Peršokti prie turinio


Debilas kelyje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 19:45

speju anas buvo tiek uzhsiziurejas i salia pasisodinta zhaisliuka ka net pugo nepastebejo... jo kaliega suprantu priknisa tokie svolaciai... as tokius pridurkus dabar kai turiu "rimtesni" auto duxinu iki sankryzhos o poto ishdulkinu be gailescio ir prieskoniu... o del 112 speju nieko niekas nepadarytu, atsirask to bmw vietoje, jei pats taip padarytum (kad ir samojingai) gaves tokius kaltinimus pasiustum visus na*8** nes realiai nera jokiu yrodymu <_< reik nepasimest tokiose situacijose ir duxint atgal tokius maumerius..
  • 0

#22 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 19:48

Yra geras lietuvishkas posakis: "Duok durniui kelia". :ph34r:

duok durniuj is kelio... geriau..
  • 0

#23 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2005 gruodžio 23 - 23:15

Taip, visada operatorius fiksuoja tavo IMEI telefono koda, todel ne korteleje esme


Faktas :)

jie tiesiog nezinos tavo vardo,


Žinos, jei po to įdėsi savo abonentinę kortelę ;) ir ne tik vardą, o ir pavardę, adresą, asmens kodą, parašo pavyzdį, darbovietę ir sąskaitą banke (jei lėšos už paslaugas nuskaitomos tiesioginio pavedimo būdu :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#24 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 00:00

Visokiu pasitaiko, negirtas? Kazkada(dar bulka tada vairavau) vaziavom uz Europos parko i sodus ir kur Jaruzalej yra ziedas, issukineju sau ramiai ir pro sali vos keliu centimetru atstumu tarp veidrodeliu prasinesa Audi 80 coupe, nu pagalvojom extremalas ir tiek, visko gi buna. Toliau vaziuojam is paskos(nenusinese kaip tikejomes), ten gana siauras kelias eina, varom is paskos ir is galo prisiveja dvi masinos, matesi viena kompanija, nu praleidau juos pasitraugdamas i desine puse ir kai tie bande lenkt ta kupa jis juos taranavo :ph34r: Nu ir prasidejo: vingiuoja per visa kelia, suletina - pagreitina, tie niekaip nesugeba aplenkt, nes visad buna taranuojami. Galu gale vienas sugebejo aplenkt, biski isleke i sali nuo kelio, bet sekmingai grizo. Toliau vaziuojant, kas zinot kelias nusuka i desine, zemyn, tiesiai eina link Zaliuju. Tai uz to posukio tie kurie buvo aplenke jau turbut buvo sumane stabdyt, islipo, bet tas zemyn nusuko, posuki nu ant kokiu 70-90 iseme :blink: . Moralas.. jokio :) Saugokites neblaiviu vairuotoju.
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#25 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 01:10

Buvo ir man tox baejris kad juodas bimbalas labai jau ardesi, krc pamaniau nu jei jis tox krutas tai kode ir as negaliu tox but vnz pralenkiau ji ir blokavau, vaziuodamas 40 km/h greiciu... butumet mate kox jo veidas buvo tai neduok Dieve visas vysninis, krc paskui pralenke susizvalgem taip "graziai" galvoju nu pulk dauneli nezinai kas laukia jei susitixim ;) siaip niekada neduodu daunams kelio jei pradeda krutelint visada nuraminu, pristabdydamas... lb geras bajeris ;) galit pabandyt tik aisq galit gaut i galva bet cia neesme reik turet masinoj visokiu gudrybiu ;) xexe smagiu gaudyniu ;)
  • 0
Nuotrauka

#26 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 01:12

ne tik visoki vokiski auto taranuojasi. mane taranavo vokiskas autobusas. :D varau nuo uniko per zalia tilta antra juosta. o is pirmos autikas nori sukt i trecia, tipo jam i vilniaus gatve reik. nu as varau toliau. sakau palaux kol pravaziuosiu nes uz manes nieko nebuvo. o jam dzin. jis lipa i ta juosta ir jam px.jau isvariau beveik i priespriesine... tada ant stabdziu ir per desine ji aplenkiau. sustojom salia su autiki prie sviesoforo tai vairuotojas dar ten kazka buktelino ir rankom mojavo. norejau ilipt i autika ir i snuki gerai duot. idijotas... tipo as didelis tai mao pirmenybe irgi buvo mintis nesitraukt...va tokiem tai teises atimt iki gyvos galvos
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#27 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 01:26

Vot, blyn pavaret ant vokisku. O ka man daryt, jei as i kaima su BeEmW vaziuosiu, bo mano da kaip ir nesutvarkyta? :wacko: O su savo dabartiniu 205 tai porai tokiu kietuoliu esu padares, kad net bijojo lenkt. Ukmerges gatve ties Era+, kryptis link senuku. Atsinesa vienas, tiesa japonas, vos man ne i sikna kala, farom mirksi. As 3 juosta, greitis apie 60, lenkiu dalyvius is desines. Tas signalina. Pamatelaisva tarpa vidurineje juostoje ir metesi i ja. As ta pamates paspaudziau gaziuka, tam nepavyko. Vel mirksi, signalas. Po to kai aplenke, bo sukau link senuku, skustagalviai taip issidirbinejo as nusisypsojau pamjavao ranka ir besijuokdamas nuvaziavau. Numeriai ne Vilniaus, ir matesi pagal elgesi.
  • 0

#28 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 01:59

Man buvo autostradoje Kaunas- Vilnius irgi su BMW krekzde bande blokuoti. Buvo taip: vaziuoju normaliai desine juosta 110km/h, reikia lenkti fura ir ta bmw, lenkiu is toliau, o jis staigiai uzkiso pries mane ir fura lenks, bet ziuriu kad belenkiant jis suletino greiti ir vaziuoja lygiaireciai su fura, nu az vaziuoju paskui prilipes, pradejo stopus spaudinet,tai biski atsitraukiau, uz manes pradejo darytis kamstis, vaziuojam visi apie 90km/h, kazkoks dzipas is galo netveres aplenke per kelkrasti, mes vaziuojam toliau, paskui tam asileliui matyt atsibodo,tai biski padidino greiti ir aplenke fura, bet i 1 juosta negryzo, na tada as i 1 ir galvoju apvaziuosiu is desines, bet jis,debilas,(kitaip nepavadinsi) staigiai metesi i desine ir dar kirto ant stabdziu, gerai suriagavau,staigiai i kaire ir dugnais kuo tuoliau no tokio durniaus. ir is kur tokiu atsiranda ir su BMW :wacko:
  • 0

#29 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 gruodžio 24 - 04:20

Perdaug tchia jiems demesio. Beje jie to ir nori. Na gyvenimas nenusiseke. Na dievas proto nedave. Tai bent kelyje demesio uzhsitarnauja ir svarbus pasijautchia. Geriausia nekreipt i juos demesio. T.y. neduoti, to ko jiems kaip oro reikia, kad nors kiek pateisintu savo beverti egzistavima. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#30 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2005 gruodžio 27 - 14:45

O man tai buvo taip: Isvazinejau is aiksteles i pagrindini kelia kur kiekviena kriptimi po 2 eismo juostas (sukau kairen),atsistojes laukiau tinkamo monento kol nebus masinu, sulaukiau tarpelio kai nebebuvo masinu is kaires puses, o is desnes puses uz kokiu 100m 1-oje juostoje vaziavo sunkvezimis matomai norejo rikiuotis i 2-ra juosta. Staigiai pasukau ir jau kokiu 30m po pasukimo nuvaziavau 2-oje juostoje, kad des gruzavikas palei sona nusinesdamas puse keleivio puses veidrodelio (bet is to ka girdejau ir maciau pagalvojau kad tuo paciu ir visa prieki nusinese). Aisku numerio per stora purvo sluoksni iziureti nepavyko (sunkvezimis net nestabtelejas nuvaziavo) pasiziurejau kad dalies veidrodelio nebera nenoredamas gadinti kuciu dienos nuvaziavau. :angry: Reikia keleivio puses veidrodelio P405!
  • 0
Viska dauzantis :).

#31 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 11:09

staigiai i kaire ir dugnais kuo tuoliau no tokio durniaus. ir is kur tokiu atsiranda ir su BMW :wacko:

as irgi panasu bmw sutikes buvau.
skirtumas tik kad tai buvo nuliovas 5 serijos ir uz vairo is paziuros rimtas kostiumuotas verslininkas sedejo. o elgesi dar blogiau.

o apie furu vairuotojus is viso patyliu. pirmoj juostoj fura vaziuoja ant 80, is paskos vaziavusi soka i lenkima ant 85, ir dzin jog issoka pries pat nosi vaziuojanciam ant 120, ir juo labiau dzin jog paskui ta antroj juostoj nieko nera kiek veidrodelis uzmato. ir tokiu asilu pilna. i savaite (kasdien vazinedamas) bent pora pakliuna.
  • 0

#32 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 11:48

Idomi detale ta, jog kiek pastebejau - maziausiai kulturos keliuose turi Kaunieciai arba Panevezieciai (klubieciams netaikoma ;) ) Vilniuje vazineju daugiau kaip pora metu ir nebuvo nei karto, kai neleistu persirikiuoti i kita juosta, kai as leidziu persirikiuoti visad pamirksina avariniu (net taxistai!!!). Tiesa, vakar ir panemune vaziuojancius vairuotojus "pratestavau": buvo neintensyvus eismas ir kai kuriose distancijose buvo galima vaziuoti su ijungtomis ilgosiomis, tai is 10 sutiktu automobiliu sviesas anksciau manes issijunge vos 7, su likusiais 3 teko prasilenkti isijungus ilgasias tiek man, tiek jam... Ar cia ambicijos ar elementarios etikos trukumas? P.S siaip visad stengiuosi isjungti ilgasias, kartais net per anksti :blush:
  • 0

#33 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 11:59

buvo galima vaziuoti su ijungtomis ilgosiomis, tai is 10 sutiktu automobiliu sviesas anksciau manes issijunge vos 7, su likusiais 3 teko prasilenkti isijungus ilgasias tiek man, tiek jam...

as tai kartais uzsimirstu perjungti
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#34 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 12:36

as tai kartais uzsimirstu perjungti

Man igi taip buna... O po to stebiuosi, kodel man visi mirksi....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#35 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 15:56

nu bet lietuviai ivaldo nauja zanra. kazkada regejau siuzetuka apie agresyvius draiverius JAV. geriausi bajeriai buvo kai rode exploreri su mazyte kulkos skylute priekiniame stikle - taiklus suvis uz negera elgesi ir metalo kruvas prie magistrales, kai du vairuotojai lenktyniaudami rode viens kitam fakus ir abu nuleke nuo kelio. Dar tuo paciu ir zuvo. Prasminga mirtis. Ainam tuo keliu. Man irgi daznai raminanciuju reikia, nes debilu (nepabijokim to zodzio) sutinku. Deja, deja... o del reakcijos, tai sutinku su Maestro.
  • 0

#36 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 16:15

Beje su ilgosioms sviesomis irgi bajeri turejau vos neabzlibau, zodziu vaziuoju persijungiu i trumpasias priesais atvaziuojantis atrodo nieko nepersijunge zlibina kapitaliai as jam ilgas... jis atgal kai susijunge apsvietima tai pasijauciau kaip kokia zvaigzde ant scenos ir visi prozektoriai nukreipti i mane... p.s. cia buvo kazkoks dzipas su visa eile faru ant stogo :)
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#37 Svečias_Almiukas_*

Svečias_Almiukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 17:24

Beje su ilgosioms sviesomis irgi bajeri turejau vos neabzlibau,
zodziu vaziuoju persijungiu i trumpasias priesais atvaziuojantis atrodo nieko nepersijunge
zlibina kapitaliai as jam ilgas... jis atgal kai susijunge apsvietima tai pasijauciau kaip
kokia zvaigzde ant scenos ir visi prozektoriai nukreipti i mane...
p.s. cia buvo kazkoks dzipas su visa eile faru ant stogo :)

O tu pamegink kada furai ilgas ikalt - kai duos atgal grazos - maza nepasirodys... :blink:

Patirta savo kailiu... :wacko:
  • 0

#38 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 28 - 21:46

Beje su ilgosioms sviesomis irgi bajeri turejau vos neabzlibau,
zodziu vaziuoju persijungiu i trumpasias priesais atvaziuojantis atrodo nieko nepersijunge
zlibina kapitaliai as jam ilgas... jis atgal kai susijunge apsvietima tai pasijauciau kaip
kokia zvaigzde ant scenos ir visi prozektoriai nukreipti i mane...
p.s. cia buvo kazkoks dzipas su visa eile faru ant stogo :)

ugu... aš kažkada persijungiau į trumpas - akina, pamirksėjau - akina.... įkalu ilgas ir varau.... te tas man atgal kokios - aštuonios ant stogo ir tiek pat kažkur ant bamperio.... sustot teko, nes neturėjau suvirintojo skydelio..... <_<
  • 0

#39 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2005 gruodžio 31 - 01:42

Gi yra ir tokiu debilu katrie simtines lemputes susideda ant kuriu ipakavimo parasyta "not for use on civil roads" :ph34r:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#40 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 04 - 00:44

joa... su fura ne juokas... ir ishvis mane labai nervuotis priverchia pamatant mashina kur ne su ilgom vazhiuoja o kaip dabar mandrai galima padaryti ir pasikelti lemputes... o jajgu dar shimtines... nu ir papusk jam...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0