Peršokti prie turinio


Help Me!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_Kestas_J_*

Svečias_Kestas_J_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 13 - 00:11

O buvo taip... ;] kartais uzeina, kad mirxi arba sviecia oranzine lempute su neaiskiu (man) paveiksleliu kai isibegeju arba kai ant mazu apsuku dreba masina. Taip pat sumirksi kai pervaziuoju kokia dobute. (neseniai nusipirkau sia masina, ir dar 'zalias' apie dyzelius :ph34r: )
  • 0

#2 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 sausio 13 - 00:18

Kas pavaizduota toje lemputėje ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#3 Svečias_Kestas_J_*

Svečias_Kestas_J_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 13 - 00:21

Panasu i ipurskimo sistema ar kuro paskirstyma. kaskokios detales konturas ir rodykles atsisakoja is veono tasko. :unsure:
  • 0

#4 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 13 - 10:17

vanduo kuro filtre? :huh:
  • 0

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 13 - 10:33

Kelintų metų tavo 605? Jeigu naujesnis, tai greičiausiai kompas klaidų prisigaudo. Kažkur kontakto nėra
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 sausio 13 - 22:00

Paieškok va ČIA turėtum rasti savają lemputę ir jos reikšmę
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#7 Svečias_Kestas_J_*

Svečias_Kestas_J_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 14 - 10:38

Radau. Lempute vadinasi 'engine failure' (fig: 20)
  • 0

#8 Svečias_Kestas_J_*

Svečias_Kestas_J_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 14 - 10:49

Gali but kad kuro filtras uzsikises ir nepaduoda kartais pakankamai kuro. Dekui uz pagalba :D
  • 0

#9 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 sausio 14 - 14:50

Na siaip pas mane ta lempute (lygtais ta) padaryta taip, kad ijungus degima ir ant signalizacijos pultelio numygus knopke, ta lempute uzsidega kaip signalas, kad galiu uzvesti automobili, jei bandoma daryti be knopkes uzmygimo ir lemputes neuzsidegimo, tai neuzsiveda.. Anyway, speju kad cia gal tik pas mane elektrikas dedamas signalizcija taip padare, o is tikruju turetu buti kitaip
  • 0

#10 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 sausio 14 - 16:39

Na siaip pas mane ta lempute (lygtais ta) padaryta taip, kad ijungus degima ir ant signalizacijos pultelio numygus knopke, ta lempute uzsidega kaip signalas, kad galiu uzvesti automobili, jei bandoma daryti be knopkes uzmygimo ir lemputes neuzsidegimo, tai neuzsiveda.. Anyway, speju kad cia gal tik pas mane elektrikas dedamas signalizcija taip padare, o is tikruju turetu buti kitaip

Manau, kad tikrai turėtų būti kitaip :D :D engine failure šiaip sau neužsidega :)

Gali but kad kuro filtras uzsikises ir nepaduoda kartais pakankamai kuro

Bijau nuvilti, bet problema greičiausiai bus ne čia :(
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#11 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 sausio 14 - 17:09

O buvo taip... ;] kartais uzeina, kad mirxi arba sviecia oranzine lempute su neaiskiu (man) paveiksleliu kai isibegeju arba kai ant mazu apsuku dreba masina. Taip pat sumirksi kai pervaziuoju kokia dobute. (neseniai nusipirkau sia masina, ir dar 'zalias' apie dyzelius :ph34r: )

Panasus simptomai buvo man. Pasikeiciau kuro filtra - nepadejo. Tada nusiardziau uzpakaline sedyne ir is bako istraukiau grubaus valymo filtra. Patikekit ten tik tevo ir motinos truko. :D Isvaliau ji ir viskas atsitaise.
  • 1
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#12 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 sausio 14 - 17:15

Manau, kad tikrai turėtų būti kitaip :D :D engine failure šiaip sau neužsidega :)

Na as irgi manau, kad pas mane ne taip kaip turetu buti, nors gal tikroji lemputes paskirtis irgi neatjungta gali buti, gal tik papildoma funkcija jai elektrikas pritaike? :)
  • 0

#13 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 16 - 09:46

Panasus simptomai buvo man. Pasikeiciau kuro filtra - nepadejo. Tada nusiardziau uzpakaline sedyne ir is bako istraukiau grubaus valymo filtra. Patikekit ten tik tevo ir motinos truko. :D Isvaliau ji ir viskas atsitaise.

Ar daug ten darbo ta sedyne nusiardyti? Ir ar tas filtras keiciamas ar isvalei ir tiek... itariu, kad reiktu ir man tokia procedura padaryti.
  • 0

#14 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 sausio 16 - 11:17

Panasus simptomai buvo man. Pasikeiciau kuro filtra - nepadejo. Tada nusiardziau uzpakaline sedyne ir is bako istraukiau grubaus valymo filtra. Patikekit ten tik tevo ir motinos truko. :D Isvaliau ji ir viskas atsitaise.

Nu pas muni tik 1.9 d, bet irgi gal kam bus pamokanti istorija - pora savaiciu oziavosi, netrauke, gaude ora ir tt, galu gale atrastas bugas - kuro bako priemimo tinklelis apuges parafinu ir kitokias povandeniniais augalais. :wacko: Isplauta su benzinu, ir toliau vaziuojama sekmingai.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#15 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 sausio 16 - 11:37

Ar daug ten darbo ta sedyne nusiardyti? Ir ar tas filtras keiciamas ar isvalei ir tiek... itariu, kad reiktu ir man tokia procedura padaryti.

Nedaug. Kiek pamenu tai 2 varztai laiko sedynes apatine dali. Juos atsuki ir isimi ja. Po to ant bako reikia zieda nusukt ir viskas. Reikia dar fiske ir slangutes atjungt. Filtras plaunamas. Jis su visu kuro matuokliu issiima. Tuo paciu gali ji pasiziureti jei gryba pjauna. ;]
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#16 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 16 - 15:42

Nedaug. Kiek pamenu tai 2 varztai laiko sedynes apatine dali. Juos atsuki ir isimi ja. Po to ant bako reikia zieda nusukt ir viskas. Reikia dar fiske ir slangutes atjungt. Filtras plaunamas. Jis su visu kuro matuokliu issiima. Tuo paciu gali ji pasiziureti jei gryba pjauna. ;]

Blyn tas oras sitemoj mane jau uzkniso gal tas bakas uzsikises? :ph34r:
Pastaciau as savaitgali voztuva ant slangos, kuri ateina is kuro bako, kad nesestu kuras.Galvoju blynturetu padeti tai siandien ryte burbt uzsikure padirbo truputi ir vel uzgeso.Sumasciau, kad kuras iki voztuvo nenusedo (jkeigu kazkiek padirbo) vadinas ora gaudo kazkur tarpe tarp bako ir tarp mano istatyto voztuvo.ple neturiu salygu as ji ant spaudimo pastatyti, kad issiaiskinti is kur tas suknistas oras ten.
Na bandysiu isvalyti ta bako filtra gal pades.
  • 0

#17 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 16 - 15:45

Nu pas muni tik 1.9 d, bet irgi gal kam bus pamokanti istorija - pora savaiciu oziavosi, netrauke, gaude ora ir tt, galu gale atrastas bugas - kuro bako priemimo tinklelis apuges parafinu ir kitokias povandeniniais augalais. :wacko: Isplauta su benzinu, ir toliau vaziuojama sekmingai.

Shita... cia 405tajam? :huh:
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 16 - 15:49

Shita... cia 405tajam? :huh:

Nu tai kad 306 :unsure:
405 berods buvo benzas 1,6 ir jau senokai iškeliavo kažkur :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 sausio 16 - 15:55

Nu tai kad 306 :unsure:

jep, sitam. Koses is bako iskabinta buvo geras puslitris, gal ir daugiau. po to issiurbta likusi saliara, supilta 10 litru benzo, ilgai ir kantriai teliuskuota, issiusrbta, sita procedura pakartota pora kartu. <_<
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 16 - 16:08

jep, sitam. Koses is bako iskabinta buvo geras puslitris, gal ir daugiau. po to issiurbta likusi saliara, supilta 10 litru benzo, ilgai ir kantriai teliuskuota, issiusrbta, sita procedura pakartota pora kartu. <_<

Čia visos procedūros per salioną atliekamos buvo? :unsure: 405'tam niex tokių procedūrų nebandėt daryt? :blush:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0