kad tokie teises perka ;]
  • 0
vysninės spalvos 406 1.9

#20 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 19:43

Taip, visada operatorius fiksuoja tavo IMEI telefono koda, todel ne korteleje esme... jie tiesiog nezinos tavo vardo, taciau jei nores poto (jei ijungtas telefonas) susiras tave ir iskrush per visus galus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0