Peršokti prie turinio


hdi uzvedimas kai shalta...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 165

#61 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 sausio 19 - 14:47

Nu netaip greitai. Neisjungus donoro, gereratorius nusiklos tikrai labai greitai. <_<

Tu buvai teisus, donoras turi buti isjungtas! Radau cia (6. punktas geltonai isryskinta)
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#62 Svečias_Velkam_*

Svečias_Velkam_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 14:55

Beje tą padsosą keitė ElvisGapo, sakė nieko ten sudėtingo, tik jo kaina kažkas apie 90 Lt berods.

O cia kame buvo beda del patsoso, kad to troselio netampe ar kaip? Pas mane irgi neveikia padsosas, ir beda tame kad pats siurblys nereaguoja i troselio tempima, bandziau rankomis tempti. Kazkuriam servisiuke sake kad cia siurblyje kazkas negerai ir reikia ji ardyti ir kad kainuos kalna pinigu :mellow: Tai jauciu man nepades ten tos detales keitimas ar klystu?
  • 0

#63 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2006 sausio 19 - 15:00

O cia kame buvo beda del patsoso, kad to troselio netampe ar kaip? Pas mane irgi neveikia padsosas, ir beda tame kad pats siurblys nereaguoja i troselio tempima, bandziau rankomis tempti. Kazkuriam servisiuke sake kad cia siurblyje kazkas negerai ir reikia ji ardyti ir kad kainuos kalna pinigu  :mellow: Tai jauciu man nepades ten tos detales keitimas ar klystu?


taip pas mane buvo troselis "issipases" ir paprasciausiai nenukrisdavo apsukos, nes jis uzstrigdavo, tai pakeiciau su visu davikliu.

jei ranka pasukus padsoso svirtele niekas nesikeicia, tai faktas, kad nepades :)


siaip pastebejimas, jei kamuoja babkiu trukumas. taigi jei pats daviklis veikiantis , o troselis blogas, tai galima metalo pjuklelio pagalba davikli "isardyt" ir auksinem rankutem pakeist troseli. todel savo seno daviklio detaliu neismeciau dar :) tik kad paskui reiks aliumini lituot ir sutvert bus sunkoka, nes ten viduj spyruokle ta troseli traukia

Šį pranešimą redagavo ElvisGapo: 2006 sausio 19 - 15:06

  • 0

#64 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 16:24

akumas naujas zvakes irgi, bet prie 25- laipsniu akumas net starterio negalejo pasugti (kazka bande pasukti ,bet gal tepalas uzsalo,atrodo ten 10x40 pusiau sintetinis) seip gal 1h nakties bandziau vesti dar buvo -17 laipsniu , tai is pirmo pasukimo uzsivede pabirbinau 10min, mano pezukas taip iseina pajagus tik iki -20 o gal pabandyti akuma namo nusinesti, susalo gal ....... sako kitiem padeda
  • 0

#65 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 19 - 17:09

beda tame kad pats siurblys nereaguoja i troselio tempima, bandziau rankomis tempti.

gal itemptas iki maksimumo ir neatsileidzia? ar bent jauciasi jog ta svirtele ant siurblio vaiksto, tampant ne trosa, o pacia svirtele (pora mm turetu vaikscioti)?
  • 0

#66 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 19 - 17:40

o gal pabandyti akuma namo nusinesti, susalo gal ....... sako kitiem padeda

Ash dar girdejau toky bajery, kad isedus i mashina reik trumpam ijungt shviesas - po to jas uzhgesint ir kurt... Atseit, kad akume pradetu reakcija vykt anxciau... :unsure:
  • 0

#67 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 19 - 17:42

o negirdejai, jog dyzeliaus pakaitinimo zvakes ta pati atlieka ;)
  • 0

#68 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 19 - 17:45

o negirdejai, jog dyzeliaus pakaitinimo zvakes ta pati atlieka ;)

aik tu - dyzeliaus pakaitinimo zvakes man shviesu neinjungia ... :P
  • 0

#69 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 sausio 19 - 18:07

aik tu - dyzeliaus pakaitinimo zvakes man shviesu neinjungia ... :P

o ko tu tikejaisi? kad sventintos zvakes numireli prikeltu? :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#70 Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*

Svečias_PEUGEOT 405 GRD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 18:08

aik tu - dyzeliaus pakaitinimo zvakes man shviesu neinjungia ... :P

bet sroves pajima is akumo,gal kiek maziau negu sviesos


gal zinote kada dings saltis is lietuvos, ar ieskoti auto benzinu varomos
  • 0

#71 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 sausio 19 - 18:21

bet sroves pajima is akumo,gal kiek maziau negu sviesos


gal zinote kada dings saltis is lietuvos, ar ieskoti auto benzinu varomos

shita ziema niekada nesibaigs...jeigu shvilpikas vasario antra diena pamatys savo shesheli...reishkia kad tokie shalchiai bus iki pavasarios vidurio..
gal kas turi shvilpika namuose ir galetum ji pakalbinti del ziemos? ^_^
  • 0
Nuotrauka

#72 Svečias_DANKAZAS_*

Svečias_DANKAZAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 18:25

O gal tą švilpiką į tamsiąją...
  • 0

#73 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:01

bet sroves pajima is akumo,gal kiek maziau negu sviesos


gal zinote kada dings saltis is lietuvos, ar ieskoti auto benzinu varomos

apie benzina.
ryte nuvareme i servisa subaru impreza neuzsivedancia. priezastis ta, kad del salciu po kapotu is kazkurios kuro sistemos jungties pradejo benzina ant kolektoriaus purksti :blink: nuvare i subaru jomajo centra, masina atsilo, uzsivede, kuro pratekejimo problemos dingo. dar pasake, kad ne vienai musu masinai tokios probmelos siryt buvo.
beje netgi trys masinos del kuro sistemos gedimo siandien supleskejo.

tai patare atidziau stebeti kuro sistema (ypac ryte) :ph34r:
  • 0

#74 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:03

beje netgi trys masinos del kuro sistemos gedimo siandien supleskejo.

Maciau siandie zopeliuka (vectra?) kazkur ties rasu g. sudegusi...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#75 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:32

Ryte uzsikuriau be problemu, galvojau nuvaziuosiu i Savanoriu Zibinta, kad uzsiregistruot bamperio remontui....Dar paprasiau, kad uzmautu galinio bakelio guma.. Bevaziuojant meistrui ant pakelejo issove tepalo matuokle su kokiais 2 litrais tepalu...Diagnoze: uzsales tepalo alsuoklis :huh: Tokios tai bedos su salciu :(
  • 0

#76 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:35

Diagnoze: uzsales tepalo alsuoklis :huh:
Tokios tai bedos su salciu :(

vou. cia 2.2?....kokiais atstumais paprastai vaziuoji?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#77 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:40

jo 2.2...man iki darbo 5 min kelio, bet visalaik pasildau masinele, kol parookau...Diena tenka kokia valanda pavazinet...
  • 0

#78 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:42

Isjungiant donora, greitai ateis akumui viso gero. Isvis jei nori su nauju akumu pravaziuot daugiau nei garantinis laikotarpis (24 men) jokiu donoru but nepatartina.

buvau donoru ir tik su isjungtu mataru (antraip kompas gali nesuprasti itampos kritimo - galimos bedeles) ir pravazinejau kokius 45 men B)
  • 0

#79 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 19 - 19:51

jo 2.2...man iki darbo 5 min kelio, bet visalaik pasildau masinele, kol parookau...Diena tenka kokia valanda pavazinet...

Man irgi tas pats buvo, tik ne taip baisiai - gerai, kad atidariau kapotą šiandien. Šiaip šita konstrukcinė nesąmonė mane nervina - vis turi atidarinėt kapotą laiks nuo laiko ir kas mėnesį šlangas kuopti. Anksčiau turėti Fiat ir Honda tokios kvailos priežiūros nereikalavo. Čia bent jau mano galva didelis minusas pūgui. Aš dar šiek tiek mėgstu pasikrapštyt prie mašinos ir kaladėles pats sugebu pasikeisti (bent jau priekines), bet ką daryti tiems, kas neturi nei supratimo, nei noro krapštytis prie mašinos, o yra tik vartotojai, kurie net aušinimo skysčio patys nedapylinėja, nekalbant apie žvakių pakeitimą? Gerai, kad šiandien kapotą atidariau, pamačiau, kad tepalo matuoklė išlindus iš normalios padėties apie 1cm ir tepalų pataškyta, o jeigu ne? Tepalų keitimas, o gal net blogiau, jei važiuosi sausu karteriu? Va čia pūgas nėra user friendly ir reikalauja žinojimo ir įgūdžių tvarkyti nors ir nedideles problemas, bet savo rankomis. Servisai prigrūsti mašinų šiandien, kas man būtų iškuoęs tuos ledo gabalus iš alsuoklio šlangų? Būtų pasakę "atvažiuok vėliau". O man tuo momentu reikėjo mašinos, negi varysi su tepalą purškiančia?
  • 0

#80 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 sausio 19 - 20:40

Siandien nepavyko uzkurti, nes visu pirma dar reikia patekti i salona ir tik po to bandyti uzsikurti :lol: Priezastis - uzsalo centrinis :ph34r: daug laiko neturejau, tai nelabai ir gilinausi kas ir kur... rytoj reikes bandyti su rakteliu atrakinti, o jei nepavyks lauksiu kol atsils :lol: Tiesa, vakar uzsikure is pirmo karto :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0