Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar daznai keicat stabdziu skisti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

Apklausa: Ar daznai keicat stabdziu skisti? (44 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar daznai keicat stabdziu skisti?

  1. Kas 2 metai (5 balsai(-ų) [14.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 14.71%

  2. Dazniau nei karta per 2 metus (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  3. Reciau nei per 2 metus (7 balsai(-ų) [20.59%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 20.59%

  4. Nekeiciu (22 balsai(-ų) [64.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 64.71%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 rugpjūčio 13 - 21:20

Sendien prisiruosiau (greiciau viena karta jie mane prieme) i A1 centra pakabos apziurai. Visu pirma pasirodo, kad nuo praeitos savaites pas juos tikrinimas kainuoja 15 Lt., bet jie manes apie tai neinformavo is anksto, o pasake tik isvaziavus is garazo (suck, bucia visai ten nosies nekises), antra vel nelabai ka man sugebejo paaiskinti apie nuolaidas musu klubui (tipo tokio net negirdeje), trecia - nesakiau nieko, kad rate barska, tai nieko ir nerado (nors VICI ir zinodami nieko nerado, bet barskejimas jau mane knisa... <_< ). Bet suzinojau viena dalyka - va stabdziu skysti, kurio nebuvau vienintelio pakeites po pirkimo masinos reiketu jau pakeisti, nes virimo temp. yra 160 (kaip suprantu lyg ir ant ribos), plius patartu tuo paciu ir pasikeisti priekines slangeles. Taigis iskilo klausimas - ar labai ten sudetinga procedura, nes pas many sy ABS, ar geriau sy reikala patiketi servizams (pats suprantu, kad stabdziai rimtas dalykas) ir kur geriau tai atlikti - VICI, MEHARY, A1, KEMI? Darbu kokybe bus manau panasi, bet mane domina dar ir kainos. Gal kas buvot susidure su tuo? Thanks! :beer:
  • 0
Roots to roots

#22 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 08:05

ir kur geriau tai atlikti - VICI, MEHARY, A1, KEMI? Darbu kokybe bus manau panasi, bet mane domina dar ir kainos. Gal kas buvot susidure su tuo? Thanks! :beer:

Jei teisingai pamenu, Kemi Vilniuje, uz st. sk. keitima (be ABS) paeme ~50Lt. I tai ieina skystis bei darbas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#23 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 08:57

Taigis iskilo klausimas - ar labai ten sudetinga procedura, nes pas many sy ABS, ar geriau sy reikala patiketi servizams (pats suprantu, kad stabdziai rimtas dalykas) ir kur geriau tai atlikti - VICI, MEHARY, A1, KEMI? Darbu kokybe bus manau panasi, bet mane domina dar ir kainos. Gal kas buvot susidure su tuo? Thanks! :beer:

Man keite dar su ABS nespecializotam servise uz 25lt.+skystis(~1ltr.) O siap paciam nesudetinga, Darka pvz jau pamirso kox servisas tai daro. Pagal mane, su ABS ir be keitimas tas pats. O pagal kaina, tai tiktu Kemi ir Zibintas, tik Zibintas pyla Shell skysti, o Kemi velniai zino ka(gal Locked) ir kainoja irgi apie 50lt.

P.S. Manau skyscio nekeitimas veda prie nuorinimo varztu uzrudijima, jei taip galima pasakyti... :huh:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 09:35

Aš niekada ir nežinojau kas tokius darbus daro. Ir dabar galvoju savo 306 keist, nes toks įtarimas, kad šimtas metų tas nedaryta, o beto dar kažkur oro yra, tai ta proga reik viską ir sutvarkyt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 10:49

P.S. Manau skyscio nekeitimas veda prie nuorinimo varztu uzrudijima, jei taip galima pasakyti... :huh:

Tegu rudyja tie varžtai, jei vis tiek niekada nežadi keisti to skysčio. :D :D O keisti skystį tik tam, kad neužrūdytų nuorinimo varžtai, .....??? :wacko: :wacko: :unsure:
:beer:
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#26 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 13:26

O keisti skystį tik tam, kad neužrūdytų nuorinimo varžtai, .....??? :wacko: :wacko: :unsure:
:beer:

Ir tam irgi, dar kad neruditu vamzdeliai ir kad stabdytu gerai, nes skystis praranda savo savybe po 2 metu ir pradeda traukti vandeni!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 15 - 13:23

Keciau Kemi (tik tsss, kad niekas neisgirstu), kastavo kartu su skysciu kazkas ~40Lt

<_< Ane?
  • 0

#28 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 18 - 07:53

Keciau Kemi (tik tsss, kad niekas neisgirstu), kastavo kartu su skysciu kazkas ~40Lt

<_< Ane?

Kas "Ane?"? Kad "tsss" ar "~40Lt" :rolleyes:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#29 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:13

Atradau pacia seniausia apklausa :D :ph34r: Taigi, manau ir dabar butu idomu zinoti sios temos atsakymus :) Mano atsakymas: Paskutinis variantas, bet manau, kad reikia keisti greitu metu :)
  • 0

#30 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:34

Keiciau pries metus, jokio skirtumo nepajutau ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#31 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:41

Jo reikes ir man pasikeisti nes kai skystimas pradeda traukti dregme tai ne kas tada :unsure:
  • 0

#32 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:48

stabdziai tik bailiams :ph34r:
  • 0
kažkaip.....




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0