Peršokti prie turinio


Kapitalinis variklio remontas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 birželio 27 - 15:13

Aš tai sakau ne šiaip, o iš ne vieno kuris jau pakankamai pridegė su tais keitimais. Vienas opeliui oksanai keitė net du variklius, vis mūsų neklausė, kad veltui jis čia dulkinasi, tai kai antras užkniedijo, tada tam pačiam padarė kapitalkę ir po šiai dienai jau ketvirti metai važinėja be problemų.
Esmė tai, kad pirkdamas mašiną ir su veikiančiu varikliu nusiperki totalų šūdą nors prdžiai atrodo viskas ok, pavyzdžių toli ieškot nereikia, kad ir mano traktoriuks, dew mataras, dabar tomekas ir dar velnias žino kiek.

Va va... Svarbiausia kad pati masina liuks atrodo ir uzlaikyta ir torsionas geras, bet va i ta varikliuka tai neilysi... As irgi ruosiusiu rudeniop atvesus orams daryti kapitalke, bo ruosiuosi dar ilgai nuobodziai su siuo 405 vazineti. O va kai dar vazinejau su ascone, tai irgi darem su uosviu kapitalke. praejo 6 metai, o bratka dar po siai dienai ja drozia ir neuzdrozia. taip kad apie seno keitima as net minties neturiu... :huh:
  • 0
Roots to roots

#22 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 27 - 15:15

O indomu - kiek naujas variklius kainuoj ir ar įmanoma tokį gaut? :rolleyes:
  • 0

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:09

Aš tai sakau ne šiaip, o iš ne vieno kuris jau pakankamai pridegė su tais keitimais. Vienas opeliui oksanai keitė net du variklius, vis mūsų neklausė, kad veltui jis čia dulkinasi, tai kai antras užkniedijo, tada tam pačiam padarė kapitalkę ir po šiai dienai jau ketvirti metai važinėja be problemų.
Esmė tai, kad pirkdamas mašiną ir su veikiančiu varikliu nusiperki totalų šūdą nors prdžiai atrodo viskas ok, pavyzdžių toli ieškot nereikia, kad ir mano traktoriuks, dew mataras, dabar tomekas ir dar velnias žino kiek.

Va va... Svarbiausia kad pati masina liuks atrodo ir uzlaikyta ir torsionas geras, bet va i ta varikliuka tai neilysi... As irgi ruosiusiu rudeniop atvesus orams daryti kapitalke, bo ruosiuosi dar ilgai nuobodziai su siuo 405 vazineti. O va kai dar vazinejau su ascone, tai irgi darem su uosviu kapitalke. praejo 6 metai, o bratka dar po siai dienai ja drozia ir neuzdrozia. taip kad apie seno keitima as net minties neturiu... :huh:

:beer: :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:11

O indomu - kiek naujas variklius kainuoj ir ar įmanoma tokį gaut? :rolleyes:

Ai mamutai, svaičioji tu čia bele ką. Gauti aišku galima, bet kainuos koks trečdalis naujos mašinos kainos :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:22

O indomu - kiek naujas variklius kainuoj ir ar įmanoma tokį gaut?  :rolleyes:

Ai mamutai, svaičioji tu čia bele ką. Gauti aišku galima, bet kainuos koks trečdalis naujos mašinos kainos :)

Esu klausęs autodinoj opelio 1,7td naujos galvos kainos - apie 4k lt.
  • 0

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:25

O indomu - kiek naujas variklius kainuoj ir ar įmanoma tokį gaut?  :rolleyes:

Ai mamutai, svaičioji tu čia bele ką. Gauti aišku galima, bet kainuos koks trečdalis naujos mašinos kainos :)

Beleką nebeleką, a pas mane naujas buvo dėtas... :P
  • 0

#27 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:28

Nu tai visas variklis kokis iki 15kLt gali traukt. Nu tai panašiai trečdalis normalesnės mašinos kainos
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:30

O indomu - kiek naujas variklius kainuoj ir ar įmanoma tokį gaut?  :rolleyes:

Ai mamutai, svaičioji tu čia bele ką. Gauti aišku galima, bet kainuos koks trečdalis naujos mašinos kainos :)

Beleką nebeleką, a pas mane naujas buvo dėtas... :P

Nu pas mane irgi kiek aš įsivaizduoju ir į migą ir į traktoriuką nauji varikliai buvo dėti :P :D :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:31

Nu tai visas variklis kokis iki 15kLt gali traukt. Nu tai panašiai trečdalis normalesnės mašinos kainos

:wacko: Tada mano pugo šeiminykas prancūzas kažkox nesveikas patriotas buvo... :ph34r:
  • 0

#30 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 27 - 16:41

Tik daryt kapitalke. As va pasidariau ir problemu po kolkas nematau. O kainavo kazkur 700 litu, su darbu ir detalem.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 birželio 27 - 17:40

Tik daryt kapitalke.
As va pasidariau ir problemu po kolkas nematau.
O kainavo kazkur 700 litu, su darbu ir detalem.

Vo aš ir sakau. Normalus variklis ir panašiai kainuoja. Pagaliau pora šimtų litų dėl ramaus gyvenimo aš manau, kad fignia
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 28 - 12:05

Ydomu, kas apsiimtu konvertinti mano 205, jei ish Darkos varikli nupirkciau???????? Ir kiek tas darbas kainuoti galetu su reikiamom dalim ir darbu? Gal kas zinokt koki patyrusi meistriuka shiame reikale kuris apsiimtu tai daryti?
  • 0

#33 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 28 - 12:08

Ner ten ka perdaug daryt, jei siek tiek kerti kas kur kaip, gali ir pats pasidaryt. Siaip be 400 nedaryciau :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#34 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 28 - 12:46

O su 400 darytum? :rolleyes:
  • 0

#35 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 birželio 28 - 14:04

Abejojiu, nes tu esi vilniuj, o as kaune :) beto nelabai yr laiko
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#36 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 birželio 28 - 15:05

vilnius ar kaunas ce ne problema, o va del laiko sunkiau <_< Gal kas ka parekomenduoti galetu?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0